Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chmurek

A mówi sie ze faceci to dranie..

Polecane posty

Dzien dobry:) Tak, wczoraj mi sie zasnelo. Wlaczylem telewizor ale filmu do konca nie zobaczylem:) Dzisiaj od rana bawie sie sprzetem, a zaraz biore sie za nauke! Yhym! 527 km :) kosmos! milego dnia!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurku 👄 i całej ekipie czytającej po 🌼u eeeeeeeee tam kosmos, damy radę, nie jest to koniec świata :D. Ja już mam nawet pewien pomysł :) a jakim sprzętem się bawisz, że zapytam. Hę...:P miłego 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm..a jest tu jeszcze jakas ekipa czytajaca?? moze sie odezwie??:) damy rade, pewnie! podziel sie ze mna tym pomyslem:) ja tez mam jeden! hehe..a sprzetem...ciekawe o czym Ty znowu myslisz:P nowym telefonem bezprzewodowym i zasilaczem do kompa:) bylem dzis na treningu, pierwszym po przerwie! a teraz pora na grila, pozniej moze jakis fajny film cmoki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, mówię tak na wszelki wypadek, bo sama poczytuję niektóre topiki:) i zawsze jak Ktoś coś pisze odnośnie czytających to mi się rogalik pojawia na buzi :). A ja bardzo lubię jak ludzie są uśmiechają, więc daję im powód :D a jakie wolisz miasto? Radom czy Wawę? Bo co do Wawy to ja mam plan :), ale to jak jużpozdajesz wszystko ładnie i będziesz miał czas :) jak to o czym? No wiesz? A o czym Ty pomyślałeś co? :P Paskudek, głodnemu chleb na myśli, hihi :D oj, jak Ci fajnie. Ja też chcę, chociaż popatrzeć :). 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) znalazla sie jedna podczytujaca:) fajnie... 🌼 dla m.p :) tak, moj plan to byl Radom, ale to dlatego ze zerknalem sobie na mape i bylo to gdzies po srodku:) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aloha :) zgadza się, Radom jest po środku :) Mam dla Ciebie zajęcie jutro rano. Zgadzasz się prawda? Będziesz trzymał kciuki tak od 7.30, bo mam ważną rozmowę odnośnie mojego życia zawodowego. Może coś się ruszy :). Zmykam pisać CV. Milego dnia :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze bede trzymal:) ruszy ruszy, musi:) ciekawe co to za inne podczytujace....i czemu nic nie pisza;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmuruś Ty za dużo chcesz wiedzieć :D. Są poczytujące i tem nie piszą, hihi :D Co słychać? Ja dzień? I samopoczucie? ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nudny dzien dzis! uczylem sie praktycznie caly czas, w przerwie czytalem troche ksiazke...moze od jutra bede mogl rzucic te cholerne zeszyty do biurka:) samopoczucie dzis dobre, nie mam czasu rozmyslac;) ide zaraz sie pluskac i zmykam spac wczesniej jeszcze przeczytam pare rzeczy, bo jutro mam rano pobudke...musze w koncu trzymac kciuki:) jade tez na uczelnie! kolorowych snow:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptysiu, ale jak to już ładnie zaliczysz :D to będzie do przodu i kawałek wakacji :D (ze mną może nawet). To o której mam trzymać kciuki? :) Za myślenie, pozytywnie ;) 👄 wielkie :) tak, tak trzymaj, bo ja mam złe przeczucie. Ech... tak? A ja jestem strasznie ciekawska, no cóż, taki mój urok, hihi ;) śpij dobrze, kolorowo i szybko :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję ślicznie za kciuki Chmuruś 👄, może pomogę [kwiatek} :) pomogły :) i zobaczymy co wyniknie z tej rozmowy. Chmuruś a jak u Ciebie? 👄 dobrego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jest bardzo zmęczony, to pada trupem, hihi :D A dzisiaj to możliwe, bo pewnie się długo uczył i przecież rano wstał trzymać kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) widze ze ktos mnie tu obgaduje:) nieladnie! macie racje jestem padniety, rano na uczelni a popoludniu bylem na treningu:) na szczescie zaliczylem ostatni przedmiot i mam wakacje:) juz takie prawdziwe:) ciesze sie ze pomoglo trzymanie kciukow! tez jestem ciekaw co wyniknie z rozmowy! i zadnych zlych przeczuc! buziolki:* ogladam wlasnie meskie mocne kino:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam plotkary, tak od razu, po imieniu, hihi :D :D :D super, wiedziałam, że tak będzie, bo Ty zdolny chłopczyk jesteś :) miodzio :D 👄 już wakacje, hę...;) co do rozmowy to poczekamy, zobaczymy. Może będzie dobrze? a co oglądasz? Męskie, mocne, hę. O proszę 👄 może pomogę dziękuję za reklamę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hym, takie slodkie plotkary:) ogladam \"Punisher\"..jak narazie bardzo mi sie podoba:) tak tak..wakacje:) a co u Ciebie poza rozmowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie widziałam tego filmu poza rozmową, Urząd Pracy, spacer, pozaglądałam ludziom w oczka :), książka, pranie, sprzątanie i nawet obiad sobie ugotowałam :). Taki spokojny dzień ;) jak terening? Kiedy zaczynasz rozgrywki? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na treningu nie przesilalismy sie zbytnio, w koncu to dopiero drugi po przerwie:) w sobote mamy pierwszy sparing rozgrywki zaczynamy 6 sierpnia, teraz jedna Klase wyzej:) ciekawe jak bedzie:) zaraz wpadne:* dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) wreszcie troche chlodniej na zewnatrz:D jupi! byla nawet burza, ale teraz swieci juz slonko. Bycze sie dzis caly dzien, ale w koncu wakacje, no nie:) oh i Ania tutaj zawitala:) czesc czesc:) co tam u Ciebie? 🌼 dla dziewczyn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja tez podczytuje hihihi a raczej w tej chwili przeczytalam 3 ostatnie strony i pierwsza :) czyli ze znajomosc kwitnie hehehe Powodzenia zycze :) P.S. a u mnie pada od godziny buuuuu podeslijcie sloneczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmuruś, coraz więcej poczytujących się ujawnia :D pozdrawiam ciepło :D u mnie leje tak od 13, buuuu :( Słońca!!! Słońca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak mi czas pozwoli to dopiero sie wczytam narazie to tak poszpiegowalam na tym topiku hahahahaha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×