Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chmurek

A mówi sie ze faceci to dranie..

Polecane posty

moje?? Niee, Twoje i tylko przyznać się nie chcesz. CO prawda kiepsko dziś spałam, deszcz mnie ciągle budził. Fuj, fuj, Ci Twoi znajomi. Ech. Chyba muszę jutro ich przegonić, bo mi cholernicy słońce zasłaniają :P i się wydało... i wszycy wiedzą... i co teraz?? ;) po tym to nie ma co się oblizywać. Miałam co innego na myśli:P. Ale susza u mnie... ech... a bo ja taka jestem, z rogalem od ucha do ucha :D. Pytasz jakbyś nie wiedział :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje tez jeszcze nie, ale zaraz zmykam:) To nie sa moi znajomi! Moje chmurki sa ladne, nie zaslaniaja slonka, tylko daja czasem troche cienia:) No i usmiechaja sie do wszystkich dziewczyn:P Ups, wydalo sie!!! Moze nikt nie przeczyta! Ale dalem ciala:) Zaraz to wygumuje, tylko gdzie ta cholerna gumka:P haha..susza mowisz! hmm..susza teraz w modzie:P zartuje oczywiscie! ble! wiem ze z rogalem! i to na 55 sposobow;) spij smacznie!!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiaaa, to w takim razie to znajomi Twoich ślicznych znajomych :) no tak, no ładnie, zgubiła się. A ściera chociaż... :D:D:D ale ja wolę nie być jazzy :P Teraz to już czarna rozpacz, ech... :D się zaczyna... tak, tylko nie każdy numer dostępny :D w ofercie :D Ty też, kolorowo 👄 i spokojnie przede wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) ale dzis nudy:/ bleee...czytam teraz ksiazke a w przerwach objadam sie slodyczami:) sciery tez nie mam! tylko kredki:) za dwie godzinki ide na urodziny do dziadka, moze tam cos bedzie ciekawego:) a na wszystkie numery trzeba abonament wykupic???;) milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, Ty się objadasz. To dziwne, dobrze się czujesz? :P ale ja pytałam czy ta gumka chociaż ściera...:D:D:D yhm, kawałek tortu może dostaniesz, jak będziesz grzeczny :P ale nie każdy numer jest dostępny, niezależnie od wykupionego abonamentu :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) Szeregowy Chmurek sie melduje! Kawusia zaparzona:) nie czuje sie dobrze wiec sie objadam;) tortu nie bylo, i dobrze bo nie lubie zbytnio:) cos niezly numer z tymi numerami..kreciola:P wczoraj mialem powazna rozmowe na gg...pozniej od razu zasnalem! ojoj...kogiel mogiel:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze pomoge---) czesc:) w boczki to wszystkim wchodza, bez wyjatku:) Tak! Z Pania! Na poczatku bylo na luzie a pozniej zeszlo jakos w powazne i filozoficzne tematy. Ten koles z ktorym sie spotykala okazal sie \"skurczybykiem\" jak to powiedziala. Dowiedzialem sie tez dlaczego kilka razy wlasnie tak sie zachowywala i wogole maly powrot do przeszlosci. No coz, ja sie na kolege, prawdziwego kolege nie nadaje. NIe wiem do czego to wszystko zmierza, na szczescie jutro wyjezdzam..a za 2 tyg.wojsko! Ojoj! Widzisz jak to jest? W najmniej nieoczekiwanym momencie duchy wracaja! Nie moge zaprzeczyc ze gdzies gleboko w sercu na takie cos czekalem. Ale teraz widze ze wcale nie jest to takie latwe. Chociaz byla ze mna szczera wczoraj! a co u Ciebie? dalej pogoda pod buda? ja dzis mam meczyk wiec jak bedziesz sie nudzila, to mozesz trzymac kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyżby chciała wrócić?? I co Ty na to? Wiem, że nie jest łatwo... ale czasami może warto dać drugą szansę?? Ale wiesz, ja dałam i powiem, że to był mój największy błąd... Bo co będzie jak znowu Kogoś pozna?? I znowu powtórka z rozrywki?? Ale może zrozumiała?? Może Kocha?? W Twojej głowie miliard myśli niespokojnych?? Nie wiem Chmurko, nie znam jej... Ale to Ty masz być szczęśliwy!!! Teraz pomyśl najpierw o sobie... I zapewne podejmiesz słuszną decyzję. a ja miałam wyjść po południu, ale taka pogoda i pokapuje co jakiś czas. Bleeeeeeee, chyba zostanę w domu. I kciuki oczywiście będę trzymać :). Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojecia czy cos zamierza, w kazdym razie wiem ze przemyslala sobie napewno pare spraw. Ja narazie sie nie wychylam. Powiedzialem Jej, ze jesli bedziemy sie kolegowac, to nie bedzie to prawdziwe, bo ode mnie jest cos wiecej. A tego nie da sie tak po prostu zagluszyc. A poza tym ciezko by mi bylo utrzymywac taki kontakt na dluzsza mete. Yhym, jest miliard mysli, ale probuje skupic sie na czym innym:) Teraz, az do rozpoczecia nowego roku na uczelni nie bedziemy sie napewno widziec, wiec mysle ze zadne decyzje nie zapadna. Co ma byc, to bedzie! Mysle o sobie, bo ta cala historia duzo we mnie zmienila. moze sie wypogodzi:) nie-dziekuje rzecz jasna..w kzdym razie dam z siebie dzis wszystko:) kubanka to chyba na tych wczasach, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bada grunt. A skąd wiesz, że żadne decyzje nie zapadną?? Kontakt z Tobą jak będzie chciała to zawsze znajdzie... Kochasz ją jeszcze?? Chmuruś myśl o sobie... w miłości trzeba też być egoistą. Ma być Tobie dobrze!!! Ona już wie co straciła... może pomogę- nie zakochana a szkoda :) Roztrzepaniec tak z natury :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mysle, ze nie zapadna, bo bede teraz malo dostepny:) kocham! nie wiem czy stety czy niestety:/ mam nadzieje, ze cokolwiek by sie nie stalo, bedzie to dobre..dla mnie! a tam roztrzepaniec..przesadzasz:) u mnie wlasnie slonko sie pojawilo! powiem mu zeby do Ciebie zajrzalo:) zaraz zmykam na boisko, bo nudno w domu! nie rozmocz sie zbytnio:P milego popoludnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze, że wiesz co czujesz... :) I wiesz, jeżeli z Jej strony nie będzie kolejnego numeru to będziecie razem. :) u mnie znowu pada, bleeeeee i zamarzam powoli :P powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zimooooooooo, brrrr. Byłam na spacerze i zmarzłam strasznie, brrrrrrrrr... źle mi dzisiaj 😭 słońca, szybkooo, bo będzie bardzo źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie zamarzaj, bo co ja tu bez Ciebie bede robil:) dzieki za kciuki, zremisowalismy 2:2:) bylo ciezko, ale mielismy duza szanse na zwyciestwo! pod koniec zlapal mnie skurcz w lydce:/ oj! akurat w najwiekszym blocie i musialem sie polozyc:) troche mi rozciagneli noge i moglem dokonczyc ostatnie 5 minut meczu! Wiec jak narazie jestem kaleka:) Noo..zimno! Wskakuj pod kocyk i ciepla herbatke sobie zrob:) A co sie stalo, ze zle? Przytulam cieplo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, będzie dobrze. Po przytulaniu rozpalam...się... ;) to tylko pogratulować :) To jesteś teraz błotniastą Chmurką, hihi :P Czy Ty tam grasz pierwsze skrzypce, że tak powiem? Bo skoro bez Ciebie nie mogli dokończyć, hę. Tylko bez skromności, prawdę poproszę :) pms, bleeee. jak to na każdą Panią przystało, wchania nastojów, bleee jak samopoczucie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie teraz po cieplym prysznicu tez juz cieplutko:) wcale nie blotniasta, blekitna i pachnaca jak zwykle:P jestem jednym z wielu, nie pierwsze skrzypce, ale zawsze gram w podstawowym skladzie...jestem od czarnej roboty, bo gram na obronie:) mogliby dokonczyc beze mnie, ale nie bylo juz zmian, bo moga byc tylko 3 w meczu! samopoczucie dobre, nie narzekam:) nie zazdroszcze Wam tych pms-ow ...beee:) musze sie jeszcze spakowac! podtrzymuj tu topic od czasu do czasu, zeby nie umarl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grunt to dobra samoocena, hihi :P Błękitna Chmurko :D a ja oglądam koncert Voo Voo to jest muzyka, chylę czoła :D a dlaczego mogąbyć tylko 3 zmiany? Hę, pewnie skomplikowane zasady, uuu a pewnie, nie ma czego zazdrościć. Szlak trafia czasem :P ok, ale strasznie długo Cię nie będzie :( Mam upoważnie mówienia co u Ciebie? Teraz to tylko tydzień, ale co będzie jak Cię w kamasze ubiorą 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blekitna i Wyjatkowa Chmurka:P ja ogladam jakis horror, ale juz powoli zasypiam, zmeczony ogromnie jestem! tak jest w regulaminie gry w pilke:) Tez nie wiem czemu. Moze byc 3 zawodnikow zmienionych w czasie trwania meczu! byc moze bede w sobote wieczorem, ale to zalezy jak praca pojdzie! yhym...masz to upowaznienie:) oczywiscie odezwe sie na uszko! oj, a jak mnie wezma w kmasze, to nie wiem co, bo pewnie bede nieosiagalny:/ ale nie plakuniaj! wroce! napewno:) ide lulac, bo cos mnie glowka boli, poewnie ze tego zmeczenia... slodkich snow! buziolek na caly tydzien 👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×