Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chmurek

A mówi sie ze faceci to dranie..

Polecane posty

i jak wyspałaś się?? ;) Ja dzisiaj wstałam jeszcze wcześniej niż normalnie :O obiecałam pomóc rodzicom na działce i tak się utuptałam, aż po łokcie ;). I jakaś Pani melancholia mnnie dziś zastała, nawet na piwko nie mam ochoty wybyć. Jeszcze tylko zmarszczek mi brakuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieciaczki ok, ale mam małego terrorystę egoistę:O i kompletnie nie mamy pomysłów z kadrą co z Nim robić. Ale wszyscy zgodnie w przedszkolu twierdzą, że takich cyrków z dzieciem jeszcze nigdy nie było. A chcę zaznaczyć, że więkość ma ponad 20 letni staż pracy. Masakra:O A reszta kaczorów coraz bardziej się rozkręca :) i rozrabiają, aż się kurzy :). Zmęczona dzisiaj jestem bardzo, ale i dotleniona :). Codziennie jestem na podwórku, hihi :D Nasz Chmurek ostatnio szalł na dyskotece, hihi:P. Ciekawe jak się bawił ;) Pozdrawiam ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmmAdeO
Witam 🌼 Przykro mi to stwierdzać, ale niestety kobiety też bywają draniami a nawet pobijają w tym nas - mężczyzn (niestety odbierając nam tym samym prowadzenie w tej dziedzinie) Czy któraś z Pań zaprzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssss
AmmAdeo >>> ja zaprzecze.. Owszem, czasami bywamy gorsze od mezczyzn. ale to dlatego, ze nie raz zostalysmy przez Was zranione.. i teraz juz nie angazujemy sie tak mocno, czerpiemy wszsytko co dla nas najlepsze, dobrze sie bawimy, itd.. Zaczelysmy uzywać Waszej "broni".. ale to tylko dlatego ze Wy nas do tego "zmusiliscie" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssss
musze przyznac, ze ostatnio bylam duzo , oj duzo gorsza od facetow.. Ale teraz wracam "do siebie".. bo juz mi sie znudzilo :P hehe .. znow chce byc Aniołkiem z zasadami ..(.hmm.. chociaz pazurki sobie zostawie..bo sie przydaja..wiecie kiedy ..hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmmAdeO
My mężczyźni też się w ten sam sposób bronimy przed kolejnym zranieniem........ jak widać jedna płeć uczy się od drugiej.......... :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobie tez ;) Nasza Chmurka jedzeie w sobotę w teren pod namioty z wojskiem, hihhi. Pobiega znowu za grnatami, hihi :P I jeszcze tydzień i tu będzie u nas. Jupiiiiiiiiiiiiii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seniorita222
Nie wszyscy to dranie tak samo jak nie wszystkie dziewczyny są nie wporządku...Nie możne uogolniać po prostu są ludzie i ludziska na tym świecie... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też oglądam ;). Chmurek mnie zaraził tym filmem:) Mnie też jakieś choróbsko łapie, ale już się nałykałam jakiś specyfików, bo kaczorów nie mogę pozarażać. A samopoczucie poza tym jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łomatko, ale niektórych tabletek nie można ze sobą łączyć. Leków przeciwbólowych z polopiryną np. Pamiętaj na przyszłość, bo tak Ci one nie pomogą. Proponuję 3x dziennie polopirynę, mnie zawsze stawia na nogi :) A Chmurek, a niech tylko spróbuje nie mieć czasu, to ja się z Nim policzę ;). Śpi pod namiotem, w bluzie, dresie i piżamie i pod 3 kocami. Biedaczysko, oby nam się nie rozchorował ;). Ani światła, ani nawet latarki tam nie mają, hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chciałabym Ciebie przestraszyć, ale to szkodzi bardziej niż pomaga (łaczenie niektorych leków) i można przedawkować:O A Chmurkowi piżama, żeby było cieplej. Wiesz jakie noce są teraz, brrrrr [mnie już trzęsie, na samą myśl] To GRATULUJĘ!!!! Ja się czujesz z taką fortuną?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam ;) a Kto je produkował, że tak zapytam?? Miłego dnia :) Ciekawe jak tam Chmurka przeżyła pierwszą noc pod namiotami, hihi. Zaraz do Niego napiszę. Dzisiaj ma jakieś zawody i mówił, że będzie w masce biegał, hihi. To ci numer, mamy wojskową Chmurkę, błuhaha :D::D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie? Bo ten nasz Chmurzasty to świetny Pan ;) i to dlatego mówię Ci :D a ja jak pomyślę, że jeszcze trochę i pierwsza przecena u mnie, to też mi się jakoś nie hallo robi :O wiesz co, ja już na tym forum chyba nie będę anonimowa, ech :). Mam tylko nadzieję, że nie właściwe osoby tego nie czytają :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurek dziękuje za pozdrowienia :) i mam nowe wieści, został Kapralem :D Wow, prawda? I jeszcze lepsze nowości, wraca już do domku :) będzie znowu na forum :D. Jupiiiiiiiiii :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×