Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chmurek

A mówi sie ze faceci to dranie..

Polecane posty

i się wydało po raz kolejny, tak chciałam się zakamuflować na forum, a tu nic, przebiegły paln poległ :( ;) napijesz się piwka ze mną?? Co słychać? Jak samopoczucie?? Dołek minął?? Chmuruś wraca pod koniec września, jeszcze tyle czasu, buuuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomogę Chmuruś w Toruniu teraz, więc jak masz blisko to zawsze możesz go odwiedzić :). Mogę zapytać czy mogą dać Ci jakieś namiary na Niego :) i się umówicie w jednostce :D:D:D. Bo ja tak czy inaczej mam daleko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie raz nawet :O. Ale nie pijąca tak w ogóle, w ogóle?? To możliwe?? Ja czasmi mam takiego smaka na piwooooo ;) Widzisz ja Chmurkę też chciałam ściągnąć do siebie, ale się nie dał, Paskud ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) jak miło 🌼 Chmurek Ci pewnie ładnie podziękuje :) Ja wczoraj imprezowałam, więc mnie nie było :) A dzisiaj umieram na kaca:Oniestety:O co słychać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej czasem Ci troszkę pomogę :D. Dzisiaj co prawda zmykam na imprezę :D, 4 urodziny, hihi. Ale będzie zabawaaaaaaaa :D:D:D Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UKochan__A
Mam faceta z odzysku.Zaakceptowałam jego przeszłość i owoc wygasłej już miłości z inną kobietą.Oddałam mu się cała i oddaję mu się co noc po kilka razy...jestem czuła,odpowiedzialna i raczej nie należę do głupiutkich lasek(chociaż jestem blondynką...) On mnie rani i sprawia mi ból przy czym wogóle tego nie rozumie...właśnie romawiałam z nim przez telefon.....PŁACZĘ.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UKochan__A
dzięki.Przepraszam,że Wam się tak w dialog wcięłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UKochan__A
będę się starała..ale już mnie głowa boli od tego upychania złych myśli w zakamarki...Boże,przecież to gdzieś musi znaleźć ujście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomogę 🌼 gdzie jesteś?? Nasza Chmurka ostatnio po poligonie biegała w masce gazowej, bo granatami dymnymi rzucano, hihi :D:D:D Dzieciak zapomniał ładowarki do komórki i kontakt z Nim bardzo utrudniony, oj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nie wiem, Paskud jeden :P ale to zwykła jednostka, tam moża ;) i jeszcze w dodatku to tylko przeszkolenie, hihi. Wraca pod koniec września, dopiero :( a złość, bo żyjemy w kraju absurdu... Usłuszałam wczoraj, że mam za wsykokie kwalifikacje, aby podjąć pracę na danym stanowisku:O. I że szkoda mojego potencjału :O. Flustrują ludzi w tym kraju . Aaaaaaaaa . Tak więc jutro idę na kolejną rozmowę, ale obawiam się, że usłyszę to samo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem ile masz lat więc mi tu nie mów, źeś stara, nono. wpadłaś na pewno, ale może Oni nieśmiali? miłego dnia 🌼, ja zmykam na kolejną rozmowę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co myślisz, że tylko Ty mnie wyśledziłaś, hihi :D:D:D A tak poważnie to od jakiegoś czasy poczytuję taki tam topik i pewnego dnia patrzę, a tam Ty:D zmykam do napisania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tematu nie podam, bo jest bardzo prywatny i nie wiem czy byś chciała. Ale to ten gdzie jest seba i kokietka i brak nicka. Już wiesz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×