Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chmurek

A mówi sie ze faceci to dranie..

Polecane posty

Gość Niebo płacze dzisiaj
:D Cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) to nie ja jestem zaba;) od piatku mam maszyne w domu, pokazalem rodzicom a przez weekend bylem u babci i ciotki! jutro bede mial pierwsza prezentacje, taka prawdziwa:) no, zobaczymy jak pojdzie.... i ciekawe gdzie mnie wysla, mam nadzieje ze gdzies blisko to bedzie:) dzisiaj mialem tez szkolenie z szefem, jakis dziwny koles, troche zakrecony i taki zeswirowany, ale dal kilka fajnych wskazowek:) trzymaj kciuki jutro:) a co u Ciebie??? buzia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to powodzenia :). A pewnie, że będę trzymać kciuki :) 👄 na rozpęd ;) a ja wiem. Odpoczywam, głównie psychicznie. I nie myślę ;). Trochę imprezuję. Czas płynie :) a jak pisanie mgr. Ci idzie?? wpadnę dzisiaj na przytulanko :) 👄 do zobaczenia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziekuje:) hihi zebym tylko wyhamowal:) :* wiec wakacjuj sie poki mozesz:) a jak poszedl Ci ten koncowy egzamin? pisanie srednio, zalozylem sobie ze do konca lipca bede mial gotowa czesc teoretyczna:) ja juz po pluskaniu, wiec zaraz zrobie miejsce;) slodkich snow!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to swietnie ze zdalas:) gratuluje!!! ja wlasnie wrocilem z prezentacji, wszystko bylo ok, tylko szkoda ze nie kupili;) a czemu lewa noga? czyzby u Ciebie tez lało od przeszło tygodnia? buziole na noc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdałam i już zapomniałam ;) a czy Ty masz pieniążki od zakupionego sprzętu czy też jakąś podstawę?? grrr, a daj spokój, cięgle leje . I to ma być lato?? 😭 słońcaaaaaaaaaaaaaa. Takiego ja wtedy w Wawie, ooooooooooo :D:D:D buziole, buziole, podsuwaj się lepiej, bo zaraz wpadam :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieniazki mam od zakupionego sprzetu + zwrot za paliwo od soboty ma byc juz fajnie:) duzo slonca i patelnia:) nooo..moze byc tak jak wtedy:) albo ciut chlodniej;) przytulam mocno! dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co zabieraj tych swoich kumpli u mnie z nieba:P. Oddawaj Słońce!!! co tam w wielkim? u mnie spadki nastroju, znowu, słońcaaaaaaa chcę 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👋 a moga moga, tylko jak narazie mam malego pecha:) juz od niedzieli ma byc SLONCE...i UPALYYY:) a skoro kumple Ci sie nie spodobali to idziemy sobie gdzies indziej;) w wielkim nic nowego, jakos te wakacje predziuchno mijaja:/ a co to za spadki formy? buziole na poprawe humoru:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam dzisiaj na Shreku trzecim. Bu ha ha. Fajny :D. Szkoda, że Ty tak daleko, nie musiałabym chodzić sama, ech :(. a jakieś takie doły egzystencjalne, serducho się rwie, a tu nic... Nadal pusto, szaro, cicho... zaraz wpadam pod kołderkę ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie byla mama z bratem i siostra na Shreku, film tez sie podobal:) zwlaszcza najmlodszemu:) a szkoda, szkoda....prrrrrr:/ w koncu bedzie i w sercu maj:) zobaczysz!!! juz robie miejsce:) cmok cmok:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Chmuruś jakoś mi w to ciężko uwierzyć. śmigam wieczorem na koncert muzyki bałkańskiej, zapraszam :) miłej niedzieli 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej może pomogę 🌼:) co u Ciebie? szczerze, to ja za nowościami też nie nadążam. Wczoraj miałam po protu taki dzień i tem kino;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja też dołączam do grona. Już mnie wcozraj na imprezie rodzinnej tak ochrzcili, stara panna. Miło, prawda:). Tylko kota nie będę miała, bo jakoś za nimi nie przepadam. O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi marudzą, a mi się wcale nie śpieszy i mam to w nosie :). Teraz dobrze się bawię i nie prędko to się zmieni;) oj widzę, że dużo muszę się jeszcze nauczyć, nawet na drutach nie umiem robić. Bu ha ha :) a z tym kotem, rewelacja pomysł:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwierz, bo tak bedzie:) Chmurki znaja sie na rzeczy;) a chetnie wybralbym sie na koncert...ale dopiero co wrocilem z prezentacji... ale CIOTKI marudzicie??? hej moze pomoge:) a gdzie Ty sie podziewalas dziewczyno?? to ja poprosze o jakis fajny szalik i czapke:P buziaki na dobra noc 👄 ale skwar..... kiedy bedzie chlodniej:/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam dzisiaj zdrowko?? ja wlasnie wrocilem od fryzjera:) za chwile zabieram sie za pisanie pracy, a popoludniu do pracy:/ mam szkolenie, a potem prezentacje! dobrze ze dzisiaj juz troche chlodniej, bo nie dalo sie wytrzymac w taki upal:) buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze żyję, ale możesz dobić;) powodzenia w takim razie:) taka cudna pogoda a ja choruję i siedzę w domu:O.Ech, ja to potrafię:O 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde chcesz zebym Cie dobil?? no to OK, nie ma sprawy... zamknij oczy, bo bedzie bolec:) 👄 no..juz:) juz wrocilem..szkoda ze babka byla sama, bo podobalo sie jej, ale sama nie chciala podejmowac decyzji, a maz za granica no to kuruj sie predko....i na spacer:) jedziesz gdzies na wakacje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj coś słabo, jeszcze się ruszam:P a co to jest, powiesz mi?? deszczyk zaczął padać:O czyżby to koniec mojego upału?? Aaaa od 30 mam obóz taneczny :D będę wychowawcą i pośmigam trochę na parkiecie również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcesz mnie sprowokowac:) pewnie ze Ci powiem:) jest to urzadzenie medyczno techniczne, ktorym mozna filtrowac, nawilzac, jonizowac powietrze...dodatkowo mozna aromatyzowac, inhalowac lub jodowac:) mozna tez czyscic dywany, podlogi...cale mieszkanie sprzetem dodatkowym jest turboszczotka - taki trzepak do dywanow i materacy w lozkach, oraz zestaw pioracy do czyszczenia na mokro + domowe urzadzenie masujace (hydromasaz) mogloby sie ciut ochlodzic, nie powiem:) to super:) bedziesz w swoim zywole:)) na dlugo wyjezdzasz? dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Chmuruś, dobij, przyda się... to strasznie to drogie musi być. A dobre?? jadę na 10 dni tyle, ale i tak fajnie :) dobranoc👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×