Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chmurek

A mówi sie ze faceci to dranie..

Polecane posty

Hej Chmuruś 👄 topik mi się zagubił :O a poza tym byłam cały weekend w Wawie :) si komp nowy, ale już były problemy i są :O wrrrr odnowa biologiczna, hihi :D:D:D a co zauważyli zmarszczki u zawodników, bu ha ha :D:D:D ale prawda, że przyjemnie? byłam, w ostatni weekend i dzisiaj mam wolne. Muszę odpocząć ;) może pomogę witaj Kobieto 🌼 deska przecież ty -a w jakim kierunku tu sprawy idą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) co z tym nowym kompem? jakie problemy:/? nooo..odnowa po ciezkich treningach:) zmarszczek raczej nie ma, przynajmniej u mnie:) super przyjemnie, zwlaszcza jacuzzi:) dzisiaj sie dowiedzialem ze za tydzien mam seminarium dyplomowe:/ ojoj, musze cos przygotowac:( a co u Ciebie nowego? pogoda super, zwlaszcza wtedy jak sie siedzi na zajeciach:/ rano jeszcze zimno i nie bardzo wiadomo jak sie ubrac, bo potem o zgrozo, upal:) moze pomoge --) pora ruszyc pupe i wyrwac sie do big city:) buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) a bo się okazało, że całe oprogramowanie, które miałam ma milion dziur, a ja nie miałam aktualizacji i na dzień dobry złapałam wira, wrrrr :O. Ale znajomy mnie poratował :D:D:D i już działa tydzień, ponad i jest ok :D:D:D Brakuje mi już tylko kodu do tvtunera, bo gdzieś mi się zmył, wrrr :O i nigdzie nie mogę znaleźć i mnie trafia momentami, wrrrrrrr ;O zmarszczek nie ma, a ja widziałam :D:D:D ojoj, spokojnie, jeszcze tydzień ;) nowego, hę no, dużo :) ale od jakiegoś tygodnia mam spadek :( i nawet nowa fryzura nie pomogła :(. Może to przesilenie wiosenne? A może nie. Ech... pogoda super, już wyległam na plac zabaw z Kaczorami :D. Jupiiiiiiiiiii :D:D:D 👄 może pomogę 🌼 zapraszam do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! jak ja na nic nie mam czasu ostatnio:/ to dobrze ze ktos Cie uratowal i w koncu komp dziala:) a na necie nie ma jakiegos kodu, zeby wpisac? jak skoncze to glupie seminarium to sprobuje poszukac:) jakie zmarszczki Ty widzialas???:) chyba wiem jakie, ale te sie nie licza:P nooo..z tygodnia zrobilty sie 2 dni , ojej!!! jesli duzo, to co sie nie chwalisz, slucham...:) hmm..i nowa fryzurka:) ciekawe jaka?? to teraz jeszcze na zakupy wyskocz i humorek wroci:) buziak:* noo..pogoda do wczoraj byla fajna, popoludniu jak gralem mecz, to lalo...jak zwykle:/ na szczescie wygralismy:) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty nie masz czasu, a ja ochoty :O. a myślisz, że nie szukałam. Przekopałam w górę i w dół i nic :O. a widziałam :P. Jak to się nie liczą? A czem?? a czym się tu chwalić?? Wczoraj byłam na imprezie, szalałam na parkiecie :D:D:D A dzisiaj kacyk męczy:P fryzurka fajna :) zupełnie inna:D. A zakupy już były, na chwilę pomogło :) gratuluje :) 👄 ciężko mi się dzisiaj myśli, z widomych względów, hihi:D:D:D pozdrawiam ciepło 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale co w końcu z Twoja dziewczyna Chmurek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! i juz po seminarium...wyszlo beznadziejnie:( do tego znow ten snieg...brr...mialem dzis trening wiec w butach pelno wody:/ napisz jaki to TV tuner, poszukam! tamte sie nie licza, bo to nie ze starosci, tylko ze zmartwien!!!:) a co taki kiepski humorek? przytulam mocno!!! 👄 olak --) a co Tobie sie przypomnialo o dziewczynie?? od pazdziernika nie mam z Nia kontaktu, a ostatni raz sie odezwala na Boze Narodzenie. Jakos w styczniu wykasowala mnie z gg, zajebiste uczucie:( a w poniedzialek spotkalem ja na uczelni, poza \"czesc\" nic wiecej nie przeszloby mi przez gardlo... mialem robic pomiary na aparat. tam gdzie ona robi prace dyplomowa...spedzilem tam chyba 30 sekund, kazdy powod zeby wyjsc byl dobry...:/ dorosle dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gorąca kąpiel była? Żebyś się przypadkiem nie rozłożył, brrrr. Mnie Maluchy znowu czymś zaraziły :O winfast 3.2. Dzięki 👄 fiu, fiu, to musisz się bardziej wyluzować ;) aj, czasem tak bywa. Niestety... Miłego dnia :) 👄 idę się przespać, bo jakoś kiepsko się czuję :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) przepraszam ze nic sie nie odzywalem, ale strasznie zabiegany jestem ostatnio:/ w dodatku po tej zmianie godziny jakos sie rozregulowalem i wieczorkiem nie mam sily na nic:/ co u Ciebie?? ja ostatnio glowe mam zajeta autkiem, bo chce sobie cos kupic:) i ciagle szukam , a nie moge sie zdecydowac:) szukalem tego kodu i nic nie znalazlem:( bylem w zeszla sobote na festiwalu w Spodku, caly dzien koncerciki:) bylo super! ale nastepnych kilka dni chodzilem odrobine przygluchawy:) jak fajnie ze juz pojutrze bedzie wolne:) caly tydzien:D pozdrawiam cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi z kolei ciągle chce się spać :O mam nadzieję że to przesilenie wiosenne ;) a ja? Praca, szkoła, impreza tak ostatnio tylko żyję. Urlopu chcę, i Przylepka. Ooo ;) o fiu, fiu kolego to poważna sprawa :) i czysta przyjemność :). To ja Ci ułatwię, czerwony? ;) a ja ciągle nie mam tv. Jak to obejść? aaaa, ja też chcę tyle wolnego 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o spaniu nawet nie wspominam, bo ostatnio zdarza mi sie przesypiac podroz na i z uczelni:) jeszcze 2 miesiace i wakacje! wytrzymasz :* czerwony mowisz? hihi..zastanowie sie:) teraz mam na oku takiego fajnego czarnego Golfa..jak nie wypali, to poszukam czerwonego:) popytam jeszcze na jakichs forach, co do tego tunera. Musi byc jakis sposob..:/ Znikam na myju myju i chrapanko. Spij dobrze!!! Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja wiecznie muszę problemy z kompem :o. Teraz mi wyświetla, że skończyła mi się aktualizacja do antywira. No zaraz mnie coś trafi . Pracuje któreś z Was na nod32 może pomogę ja nie znam tych Panów miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja nie mam nod32! kurcze nie wiem jak tam sie ma sprawa z aktualizacja:( jutro sprobuje jakos pomoc bo dzis juz padam na nos! oj, Biedaku..przytulam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żaby luz :D już mi znajomy poratował tyłek :) i mam aktualizację :D może pomogę 🌼a Seby topik jeszcze istnieje, bo mi się już dawno temu zagubił. A poza tym jak to nie masz antywirusa? Masz jabłuszko, że nie potrzebujesz? Co u Was? Jak dzień? Chmurzasty 👄 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) mam w koncu swoje autko:D moze i nienajnowsze, ale mnie sie podoba:) czarny Golf 2 :) dzisiaj juz go testowalem:) poza tym wreszcie wolne, wiec mozna bylo pospac troche dluzej:) i leniuchowac! Avira AntiVir ---) to jest moj antywirus i nie narzekam:) wirusiki wykrywa i kasuje:) buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! ja wypoczety:) choc dzisiaj oczy mi sie same zamykaja, po sparingu mielismy znow finska laznie i jaccuzi.:) a teraz mnie po tym wszystkim spanko lapie:) jutro niestety trzeba wrocic na uczelnie i do obowiazkow musze tez jechac w koncu zarejestrowac swoj wehikul:) no i zaplacic ubezpieczenie. a co u Ciebie fajnego?:) pewnie od wczoraj do pracki musisz z samego rana:/ za 2 tygodniejakos organizowany jest bal dyplomanta...zdecydowalem sie ze nie pojde, bo jeszcze wpadne na kogos i bedzie... odbije to sobie na spotkanku \'5 lat po maturze\':) buziole do poduchy:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ciepło 👄 oj tak, od wtorku do pracy :O. Ciągle nie mam czasu odespać tych świąt ;). Zaraz zmykam na tańce, co by trochę pobrykać :D i odstresować się po tygodniu :). wiesz, w sumie Twoja decyzja. Ja bym poszła, z jakąś fajną Panią ;). Bal dyplomata tylko raz w roku, wiesz. Zastanów się jeszcze. trzym się, do napisania 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) i juz po weekendzie! wczoraj praktycnie caly dzien spedzilem na rozbiorce i przenoszeniu garazu dla mojego malenstwa:P dzis mialem pierwszy meczyk w lidze, zremisowalismy niestety ale udalo mi sie strzelic bramke:) potem bylo piwko i gril, padam ze zmeczenia jutro znow rano..brrr bal dyplomanta to raczej raz w zyciu:P mnie wyjkatkowo byc moze bedzie czekal drugi w przyszlym roku, jesli wszystko dobrze pojdzie:) nie wiem gdzie te fajne Panie sie zgubily:) pewnie mieszkaja za morzem, gora, rzeka... :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dopiero po weekendzie ;). Piątek, sobota i imprezy. Niedziela leniwy dzień w parku, na piwku, wczoraj spektakl, a później piwko ;). A dziś już dość, muszę odpocząć :) ja i tak bym poszła:P. Zabierzesz mnie?? nie no nie jest tak źle ;). Jeszcze ja jestem :P 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no własnie
zwiał do ciepłych krajów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!! wcale nie zwialem do cieplych krajow...;) nie musze, bo u nas niezla patelnia ostatnimi czasy:/ odpisalem Ci na gg przedwczoraj, tylko nie wiem czy doszlo, bo ostatnio cos mi szwankuje! przed chwilka wrocilem z meczu, przegranego niestety! padniety jestem, a tu jeszcze nauka przede mna, glupie egzaminy! jak mija weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×