Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chmurek

A mówi sie ze faceci to dranie..

Polecane posty

staram się ;) zaraz śmigam na imprezę, hihi ;) a też bym chciała wiedzieć. Hmmm??? a mnie chyba pominęli zupełnie :O i jak, masz pracę?? do napisania później, lecę ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze:) mam nadzieje ze bawilas sie dobrze:) prace mam, ale to takie dziwne zajecie, bo jestem (bede) przedstawicielem handlowym i moim zadaniem jest reklamowanie takiego urzadzonka medyczno-elektronicznego w terenie (znaczy sie we wczesniej umowionych mieszaniach lub domach chetnych ktorzy moga zdecydowac sie na zakup) zobaczymy co z tego bedzie... slodkich snow:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, do czasu ;) przespałam wczoraj praktycznie cały dzień, takiego miałam kaca. Fuj :P a będzie Ci się opłacało z tą pracą? miłego dnia, zapraszam na spacer i lody dzisiaj :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmh
na lody? a to dobre:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wtedy trzeba bylo uciekac:) nooo.. fuj:) warto bylo?:P praca jest popoludniami, a zarobki beda zalezec od tego czy cos sprzedam:) zobaczymy! wlasnie wrocilem z meczu, wygralismy:) teraz mozemy sie wybrac na spacer, a lody hmm.. ja biore smietankowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
si, si właśnie tak zrobiłam- uciekłam ;) hmm czy warto? Oj ciężkie pytanie :O biedaczysko to z Twoją małomównością czarno to widzę, będziesz się w tej pracy strasznie męczył. Ale trzymam kciuki :) gratuluję :). A nie mógłbyś zająć się piłką na poważnie?? nie było lodów:( był dżin z tonikiem i pizza, mniami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty to musisz byc jakas wloska albo francuska ksiezniczka?? ;) si, si... no, zobaczymy jak mi pojdzie:) na probie nawet najgorzej nie wyszlo;) kciuki musisz trzymac obowiazkowo:) dzieki:* a co do pilki to juz za pozno na takie traktowanie:/ powinno zaczynac sie od malego trampkarza i przechodzic poszczegolne szczeble pilki juniorskiej i to w dobrym klubie ja ten czas spedzilem na boisku, ale... szkolnym:( nie skusilbym sie na dzin z tonikiem jednak cola z pizza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmuruś, szczególnie księżniczka. Bu ha ha ha :D:D:D ;) ależ ja w Ciebie wierzę :) ale też troszkę znam i wiem, że za gadaniem nie przepadasz. A tu trza nawijać makaron na uszy :O ooooooooooooooooj szkoda :( a co nie lubisz?? zapraszam dzisiaj ;) dobrego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łezka_za_łezką
morelandia, coś o tym wiem.. w moim związku ja też jestem tą złą, choć nie daje mi tego odczuć, bo traktuje mnie jak "księżniczkę"... a ja mam dylemat.. zresztą, zapraszam na mój topik "boję się odejść boję się zostać"...ech...związki....! bez z nich źle, z nimi jeszcze gorzej;-) dobranoc wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a nie?;) ano znasz i sam jestem ciekaw jak to bedzie:) nie pilem, ale jesli mialbym sprobowac to napewno nie do pizzy, tylko osobno:) do jedzonka cola albo piwko:) dzis caly dzien na nogach, po poworcie z uczelni wpadlem tylo na obiad a pozniej od razu na szkolenie. dziekuje za zaproszenie i zaraz zrobie miejsce...dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podglądaczka nr 1
:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łezka za łezka, podglądaczka ;) hmmm, skoro tak mówisz :) dobrze będzie :). Ja w Ciebie wierzę :) ojej, to polecam i zapraszam, w niedzielne, leniwe popołudnie smakuje najlepiej :) miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz... wlasnie wrocilem z imprezy... padam na nos... jutro cos napisze! ostatnio cale dnie burze, wiec internet odlaczam:/ (na wszelki wypadek) cmok:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) jak mija weekend? ja jestem tylko z bratem, bo reszta rodzinki wyjechala w gory:) dowiedzialem sie wczoraj ze zaliczylem ostatni egzamin, wiec sesja zamknieta:) jeszcze tylko skoncze badania i zabieram sie za pisanie pracy! w piatek bylem na imprezie w klubie z okazji zakonczenia sezonu:) poczatek nastepnego dopiero w sierpniu popoludniami jezdze na kurs szkoleniowy co przygotowuja nas do tej pracy jako przedstawiciela..ciekawe jak to bedzie:) buziaki na caly dzien:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leniwie, śpię do oporu, nigdzie nie wychodziłam, obijam się :) widzisz a mówiłam, że zdolna bestia z Ciebie ;) to wakacje masz z głowy jak zamierzasz wyrobić się na wrzesień. Współczuję, biedactwo 👄 ciężka główka była następnego dnia?? Hihi ;) dobrze będzie, a czem ma nie być :) zbieram się na spacer, ale kurcze taka pogoda nie wiadomo jaka :O. Chmurzyska brzydkie na niebie i wieje, pewnie znowu zagrzmi i lunie :O buziaki, buziaki bardzo chętnie :D 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to Ty tez masz juz wakacje??:) e tam zdolna..przypadek:) chcialbym zdazyc napisac na wrzesien, zeby miec to jedno juz z glowy a nie...glowka nie byla ciezka:) jakos tak sie pilnowalem zeby nie przesadzic:) u mnie slonko swiecilo...jesli juz to ladne chmurki, nie chmurzyska;) przytulam na dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam wakacji, przedszkola pracują. Umowa mi się kończy wraz z czerwcem. A co dalej?? spać nie mogę :O a jutro w pracy rzęsy na zapałki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) a zapomnialem ze przedszkolaki chodza caly rok.. a nie da sie przedluzyc umowy? niech sie zapytaja dzieci, ktora pani jest najfajniejsza:) badania juz skonczylem, wiec teraz pora na pisanie:) musze jeszcze pare rzeczy poszukac w bibliotece slodkich snow!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) jak tam samopoczucie? widze ze jakies smuty sie przypałetały...a sio!!! a ja sie obijam zamiast wziazc sie za pisanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej fatalnie :( jakaś chora jestem, przespałam cały dzień, głowa pęka, z nosa cieknie. Ech. niestety, zabrali mi moje dzieci 😭 kopa na rozpęd?? Oj, nawet na to nie mam siły. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec przytulam z calej sily :* Biedaczysko, trzymaj sie jakos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzie dobrze, napewno:* a ja zyje sobie z dnia na dzien, teraz mam na glowie prace dypl. a popoludniem cwicze prezentacje urzadzonka. W czwartek maja dac mi juz maszyne do domu i chyba od poniedzialku bede ruszal:) poza tym staram sie nie bladzic myslami...choc wciaz nie jest dobrze:( dobranoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×