Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Misiaczeq1987

Eech kobiety, dlaczegóż się Was boję??

Polecane posty

Gość Misiaczeq1987

ech.... ;] Mam dosyć dziwną sytuację.. w sumie... Lat 19 idzie... eech :/ piękny nie jestem- misiek do przytulania ;) Podobno mam charyzmę.... eech... Charakter mam chyba jakiś nie tego:/ Po prostu BOJĘ się kobiet... nie wiem dlaczego... spoko pogadać mogę itp ale zeby coś więcej to lipa... I nie chodzi tu o to ze jakoś mnie panny unikają.. nie nie... wręcz przeciwnie hehe z każdą którą poznałem utrzymuję dłuższą znajomość, tyle ze na gadu ;] Tzn. pannę poznałem na realu a teraz gadamy na gadu. Jest kilka z którymi gadam w realu ale to tak od okazji do okazji ech :/ Najciekawsze zjawisko- nie umieją się na mnie długo gniewać ;) Ja już nie wiem co zrobić :( Czy ja taki całkiem beznadziejny jestem ze nie mogę mieć panny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatankaa
boisz sie, bo mlody jeszcze jestes :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej chlopaczku!jestes bardzo mlody, czym ty sie martwisz?mysle, ze wielu facetow to dotyczy i z czasem pewnie nabierzesz pewnosci siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ochorera
Absolutnie! chłopczyku.. Tyś jeszcze nie poznał chorery :):D:):PP:) stad ta posucha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie nie jestes
beznadziejny, tylko sam siebie nisko cenisz i tutaj wg mnie jest twój problem :-D Pamiętaj, nikt nie jest idealny, każdy ma wady i zalety, myslę, że z facetem idealnym na pewno by było nie tylko nudne zycie, ale rownież niedowytrzymania ... Nie czcę ideałow ... Twoją zaleta jest to np., że umiesz krytycznie na siebie patrzeć, ale nie przesadzaj, warto tez dostrzec swoje zalety ... powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×