Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość qashalot

nigdy w życiu - to jedno wielkie zakłamanie

Polecane posty

Za moment Present polecą gromy i wypowiedzi na temat tego jacy są obiektywni i bezkompromisowi.Za mało Żmiejwskich w roli Adamów za mało Stenek w roli Judyt.Za duzo Fryczów w roli facetów bez charakterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mordzioch
ten film to feministyczna propagana i żeby było śmieszniej zachęcająca kobiety by były takie jak gnębiący je goście. A gdzie duch chrześcijański pytam się ? Stenka reaguje jak jej chamski mąż. Nasiąkła chamstwem, poczuła się pewnie i "tnie" ostro jeśłi jej się coś nie podoba, nie słucha wyjaśnień. Je4steście po tych samych pieniądzach tylko dopóki wasza sytuacja materialna była gorsza czułyście się mniej pewnie ... teraz też zdradzacie na potęgę i szybko w statystykach doganiacie mężczyzn. Wybrałyście zło zamiast dobra. Takie jesteście - macie równie animalne i czarne dusze jak potępiani przez was faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mordzioch
faceci szukają genetycznych niewolnic bo to kobiety niezdolne do czynienia zła, to jedyne kobiety godne tego miana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udało sie!!!!Mordzioch wypowiedział swoje skrywane zdanie o kobietach.TY od Frycza czy Żmijewskiego????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslalam , ze ten film jest przereklamowany:o Jak dla mnie byl :classic_cool: taki juz urok komedii romantycznych, ze sa proste i puste:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona sama to wie
Jej mąż zachował się jak skończona, ostatnia świnia. Z grobową miną oświadczył, że odchodzi do kochanki, ona urodzi mu dziecko i jeszcze śmiał powiedzieć, że to wszystko jej wina, ona się starała, on tego nie doceniał. Judyta i tak zareagowała kulturalnie i z powagą, ja bym drania zabiła, albo skatowała na śmierć. I jeszcze ten tekst "Judyta nie histeryzuj", a potem przychodzi z kwiatami jak gdyby nigdy nic, typowy obraz chama i prostaka, Matki rodzące takich debilów powinny się kastrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety nie szukaja kobiety kochaja!!!A jak zdradzasz,zniewazasz to licz sie z tym że dostaniesz po ogonie.I tak ma byc Mordzioszku!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mordzioch
ja ani od chaskiego Frycza ani od manipulatorskiego Żmijewskiego, Ja od normalnych facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mordzioch: Ty sam jakis poraniony jestes. Bez urazy i z przymrozeniem oka, choc od Frycza nie jestem z pewnoscia. mea63: Mozna przewidziec, co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mordzioch
uprzedzam pytanie dotyczące Żmijewskiego - facet, który zachowuje się jak skrzyżowanie pielęgniarki, psychoterapeuty i filmowego żigolaka to dla mnie specjalista od podrywania, fachowiec z dużym doświadczeniem, cynik i kasanowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosik
a mi sie bardzo ten film podoba , bo bohaterka potrafi nawet najgorsze rzeczy jakos z jajem wytłumaczyć i sie nie poddaje. A Stenka - sliczna kobieta i fajnie zagrana rola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga uwaga!!!!!!!!!!!normalność=niewolnica to tak parafrazujac twoje wypowiedzi mordzioszku. Present!!!coś mi sie zdaje ze nasz mordzioszek to ten co został sam, bo narozrabiał hehehehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mordzioch: Czyli nie ma facetow dobrych? A dlaczego zigolak...akurat ogladalam ten film wczoraj i nie zauwazylam niczego co swiadczyloby o zigolaku...Tu nie jestes obiektywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet który kocha i jest kochany to taka dziwna krzyżówka???Mordzioch ta jaki jest wg Ciebie ideał faceta na dzień 18 kwietnia 2006 roku???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupiok
kobiety chcą kasiastych z przyrodzeniem jak u murzyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ten filmowy Adam to własnie taki dobry facet.Żmijewskiego nie lubisz czy jak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiok: Kurde - nie idz na latwizne....ten film nie jest o kretynce, ale o kobiecie porzuconej i nieglupiej oraz wrazliwej. Wiec nie wylatuj z przyrodzeniem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Present dokładnie tak.Się zapędziałm z tym pytaniem o żmijewskiego.Mordzioch mi troszku zawirowła w oczach z ta swoja indywidualnoscia.;-)Kobiety kochaja meżczyzn przede wszystkm dobrych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiok Ty masz kase i itd, co nie ??? no to szukaj szcescia u tych małolat jak z filmu.Dziecko z jednym ale chata od podstarzałego głuptaska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byc moze ze Kupiok nie ma ani wielkiej kasy ani wielkiego przyrodzenia, ale mysli, ze powinien miec, aby byc kochanym... Kupiok: dla kobiety trzeba byc dobrym, a kasa i rozmiar przyrodzenia nie jest az tak istotny :). Ja mowie o kobietach, a nie o laskach z pusta glowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zam się na tym
Liczy się technika, a nie przyrodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ,ale My tutaj o filmie.A temat zaczyna schodzic na wielkosci i długosci.A w życiu dobrze byłoby gdyby ludzie mogli równie szybko podnosic sie po porażce niczym filmowa Judyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ,ale My tutaj o filmie.A temat zaczyna schodzic na wielkosci i długosci.A w życiu dobrze byłoby gdyby ludzie mogli równie szybko podnosic sie po porażce niczym filmowa Judyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten film byl potrzebny. Jest wiele kobiet porzuconych i w tym momencie wydaje sie im, ze to koniec swiata. Bo to jest koniec swiata budowanego razem. I to zupelnie niespodziewany dla nich. Film daje tym kobiete nadzieje. Jest wiele kobiet, ktrym nigdy nie udaje sie po czyms takim podniesc. Pozostaja zgorzkniale. Wiec niech wierza, ze jeszcze wiele przed nimi. Wspolczuje takim kobietom bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisii
Fabula filmu jest nierealna :o Gdzie taki dom , gdzie taki facet..w dzisiejszych czasach.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i jak to mozliwe
ze w tak szybkim czasie za taka kase zbudowala taki dom? i ze tak szybko podniosla sie z tej porazki? nierealne, kobiety nawet jak staraja sie podniesc po czyms takim to nie wyglada to tak, a postac Judyty - jest po prostu glupiutka (intelektualnie), dlatego to czyni ten film jeszcze bardziej nierealnym i dziwnym... a setki kobiet po obejrzeniu tego filmu zostawia swoje jednak fajne zycie, fajnego chociaz pewnie po 20 latach wkurzajacego meza, bo beda chcialy miec dom i zmijewskiego.... chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×