Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość qashalot

nigdy w życiu - to jedno wielkie zakłamanie

Polecane posty

Gość qashalot

nigdy w życiu bym się nie związał z kobietą, która sonie sama zbudowała dom ... bo tym samym udowodniła, że jest facetem. A ja pedałem nie jestem. Feminizm kompletnie zakłamał relacje męsko-damskie robiąc z kobiety mena, i żądając by meni zostali kobitkami albo pedałami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pukoles
w polsce reżyserom i pisarzom odbija. Według nich wszyscy mają kupę kasy i żyją jak królowie. Nawet Hollywood trzyma się bardziej ziemi w scenariuszach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damarka
polskie scenariusze malują szalenie ubogie psychologicznie portrety. No może większość Polek nie ma wnętrza ale po co o takich w ogóle filmy kręcić. Polskie kino ma jeden cel : nabić kasę reżyserom i aktrom, tak było przed wojną i tak pozostało tylko za komunu było inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek
ale stenka jest kiepściutka, po co takie pudło obsadzili w romantycznej roli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pal diabli .....
Chciałabym mieć tyle sił co Judyta i odejsc od męża i zacząc samodzielne życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki se gość
jakie polskie kino ? to M jak miłosc czy na szajskiej to są filmy :O ? jaja se robicie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tunikkkk
Stenka kiepsciutka a Zmijewski jeszcze gorszy.Tyle bylo szumu wokol tego filmu a to ZWYCZAJNY,ORDYNARNY GNIOT.Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruleika
w tym kraju miłość się zawsze obraca wokół kasy i chaty !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam sporo kobiet
które wybudowały domy prawie samodzielnie , czyli metodą gospodarczą i nie znając się na budownictwie zatrudniały ekipy budowlene i wielokrotnie oszukane przez wykonawców i tak cel swój osiągnęły i jako facet patrzę na takie kobiety z podziwem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to Stence wydawało się
że jak pokaże swoje mokre cycki to film będzie okej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka18
ten film jest strasznie kiepski :p drugiej czesc z wolszczakowa nawet nie chcialo mi sie ogladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perffumka
a mi sie podobał - mimo ze nie powala fabuła - mily do ogladniecia - zwlaszcza gdy nie ma co robic ;);]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty perfumka
l,epiej sobie masturbo zafunduj zamiast kity oglądać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie właśnie
mnie też sie podobał. Niw znacie się na życiu i klasie aktorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Jak kochać to księcia. Jak kraść to miliony\":D Moim zdaniem film przecudowny, znakomita gra aktorska Stenki i Żmijewskiego, szkoda, że Żmijewski jest dla mnie za stary:P Podobała mi się scena pocałunku przed furtką domu Judyty, tak romantycznie chyba żaden facet nie całuje:) Poza tym ten domek był świetny, sama chciałabym taki mieć, ale raczej nieco bliżej miasta. Jedyne co mnie wkurzało to fakt, że Judyta stosunkowo późno poznała Adama, zdążyła minąć godzina filmu, a ona dopiero robiła ognisko🌼 przecudny film🌼 Wspomnę tylko, że oglądałam go już 3x.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaś ty przygłupiasta
matricia, aż starch bierze, że są istoty tożsame ze swoją cipką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do powyżej-----> a co Ty do mnie masz?? Leczysz kompleksy i wyżywasz się na niewinnych ludziach?? Spodobał mi się film, a że był o tym topic to postanowiłam wypowiedzieć swoje zdanie, żebym wiedziała, że za coś takiego można zostać wyzwanym w ogóle bym nie zabierała głosu:( A przygłuptasem jesteś Ty, Twoja matka, babka i sąsiadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Matricia
popieram Cię w 100%!!!!!!!!!!!!!bardzo podobał mi się film, a widzialam go już kilka razy, pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest jeden z lepszych polskich filmów ostatnich lat...uwielbiam ten film, bardzo mi sie podobała gra aktorów i ich wybór... Każdy może mieć swoje zdanie i każdemu może się film podobać lub nie...uważam, że niejedna kobieta w tym filmie odnajdzie cząstkę siebie:-) takie jest moje zdanie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy w życiu - to jedno wielk
Fajny filmik!!!Lekki łatwy i przyjemny-to moje zdanie, Matricia jestem z TOBĄ!!!!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tozzi
"kobietą, która sonie sama zbudowała dom ... bo tym samym udowodniła, że jest facetem" z tego co się orientuję to dziewczynki i chłopcy różnią się od siebie zasadniczo czymś innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Popieram Matricia
Jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blebla
Tak kocha sie tylko w filmach rzeczywistosc jest juz inna......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otóż ostatio okazało się
różnica w cechach płciowych nie znaczy niic więc kobietę można odróżnić po tym co robi tylko ... jeśli buduje dom to znaczy że facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednemu podoba sie córka drugiemu matka.I tak jest z tym filmem.Obejrzałam go chyba nty raz.Zaskakują mnie nie które wypowiedzi bo z nich wynika ze kobieta to jedynie puch marny i niczego sama w zyciu nie potrafi zrobic.WIELKI BŁĄD!!! Jedyne co mnie wkurzało to cholerne reklamy dla idiotów.Ciąg reklam a w przerwach film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slimaczek
kobieta, ktora sama buduje dom - silna osobowosc, wytrzymala - podziw sie nalezy, bo kto budowal, cokolwiek wie ile to trudu i harowy, fil - fajny, mily i przyjemny - wiadomo - obraz przekolorowany - mi osobiscie najbardziej sie podobal pan Kazio - ten co przyjechal na ognisko, uwodzic cudza zone - co za osobowosc - znam takich panow - isnieja. Smieszny, zabawny i mily dla oka / filmik. Kazdy ma swoje zdanie, ale obarazanie innych to juz przesada i brak kultury osobistej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taką durnotę to mogą tylko
w kółko oglądać półgłówki i ćwierćinteligenci !!! Żałosnie prosty film bez cienia psychologii ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slimaczek
ochoooo - psycholog sie odezwal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak polecam
Nie rozumiem...jezeli ktos szuka intelektualnych wyzwan to nie oglada takich filmow. Ja obejrzalam go z przyjemnoscia, co nie oznacza, ze nie draznily mnie pewne "latwizny" ale to taka specyfila gatunku.... I "Magde M" tez ogladam....mam dosc przemocy i chamstwa na ekranie i w zyciu. ODREAGOWUJE takimi filmami....a domu wprawdzie nie zbudowalam samodzielnie, a do spolki z mezem. I tego meza, i ten dom mialam sile opuscic z trojka dzieci...takie samodzielne kobiety bywaja i nie czekaja na cuda i sowite alimenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr Luisa
psychologia - coz ty dziecko o niej wiesz? Wlasnie, tak myslalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×