Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie umiem po prostu

NIE POTRAFIE SOBIE Z TYM PORADZIC

Polecane posty

Gość nie umiem po prostu
ja tez wiedzialam od razu i co z tego? moze nie kochal a moze nadal o nich mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaaaaak, okłam go i będzie git hahaha, daj na luz i idź do zakonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po co go bralas
chodzilo mi o to, ze wiedzialam (znalam siebie), ze nie bede sie potrafila pogodzic z bylymi mojego potencjalnego partnera....cale szczescie trafilam na takiego, ktory ich nie mial.... macie jakies wspolne plany? slub? On czesto o nich mowi? skad to przypuszczenie, ze o nich mysli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie umiem po prostu
plany niby mamy nie nie mowi o nich czest bo ja nie chce tego sluchac poprostu wole nie wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po co go bralas
jesli powiedzial Ci, ze jestes Ta Jedyna i Ciebie chce poslubic badz zostac z Toba na cale zycvie to nie masz sie czym martwic, naprawde...na pewno nie mysli juz o bylych, bo po co;) bylo minelo...musisz uwierzyc w swoja wyjatkowosc i w to, ze to Ty jestes dla Niego Ta Jedyna Najwazniejsza i wtedy bedzie Ci o wiele latwiej zniesc jego byle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonsensa
lepiej ze je mial niz ze je moze nadal miec....moj facet ma kobiete i nadal mnie.sa wieksze problemy niz to ze komus sie w zyciu wczesniej nie ulozylo choc probowal.i jeszcze jedno jesli ktos nie potrafi kochac to zawsze znajdzie punkt zaczepienia na kłotnie i zwątpienie.pamietaj "milość to nic innego jak zaakceptowanie cudzych wad"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie umiem poprostu
nie potrafie i juz nie wiem co o tym wszystkim myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie umiem poprostu
wlasciwie to bez sensu ze to tu pisze bo wiem ze nikogo z was to i tak nie obchodzi nie wiem moze robie to bo mysle ze w tem sposob mi troche ulzy nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mów
to sie zgłoś do psychologa, on Tobie najszybciej pomoże , nic na pewno nie pomoże wylewanie tutaj słów, jeśli sama nie potrafisz sie z tym uporać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×