Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

czesc dziewczynki! preggers napewno test nie wyszedl bo jest za wczesnie! zobaczysz ze za kilka dni beda 2 kreski. dziewczyny ja mam takie testy ciązowe z allegro, i pierwszy raz robiłam w sobote czyli tydzien przed spodziawana. wyszedl oczywiscie negatywny. dzisiaj rano znowu zrobilam, po 5 minatach patrzylam i zobaczylam 1 kreske, ale bylam zaspana i poszlam spac dalej. jak sie obudzilam to chcialam test wyrzucic i zobaczylam druga kreske:) slabo widoczna ale jest. tylko boje sie ze test wyszedl fałszywie bo dopiero po 5 minatch. jak myslicie czy to moze oznaczac ciązę? jak zobaczylam ta kreske to sie przestraszylam, brzuch mnie zaczal bolec jak przed jakims egzaminem. nie wiem czemu, moze temu ze boje sie ze jednak ten test nie wyszedl naprawde:( teraz caly czas na niego patrze i widac 2 kreski. ALE SIE TERAZ BOJE!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roxi a kiedy masz dostac okres ? moze powtorz tescik i zobacz po jakim czasie kreseczka sie pojawi :) choc moze to ciaza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ mam dostać w sobote czyli jeszcze 5 dni. zrobie test jutro albo w środe. bo teraz napewno nie wyjdzie nie z porannego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxikct zrób dla pewności jeszcze jeden test :) Na tyc testach pisze, żeby nie odczytywać wyników po upływie 10 minut dlatego dla pewności zrób następny test, najlepiej jutro rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majunia83
roxi najlepiej bedzie jesli powtorzysz test jutro rano!a miesiaczke masz dostac 13.01 z tego co pamietam?tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczelam mec na majteczkach uplawy biale , jak krem takiej konsystencji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siluetta
preggers, nie załamuj się. zrób test za 3 dni, nie jutro. roxi, 5 dni przed to dość wcześnie na test. Nawet przy twojej ciąży, teraz powinien wyjść nadal negatywny. Ja bym poczekała do soboty niestety. ja mam mieć okres właśnie w sobotę, ale było co nieco 20 dnia cyklu, więc test zrobię dopiero w przyszłym tygodniu, bo jeśli zaszłam 20tego dnia cyklu, to w sobotę zobaczę dalej 1 kreskę. A 20tego dc o dziwo dalej miałam śluz płodny i coś tam mi się działo w brzuszku. Czekam spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siluetta
manina, kremowe białe upławy w dużych ilościach mogą oznaczać ciążę. Jeśli się kończą na okresie, to ciąży brak, ale jeśli sie utrzymują i nie ma okresu, mogą w dużym stopniu wskazywać na ciążę,więc chyba dobry znak. są też zapowiedzią okresu, ale może się on nie pojawić. musi być też sporo tej kremowej wydzieliny białej na ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siluetta
a moj mąż się troszkę ugina...może uda się zacząć porządne starania o dzidzię. Powiedział mi, że się zastanowi nad staraniami:) to już w jego ustach naprawdę wielki krok do przodu. Więc jak nie teraz to w następnym miesiącu. Dziewczyny spokojnie, jesteśmy wszystkie takie młode:) preggers, w tym mc miałaś przytulanka codziennie non-stop. Spróbuj w kolejnym miesiącu co 2 dzień, żeby silne były plemniki zapładniające. Tak zaszła wełniany kamyk, po długiej przerwie raz tylko się kochali - plemniki mocne i zapłodniły od razu. Może w tym jest pies pogrzebany... ja też tak zaszłam z synkiem - raz ale porządnie... Dziewczyny nic tylko życzyć powodzenia. A jeszcze raz p[rzypomnę słowa lekarza: w parzyste dni, co 2 dzień w dni płodne: 10ty, 12,14ty i 16ty a potem BASTA. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siluetta
i polecam wyciąg z wiesiołka na produkcję śluzu płodnego - bierze się suplement "oeparol" - dostaniecie w każdej aptece. Śluz jest ogromnie ważny w zapłodnieniu, bo utrzymuje przy życiu plemniki i pozwala im dotrzeć do jaja. bardzo pomaga. naprawdę polecam. brać należy od 1 dnia cyklu do 14tego, potem odstawiamy. śluzu ma się naprawdę sporo- kisiel w majtkach, ale o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej cos mnie wzielo i zaczelam ogladac te lozeczka :) jejku jakie to wszystko piekne :) jejku jejku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja staram sie pozbierac po rozstaniu i jakos powoli mi to idzie...w koncu czas leczy rany...ogolnie bardzo boli mnie podbrzusze i piersi, sluzu nie mam zadnego a zawsze przed @ mialam. Powinnam go dostac w srode ale zobaczymy co to bedzie... tak mnie kusi zrobic juz dzisija test, ale nie wiem czy to ma sens..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania w sumie moze poniedzialek mozesz zrobic jak masz dostac w srode a dzis jest poniedzialek to powinien ci wyjsc... a co do rozstania do nie dziwie sie ze ci ciezko ale z facetami tak to juz jest... jak male dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siluetta czytalam ze zagnieżdzenie może nastapic od 4 do 11 dni od zaplodnienia. a hormon hcg jest produkowany dobe od zagnieżdzenia sie zarodka. czyli ja miałam owulację 30 grudnia. wiec mój test mogł wyjść pozytywny, zarodek już mogł sie zagnieździć. dzisiaj jest 9.01 więc w 8 dni mógł sie spokonie zgdzieździć. Test mógł wyjść pozytywny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roxi pewnie Ci się udało :) ja przy 1 ciąży też odczytałam test po przepisowych 5 minutach, kreska była, ciąża była :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dziewczyny właśnie wróciłam do domu z testem :D Kupiłam pink test, niby wykazuje ciążę już 6 dni po zapłodnieniu. U mnie ostatni seks w dniach płodnych był 1.01. Robić jutro rano czy czekać, hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25latka jak masz silna wole to czekaj do dnia@. ja bym niestety nie wytzymala ale zrobilabym napewno z porannego moczu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam strasznyc bolu w brzuchu :( na wysokosci pepka z prawej i lewej strony tuz przy nim i pod , ledwo do sklepu doszlam i z niego wrocilam, strasznie boli:( nigdy mnie tak brzuch nie bolal ze isc nie moglam :( traz siadlam i dalej trzyma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25latka a twój test jaką ma czułość. te co ja teraz robie są paskowe i czułość mają 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale trzyma tak samo mocno nieprzerwanie juz pol h ,az ciezej mi sie oddycha , jesli taki bol mam na miesiaczke to ja wole nie wiedziec co bdzie jutro ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manina mam często takie coś jak opisujesz ale ja dawniej miałam przepukline i mnie często te bóle łapią ale trwają kilka sekund. fakt że nie mogę sie wtedy ruszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie , mialam bole na okres ale lzejsze ze dalo sie isc , i bolalo bardziej w podbrzuszu , mnie kluje strasznie w okolicy pepka , ale to nie takie klucie , bardziej rwanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×