Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

ja tak patrze na ten tescik , probuje sobie wmowic slepote , patrze patrze i nic ughmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manina ja też dziś się wpatrywałam w ten mój test jak "sroka w gnat" i nic. I patrzyłam pod róznym kątem i pod światło i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to samo, i pod swiatlo, i z lewej i z prawej i przy oknie , i w kiblu, teraz tez siadlam i doszukuje sie a moze cos tam jest , ae niestety , nawet cienia nie ma , nawet zarysu , jeden rozowy placek a obok bialooooo,, nie ma nic a i tak patrze , nie wiem po co ,humor tez mam do dupy :( poprostu na niczym sie skupic nie moge , kawa w jednej rece , test w drugiej , fajka w 3 a 4 pisza :P nie no tragedia , samopoczucie fatalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja wychodze do gina za pół godziny, trzymajcie za mnie kciuki pliisss, kurde dawno się tak nie bałam :( nie wiem co się ze mna dzieje odezwe się jak wrócę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam test i od razu była druga blada kreska, taka jak wczoraj. myśle ze te testy z allegro sa zepsute. zrobiłam z ciekawości też owulacyjny i wyszedł identycznie jak te ciażowe. stwierdzam ze to cos podejrzane jest. ale humor mam dobry, wierze ze sie jednak udało. i nie wierze w wasze negatywne testy. musi sie nam udać. fajnie by bylo jakbysmy wszystkie byly w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welna powodzenia, trzymamy kciuki. :* roxi gratulujemy, ile to dni przed okresem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Welna, trzymam mocno kciuki ale na pewno bedzie wszystko dobrze! Roxi gratulacje!!!!!!!!!!!! Zazdroszcze strasznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okres powinnam miec miedzy czwartkiem a sobota. wczoraj wyszla juz ta druga kreska. czli jakies 5 dni przed okresem. wlasnie czytam opinie o tych testach z allegro za 1 zł. czy mozna im wierzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siluetta
lidka, a niech na zdrowie ci wyjdzie i wiesz między nami kobietami...zadbaj o siebie;) niech se chłop popatrzy:) roxi, wielkie gratulacje. na pewno jesteś w ciąży! test owulacyjny wychodzi dodatnio jak się jest w ciaży!!! więc ten ciążowy cię nie oklamał. Ogromne gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wełna takie it easy! Teraz to już tylko dobrze może być także pozytywne nastawienie i do gina marsz! :) Roxikct pomału już gratuluję :) Owulacyjne też wychodzą pozytywne w ciąży - tak gdzieś czytałam także zacznij się cieszyć :) A te testy robiłaś już np. w zeszłym miesiącu? żeby mieć porównanie, ale ja myślę że to nic innego jak ciąża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siluetta
roxi, wierz czy nie, jesteś w ciąży wariacie. lepiej zacznij skakać z radości i kupuj ciuszki dla maluszka;) wełna, oby lekarz cię uspokoił. Na pewno dzidziuś rośnie sobie tam i nie może się doczekać jak skopie mamusię i pokaże się jej na najbliższym usg. będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde chcialabym wierzyc i sie cieszyc. ale mam dystans do tego bo jak sie okaze ze nie jestem to bede załamana. kupie test z apteki ale dopiero po terminie@, bo jeszcze moze byc ciaza biochemiczna. moj kochany sie cieszy ale mowi ze wolalby wiedziec na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siluetta
biochemiczna? aleś sobie wymyśliła:P idź na betę jeszcze dziś i do lekarza po witaminki. gratuluję z całego serca:) spokojnej ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxikct właśnie czytałam na innym forum topic o testach ciążowych z allegro i wiesz co :) dziewczyny tam pisały, że to są bardzo czułe testy i jedna pisała, że robiła z apteki i z allegro w tym samym czasie i z apteki wyszedł negatyw a z allegro pozytyw i była naprawdę w ciąży. także GRATULUJĘ!!! :D miło wiedziec ze chociaz kilku z nas się w koncu udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silu no boje sie tej biochemicznej bo podobno czesto sie zdaza i kobieta nawet nie wie ze byla w ciazy bo zarodekjest usuwany z okresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
roxi gratuluje, welna trzymaj sie, bedzie wszytsko ok, glowa do gory!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane jestescie, dziekuje. ale nie wiem czy nie za wczesnie na gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh ja to już chyba jestem uzależniona od tego forum i od Was moje kochane baby :) Co chwila sprawdzam czy coś któraś napisała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh 25 latka to ja moge napisac cos : dalej mam megaaaa dola , dawno sie tak nie czulam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 latka ja tez tak mam co chwile odswiez!:) Kusi mnie żeby zrobić kolejny test ale boję się chyba poczekam jeszcze ze 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie dołujmy się, chociaż może do czasu aż @ przyjdzie, co? Bo tak to jeszcze cień szansy jest :) Ja tak liczę i liczę to u mnie dopiero dziś 10 lub 9 dzień po ewnetualnym zapłodnieniu więc się nie łamię jeszcze dopóki nie przyjdzie @ i jak tak z Wami tutaj piszę bo naprawdę mi lepiej i z porannego doła już prawie nie ma śladu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siluetta
manina, ty młoda babo, głowa do góry ale to już!!!! jeszcze będziesz mamą, gwarantuję ci to. Będziesz miała wszystko, ciążę, dzidziusia w brzuszku i te cudowne zakupy dla dziecka. Jeszcze się tym najesz, zobaczysz. Trzeba marzyć dziewczyny, marzyć tak do końca i bez granic, tylko wtedy spełniają się marzenia i nie wolno ani na sekundę wątpić, że się nie uda, bo czar pryska i rzeczywiście się nie uda. WIerz mocno, że zajdziesz dzień w dzień, choćby w niepłodne dni, ale zajdziesz. Wyobrażaj sobie 2 kreski, śnij o dziecku, choćby to mialo trwać jeszcze te 3-4 mc a zaobaczysz że przyciągniesz to do siebie - świat tak się zakręci że ci to wszystko zgotuje sam bez twoich wielkich starań. Marzenia są za darmo, nie odmawiaj sobie ich tylko dlatego, że teraz się nie udało. Manina, powinnaś zmienić nick na Nadzieja2012:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez caly czas odswiezam ja licze przewidyw date porodu. i wiecie jak fajnie wychodzi:) ja mam urodziny 18.09, mój ma 20.09 a dzidzius ma sie urodzic około 22.09 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha silu z tym nikiem marzenia sie zgodze , ale oby to nie byly tylko marzenia , no nic dziewczynki pozostalo czekac do okresu tak jak mowicie i wierzyc mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manina ja oczywiscie czytam inne fora i co chwile dziewczyny pisza ze jeszcze w dniu @ mialy negatyw a kilka dni poznije juz pozytyw! Jest dla nas caly czas szansa! Byleby @ nie przyszla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nik nadzieja hehe taka rozkojazona jestem ze juz nie widze jak czytam hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×