Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Lidka testy owulacyjne wykrywają zupełnie inny hormon w moczu niż testy ciążowe. Owulacyjne wykrywają LH a ciążowe hCG więc nie można ich porównywać tak naprawdę pod względem czułości bo służą do czego innego, z tym jednak że testy owulacyjne mogą wykryć też ciążę bo w ciąży zawsze wychodzą pozytywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczek ja sięzastanawiam, z jednej strony chciałabym pracować a z drugiej fajnie byłoby polenić się w domu. Zależy też jaką pracę się wykonuje. Moja akurat polega na pracy przy komputerze przez 8 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
planowo powinnam miec jutro. ale dzieki tym testom zobaczylam ze owulacje mialam strasznie pozno. pozytywne testy owulacyjne wyszly mi 29.12 i 30.09 czyli owul mialam 31.12. do tego dodałam 14 dni i wyszła mi nowa data @ czyli 14.01 w sobote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a nie wiecie czy w ciązy mozna pic zielona i czerwona herbate? bo ja je uwielbiam. pije ok 6 szklanek na dzien. szukalam w inernecie ale nie ma jednoznacznej odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
hahahahha, wlasnie uslyszalam od mojego m, ze na drugie diekco moge jeszcze poczekac, bo mloda jestem ( w marcu koncue 33)!! Bo jego babcia urodzila jego mame majac 40 lat!! Boze kochany ci faceci...i jak ich tu rozumiec???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona chyba mozna , czytalam ze nie mozna za duzo mocnej herbaty pic i mocnej kawy, ale wszystko jest dla ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja jestem :) i wiecie co odkryłam? że się pomyliłam w dniach testowania, bo coś mi sie ubzdurało że mogę testować już wczoraj a wg netmama to powinnam najwcześniej jutro :) A Ty jak tam Roxi, powiedziałaś już swojemu lubemu o ciąży? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój dzisiejszy humorek jest jakoś wyjątkowo dobry :) Dopóki nie dostanę @ to taki będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ogólnie to mi się nudzi :) Siedzę na fejsie i gram w jakieś gierki. od czasu do czasu zaglądam tutaj czy któraś coś napisała :) Powinnam trochę popracować ale mi się nie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25latka ja mojemu mowie doslownie wszystko, wiec wie ze codziennie testowalam, widzial te testy ale on nie wierzy ze jestem, hehe. pyta czy jest mi niedobrze, czy cos czuje czy mam jakies objawy itp. caly czas pyta czy te testy moga sie mylic. w pon byl w pracy to mu napisalam ze 2 kreski, myslal ze zartuje. mowil ze go potem brzuch bolał ze strachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25latka mi też się na maxa nudzi przyszedł mąż to poszłam w kime a teraz wstałam tzn. otworzyłam oczy i leżę w łóżku już chyba od godziny bo nawet mi się wstać nie chce... też gram na FB w głupie gierki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxikct już się zaczął martwić i troszczyć o Ciebie i o maleństwo :) Będziesz robiła betkę? A Ty Wełna pracujesz na codzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a nie chcialybyscie sie wymienic facebookami? zobaczylybysmy sie prawie na żywo:) hehe juz sie tyle znamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25latka no on taki jest:) teraz bedzie mi pewnie mowil czego nie moge jesc:) ale ciesze sie bo sie bardzo przejmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxikct ja bym mogła się wymienić :) tylko nie chciałabym tutaj pisać jak się nazywam bo nie wiadomo kto tu wchodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa zapomniałam napisać, że to ja - 25latka :) Zmieniłam nick bo już trochę przestarzały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxikct to prawidłowo, że się przejmuje :) gorzej jakby przeszedł na tym do porządku dziennego. Mój to pewnie będzie mi kazał jeść więcej bo już teraz mi marudzi że mało jem i ciągle tylko "zjedz coś" słyszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wełna ale to na wychowawczym jesteś teraz tak? A Ty Roxikct studiujesz ale nie pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wiem jak to jest bo sama balabym sie podawac moich danych. to ja podam mojego maila który jest zalozony tylko jak sie gdzies rejestruje, zeby sobie nie zaśmiecać prawdziwej poczty. kocica.fajna@o2.pl wiem ze glupi ale to jest dla jaj zalozone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie jestem na wychowawczym, jestem na bezrobotnym raczej :) bo akurat tak się złożyło że jak zaszłam w ciążę to na zleceniu pracowałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxikct i jak? Znalazłaś mnie? Czarno-białe zdjęcie mam. Wełna no to fajnie masz powiem Ci :) byczysz się w domu :) Znaczy wiem, że się byczysz tylko dzieckiem opiekujesz tylko w tym sensie piszę, że nie musisz chodzić do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm nie mam zaproszenia :/ Z tego co widzę to jest na FB 5 osób z takimi samym danymi jak ja, tylko ja jako jedyna z nich mam czarno-białe zdjęcie. Ciemne włosy i jestem ze Szczecina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×