Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Gość lidka32
welna, cykle mam co 25-26 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć anusiaczek :) no to trzymamy kciuki też za Ciebie! :) skąd jesteś? lidka ja miałam 24 dniowe i zaszłam 10 dnia cyklu, ale wiesz nigdy nie wiadomo kiedy jest ta owulacja...a czułaś że ją masz może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
czulam ze ja mialam tak kolo poniedzialku i we wtroek tez mnie jajnik pobolewal, wiec nie wiem dokladnie Anusia witamy w klubie i czekamy na dalsze wiesci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no to jeśli byś miała we wtorek a w środę było przytulanie to szansa jest bo to jajeczko żyje sobie 24 godziny z tego co pamiętam :) ale to Siluetta napewno powie dokładniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiaczek_1980
Jestem z mazowieckiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
no nic pozyjemy zobaczymy, jak nie teraz to moze luty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Lidziu :) za Ciebie też trzymam kciuki kochana :) Witaj Anusiaczek :) Trzymam kciuki za pozytywny wynik testu :) , poczekaj najlepiej do terminu @ z testem. Wiem, wiem że sama to miałam zrobić i nie wystrzymałam i się lekko zdołowałam wynikiem negatywnym ale dziś po tym teście owu nowe nadzieje wstąpiły w moje serce i jutro testuje (w terminie @)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiaczek_1980
Właśnie na to liczę,że nasze komórki spotkały się koło środy :) Dodam,że mam białą,kremową wydzielinę nie wiem czy to nie jakaś infekcja :( Dziewczyny przypomnijcie Wasze najwcześniejsze objawy.(prośba do tych,które wiedzą,że zaszły albo mają juz dzieciątko) Wiem,że pisałyście o tym wczesniej, ale gdybyscie przypomniał...dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusiaczek mnie bolały jajniki, piekły, paliły, ciągnęło mnie tak w brzuchu w dół, a poza tym to raczej nic przed terminem @ to w ogóle nic się już nie działo a w 1 ciąży przed terminem @ bolał mnie brzuch właśnie tak jak na @ więc chyba nie ma reguły...każda ma inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiaczek_1980
Zmykam na razie stąd, musze popracować trochę. Przyznam się,że od kilku dni zagladanie na to forum i czytanie Waszych historii to juz rytuał :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze, ja tu wchodzę i co ja widzę??????????/ 2 zaciążone???????? a nawet 3???????? preggers, jazda po test! jestem pewna, że tym razem jesteś. Gosiak, to mnie zaskoczyłaś! jestem pewna, że jutro zobaczysz 2 krechy! Anusiaczek, witaj w naszym gronie. Może i Tobie się udało?? Ja też chcę, ja też, ja też! lidka, szansa jest i to duża!!!!!!!!!!! taki okres po owulacji to na dziewczynkę;) Ja planowo okres mam mieć w sobotę. Objawy - lekkie pieczenie w dole brzucha. Test zrobię, bo mam przeczucie, że tak. Nie wiem skąd się wzięło, jakoś inaczej się czuję. Mam ochotę jutro już test zrobić, ale w sobotę to zrobię, jak męża wyślę do pracy. Muszę być wtedy sama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaglądam do was z pracy, ale jestem taka zarobiona dziś, że niestety muszę wracać do obowiązków, chociaż mała kruszynka moja wymarzona ciągle krąży mi nad głową i jakbym mogła, siedziałabym z wami tutaj na forum całe dnie, bo tylko tym chcę żyć i tylko na tym się skupiać - na moich dzieciach:) Pracy swojej nie znoszę, ale nie będę się rozpisywać. Albo zajdę w ciążę albo ją zmienię...daję sobie jednak kilka mc na te "staranka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
sillu, dzieki za sloea nadzieji!!! w takim razie bede nia zyla teraz do 21 przynajmnjiej bo wtedy mam dostac@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
manin, jak to minus? robilas test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
tak mi przykro, glowa do gory, nastepnym razem sie uda!! A kiedy powinnas dostac@?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ja jednak w domu siedze, bo u mnie leje i nie mam jak wyjść manina strasznie mi przykro z powodu tej Twojej jednej kreski, najgorzej że Ty z tymi staraniami teraz masz przerąbane...na pewno Twój mąż nie da rady dojechać jakoś na płodne??? weź go pogoń tam troche ;) a może jednak za wsześnie ten test zrobiłaś, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze dostawalam kolo 10 , ostatnio spoznil sie 5 dni i dostalam 15 , dzis 12 , wiec nie wiem , dzis , jutro powinnam dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj jak sie polozylam na lozku na boku prawym to klul mnie lewy jajnik jakby ktos szpileczke wbijal, przelozylam sie na prawy bok , zaczal kluc lewy , nigdy nie mialam takiego dziwnego uczucia , zawsze tylko podbrzusze mnie bolalo, sluz dalej bialy , brzuch dzis nie boli , a kreska niestety jedna i to z porannego moczu , zero cienia drugiej , na dodatek quick vue :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
manina testy tez sie myla, moze jednak za wczesnie robilas, tym bardziej, ze masz nieregularne te cykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z porannego ,co prawda wstalam o 11, 30 , ale od 2 nad ranem nie siusialam :( regularne zawsze mialam ,przychodzil 10 , przychodzil okres , tylko raz mi sie miesiac temu spoznil przez tabletki nasenne 5 dni , ale ich nie biore od tamtej pory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli teoretycznie test powinien już wyjść, chyba że miałaś jakoś późno owulację...na pewno nie ma tam żadnego cienika kreski? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta jest slad gdzie jest wglebienie ,jak sie fes przyjze pod swiatlo, ale zabarwione nie jest ani troche , :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbym miala pozno owulacje to tez nie dobrze , ja staralam sie od 24 do 1, ostatnie staranko 1 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja już nie wiem manina...w każdym razie dopóki nie ma @ to jest nadzieja...ten test powinien niby dziś wyjść, ale jeszcze nawet dziś rano pisałam o historii tej dziewczyny której po 11 dniach wyszedł dopiero test więc różnie bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manina, przykro mi. Kombinuj jak możesz żeby spotkać się z lubym w płodne. Na pewno się uda jak dziś zarezerwujesz lot! gdzie on teraz jest? wystarczy tak naprawdę jak pojedziesz tam na 1 noc 14 dnia cyklu:):):) Trzeba być dobrej myśli i nie poddawać się złym myślom nigdy!!! ja jestem tak maksymalnie nastawiona na ciążę, że jeśli teraz nic, to w następnym cyklu po prostu ogłoszę w domu wielkie starania i mąż nie będzie miał nic do gadania. Wczoraj mi powiedział: "ja wiem, że i tak dopniesz swego. Jak pragniesz tej ciąży tak bardzo,daję ci max 2 mc i będziesz to miała, już ja cię znam" heheheheheh;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w holandii , a humorek mi sie zwalil :( zycze Wam dziewczynki powodzenia ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×