Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

25latka no fajnie, nie powiem :D mi jest dobrze w domu, bo ja nie mam parcia na karierę, dobrze mi z dzieckiem i już oczywiście czasami mam dość, mam ochote rzucić w kąt te codzienne obiadki, sprzątanie, spacerki, ale to tylko chwilowe bo potem mi przechodzi :) ale to się niestety kiedyś skończy i już mi się płakac chce na tą myśl...buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyślij mi na maila namiar na siebie bo coś się pozmieniało w FB i nie mogę dojść do ustawień żeby mój profil był widoczny w wyszukiwarce, ehhh :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siluetta
wysłałam roxi mojego facebooka tobie na maila. proszę dodaj mnie i prześlij resztę dziewczyn. jakby co piszcie też swoje facebooki na mojego maila: susan7@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxikct mam Cię :) Śliczniutka jesteś :) Jak będziesz miała namiar od innych dziewczyn to prześlij mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia jestem tylko usuwam swoje fotki z internetu. dawniej mialam konta na fotce itp. i wystarczy wpisac moj nick i wszystko sie pokazuje. juz prawie wszystko usunelam. ALE JESTEM WŚCIEKŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak tam poznajdowałyście się dziewczęta? ) ja tam chyba wole zostać wełną anonimem :) idę wykąpać dziecię... mam nadzieję, ze wy teraz się nie przeniesiecie na FB tylko zostaniecie tutaj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
ja nie mam konta na fb, uwazam to za niepotrzebne i zbyteczne, tez mam andzieje, ze tu zostaniecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie dlatego roxi nie mam zdjec , wystarczy czasem wpisac nik , imie , miasto , wiek , i po nitce do klebka :) ja wole pozostawac w sieci niezauwazalna :) 25latka i jak tescik chumurkowy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to tez na gorze :) no to to wogole moze byc podrosku albo na dole ???? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze tez jestem strasznie ciekawa jak wygladacie! Ale bym chciala Was zobaczyć!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxikct dziękuję :) Manina podobno może :) i wtedy to jest negatyw :) Zaraz poszperam na necie o tym teście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niee nie mam. Ale mam Wam cos do powiedzenia mam fejsa ale sie wstydze troche pokazac i dlatego powiedzialam ci roxi ostatnio ze nie mam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×