Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Preggers głuptasie jeden! Jak to się wstydzisz? Nas? Silu jak tam? bo nie mam zaproszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe preggers ja to cie lubie! nie masz sie czego wstydzic! a moze zostaniemy wszystkie koezankami na dlugie lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siluetta
gosiak, sporo ciebie na fb, nie wiek którą wybrać:) ze słupska czy gdańska jestes???? wełna ale sie wymigujesz, a ja tak chciałabym patrzeć na twoj rosnący brzuszek na fejsie, no nic, szanuję decyzję:) pregg wysłałam ci maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siluetta
wełna..........mam tyle lat co ty więc uważaj co piszesz!!!!!!!!:P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siluetta
gosiak jeszcze cie nie widzę:) znajdź no mnie dobrze:) wysyłam jeszcze raz swoje inicjały na maila do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siluetta wyslalam ci zaproszenie!:) Ty wygladasz na 20 lat wariatko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siluetta
mam jedynie roksi:( a gdzie reszta??? Roksi ale już cię widze jako mamuśkę, pasuje ci ciąża i dzidzia, twoje oczy mi to mówią:) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silu ale słodziak z twojego Oliwierka. ale ty młodo wygladasz, całkiem inaczej sobie ciebie wyobrazalam!!! śliczna jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siluetta
preggers ale masz słodką buźkę:) gosiak, no no, lasencja;) roksi, wymalowana mamuśka:) ale jesteście ładne! wełna a ty gdzie? roksi, dziękuję. Wiem mam cudo w domu. Kocham to dziecię moję ponad życie:) też was to czeka ta strzała amora zobaczycie już niedlugo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siluetta
welna a ciebie to dokładnie właśnie tak sobie wyobrażałam:) widziałam cię w podświadomości:) śliczna córcia!!!!!! wysłałam ci zaproszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×