Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

moja intuicja mówi mi że będę miała teraz córkę. Ale mi już wszystko jedno. Zdrowe i amen, jak to lidka skwitowała;) I lepiej się na płeć nie nastawiać,bo decydujemy się na dziecko a nie na konkretną płeć. kto ma jeszcze jakieś pomysły na imiona? mi się podoba też Aleks, Kamil. wełna, Amelia to bardzo popularne imię...w szkole będzie 10 Amelek, tak jak kiedyś Kasiek. Wątpię,że ktoś powie o tym imieniu "ą", "ę". Ja również myślę o tym imieniu. Śliczne. Albo Aurelka, Auri, Aura - super. Jednak ta Laura wygrywa. Laurunia moja. Fajne są też zapomniane: Dominika, Klaudia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksander jest piękne Olek. Ja chciałam tak nazawać po sobie :) Ale nie wiem czy tak wypada do końca;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil ładne, mi się podobają właśnie takie "miękkie" imiona ale nic mi nie przychodzi do głowy... piszczcie jeszcze jak Wam się coś podoba, plisss :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majunia83
hejka,ale sie rozpisalyscie,nie nadazam czytac.ja tez bym chciala Was miec na Fb.Sama jestem ciekawa jak ktora wyglada! Prosze Was o podawanie nazwisk na mojego maila kruda4@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka, liczę na te twoje układy!! dziękuję, jesteś bardzo miła. Bardzo bym chciała, żeby spełniły się twe życzenia do mnie;):):):) Tak w domu mam mężczyzn, ale ubóstwiam ich po prostu do potęgi n-tej. wełna, ale się będę śmiała, jak małemu jajca już wiszą:P to, że ty się nastawiasz na córę nie oznacza, że ci się córa utworzyła:) kochana, wiem co mówię! i dla świętego spokoju wymyśl nam tu imię dla potencjalnego synka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu fajnie, że Tobie się podoba Amelia, jesteś chyba pierwszą osobą która mnie pociesza w tym temacie :) a reszcie jak się widzi to imię? ale tak szczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majunia zrób się "bezpieczna" na czarno :) Bo nigdy nie wiadomo kto się pod Ciebie podszywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wełna, miękkie są: Maciuś, Emilek, Kamilek, Mikołaj (Mikuś), Klaudiusz, Jaś, Krzyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
Amelia, ladne imie, ja nie znam zadnej Amelci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
welna a co powiesz na Kornela lub Milosza? Franciszek, Franio tez jest niczego sobie imie, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny serio Wam się podoba Amelia, kurczee fajnie :) zaczynam się dzięki Wam przekonywać :) Silu Emil mi się podoba! trafiłaś w mój gust :) tak mogłabym mieć Emila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka Franka mam w rodzinie, o Miłoszu myślałam kiedyś ogólnie podoba mi się to imię bardzo, bo znałam kiedyś fajnego Miłosza :) ale też nie ejstem przekonana do końca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emil super, też mi się podoba. Miłosz ok. No dobra wełna, w końcu znamy imię twego synka;) Amelia, hmm, jeśli masz bliźniaki 1jajowe, to pewnie druga jest córcia;) Ja myślę żeby dać Laura Amelia. O i będę usatysfakcjonowana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welniany no ja tez sie zastanawiam czy mi sie to zmieni, ale narazie w ciągu ostatniego roku najwcześniej poszłam spać o 2. dziewczyny ja jastem samolubem, ale chciałabym dać córce na imie Roksana. szczerze mi sie amelia nie podoba. Miłosza nienawidze! złe skojarzenia mam z tym imieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się rozmarzyłam dziewczyny. wy to możecie sobie spekulować nt. imion...bo macie już dzidziusie w brzuchach - gosiak, wełna, pewnie też pregg. eh, a ja?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak, Bartuś piękne imię!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nazwij tak synka. takie ładne imię! roxi, co ty gadasz?? ty jesteś Roksana. ja bym tak w życiu nie dała. a na pewno nie chciałabym się nazywać tak jak moja mama..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adaś suuuuper...gdybym nie była Ewą, to Oliwier byłby Adasiem.. Michaś oj tak, ale chyba Bartuś lepsze. ale ładne imiona wymieniacie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu ja nie wiem czy mam! Przecież to był test owulacyjny a nie ciążowy także wiesz :) Jeszcze mi się podoba Szymon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tez by chcial Roksane ale tak nie dam bo głupie by to było. ja mam dla chłopca Fabian, Aleks, Antek. Dla dziewczynki Layla, albo Nayla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu Ty pewnie też masz dzidziucha w brzuchu :D ja to czuję :) Moich znajomych się nazywa Kajtek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roxi, ufffffffffffffffffffffff Lajla suuuuperowe, myślałam o tym imieniu... Tylko ja bym dała spolszczoną wersję, żeby dziecku nie było ciężko w szkole mówić ciągle Layla przez y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój nie chce takich wymyślnych imion a ja chce, bo ja całe życie dobrze sie czułam że nikt z moich znajomych nie ma na imie tak jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majunia83
a jak zmienic nick na ciemny kolor? bo szczerze powiem,ze nie mam pojecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×