Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Wiecie co jest jeszcze dla mnie zastanawiające? To że zawsze jak dostałam okres to piersi przestawały boleć i jak ja to mówię "spadały" a teraz nadal są jakby nabrzmiałe. No ale okres mam normalny, z bólami i ze skrzepami choć mniej obfity niż zazwyczaj, bo zawsze to mnie normalnie zalewało tego pierwszego dnia. Zobaczymy co będzie jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silu gratuluje! mi tez tak wyszlo na poczatku, po jakims czasie. napewno jestes w ciazy! ty to masz szczescie! jeden raz do środeczka i już dzidzia rośnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co później? Później to będziesz sexy-mama :) Jesteś szczupła więc pewnie urośnie Ci tylko brzusio i będziesz ślicznie wyglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczek dziękuje, ty też sliczna blondyna:) gosia ja dzis nawet fajnie! rano zrobiłam ten test i troche jestem spokojniejsza ze druga kreska dalej tam jest:) smutno mi ze ci sie nie udalo, mam nadzieje ze w przyszlym miesiacu dolaczysz! gosia a jaka mieliscie w tym cyklu taktyke w starankach? codziennie, co drugi dzien czy tylko w owulke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w tym cyklu robilam testy owulacyjne. jak wyszedl pozytywny to przytulanko bylo wtedy 3 dni pod rzad. wczesniej bylo codziennie albo co drugi dzien i sie nie udawalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
misiaczek ja nie mam konta na fb;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxi to dobrze, że lepiej się czujesz :) Mi już przeszło to załamanie. Co do staranek to mieliśmy tak 25.12 lub 26.12 nie wiem jak liczyć bo to było od 24 do 1 w nocy więc to chyba już 26.12 :) później codziennie od 28.12 do 30.12 i póżniej 1.01. Więc chyba przedobrzyliśmy :) W tym miesiącu postaram się co dwa dni blisko terminu owulki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozycja od tyłu, bo tak podobno najlepiej zajść no i leżenie pół godziny "po" z nogami w górze, a później spać i nie siusiać do rana żeby nic nie wypłynęło. Wcześniej jakoś się nie staraliśmy tak mega tylko spontan, dopiero od grudnia zaczęłam robić te testu owu. No zobaczymy jak teraz wyjdzie bo też zamierzam robić tylko przytulanka co dwa dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi o to ze ja juz mam za soba jedno poronienie teraz dostalam luteine pod jezyk do 12 tyg...moge ale nie za czesto gora dwa razy w miesiacu...ale dobre i to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×