Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

roxi naszczęscie waga mi leciała w dół, co wchodziłam na wagę to było mniej, a naprawdę nic nie robiłam specjalnie żeby schudnąć, podobało mi się to nie powiem :) np. nie jadłam kolacji bo nie miałam czasu a nie dlatego, że sobie odmawiałam itd... ale mówię w tym nie ma żadnej mojej zasługi tylko tyle że miałam płaczliwe dziecko, inaczej bym się toczyła pewnie jeszcze o dziś ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka dobrze,ze Twoja corcia niemiecki przyswaja bez wiekszych problemow.Ja sie zamartwiam,ze moja wogole nie bedzie chciala poznac angielskiego i bedzie plakac.Kiedy spotykamy sasiadow na ulicy i cos do niej mowia to zaczyla stroic miny i plakac!moze to ten wiek,a w wieku 3 lat zacznie sie przyzwyczajac do nowego jezyka!zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bym chciala tak szybko schudnac. nie wiem czy ide. bo ja mieszkam na wsi, dopiero musiałabym jechać do miasta. samochodu nie mam, a autobusem mi sie nie chce. A moj teraz pracuje do 23, 24 bo maja inwentaryzacje. wolne ma chyba w sobote a potem w pon. w sobote robią bete??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam właśnie podobny problem, bo mi się nie chce iść z małą na to badanie no bo niby co z nią zrobię? samej w poczekalni jej nie zostawię także też zostaje mi sobota...myślę że w sobotę robią, bo to normalne pobranie krwi... ale potem trzeba powtórzyć za 2 dni czyli w poniedziałek i znowu nie wiem jak bym poszła.. bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to teraz nowe pytanie gdzie u mnie jest jakas przychodnia? ja nigdy nie bylam chora zeby byc u jakiegos lekarza. a mozna w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to teraz nowe pytanie gdzie u mnie jest jakas przychodnia? ja nigdy nie bylam chora zeby byc u jakiegos lekarza. a mozna w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
majunia, uwazam, ze niepotrzebnie sie zamartwiasz, twoja coreczka jest jeszcze malutka i wszytsko sie zmieni, wiem ze dzieci dwujezyczne zaczynaja pozniej mowic niz ich rowiesnicy i nie nalezy sobie tym glowy zawracac, one przyswajaja jezyki blyskawicznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj nie wierzy, mowi ze uwierzy jak mi sie bedzie spóźniał. i caly czas czuje ze zaraz dostane@. najgorsze jest to ze ja jestem przed terminem@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytam mamy, ona w szpitalu pracuje. albo pojde do mojej gin i zapytam czy robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roxi!!!! ja w poprzedniej ciąży też zrobiłam test przed @ i odrazu akurat wtedy uwierzyłam, mało tego, powiedziałam wielu osobom, te testy się nie mylą w tą stronę roxi, nie dostaniesz żadnej @!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak juz ta sobota minie to bede troche spokojniejsza. chociaż moj przed ostatni cykl trwał 33 dni. to do poniedziałku moge sie obawiac@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to kup sobie może jeszcze w aptece to się uspokoisz... ja testów z allegro to w ogóle nie znam, to są jakieś bezfirmowe czy jak? ale jak dziewczyny pisały, że one są czułe i są ok to nie masz się czym martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welna nie wie ze sie staralam bo by pewnie cos gadala, jak to mama. zebysmy najpierw wzieli slub czy cos w tym stylu. ale wie o ciązy:) cieszy sie. ona zaszla ze mna jak miala 21 lat. i teraz jest mloda, to gadam z nia prawie o wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie kupie z apteki. w tamtym roku jak podejrzewalam ze moge byc w ciazy to tez od razu mamie mowilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorzej z mama mojego T. ona jest taka wierzaca, ze jak sie dowie to nas zaciagnie do ołtarza. nie mam zamiaru jej mówic do 3 miesiaca. Bedzie gadac ze ja taka mloda, ze se nie poradzimy itp. szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe roxi nie przejmuj się, wpuszczaj jednym uchem, drugim wypuszczaj, ważne żeby było tak jak Wy chcecie a nie teściowa a jak zobaczy wnuka/wnuczkę to i tak oszaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wiem ze wtedy bedzie zadowolona, ale przez 9 miesiecy bedzie komentowac. a potem bedzie sie wtracac w wychowanie, bedzie ze wszystko źle robie. aaaaaaaaa.... już to widze. a ja jestem nerwowa osoba i lubie sie klocic, wiec lepiej zeby sie nie wtracala. Ale zawsze to robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×