Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

pregg strasznie mi przykro. dziś dół, ale jutro wielki uśmiech i nadzieja, ok? umowa stoi? majeczka, zrobię zrobię, jutro może...zobaczę. roxi a co u ciebie? znając życie dziś kolejny test zrobiłaś dla pewności i dalej 2 grube krechy? weź wlej w nas trochę nadziei, bo my lubimy wiadomości o 2 krechach, a dziś tutaj same negatywy. ja dla bezpieczeństwa nic wam tu dziś nie napiszę, tylko jutro o wyniku testu, bo dziś zdecydowanie tu za negatywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde preggers, szok! byłam przekonana, że dziś Ci wyjdzie! całe szczęście, że nie masz @! niektórym testy wychodzą później, może należysz do tej grupy... jaki test robiłaś? pomimo tego negatywu, trzymam i tak cały czas za Ciebie kciuki...kurcze no mam nadzieję, że w końcu pojawi Ci się ta druga krecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli ja, lidka, majka, preggers, gosiak i manina zostałyśmy ze staraniami na przyszły miesiąc...eh. ale pocieszające jest to,że jest nas mało:) co nie? hanka co u ciebie? jak życie? mam nadzieję, że nie jesteś w ciąży... tylko zaciążysz z facetem godnym bycia ojcem twojego maleństwa - powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj doczytałam na instrukcji do testów allegrowych ciążowych co wyczuwają 10mU/l w moczu, że 7 dni od zapłodnienia (okolice współżycia) trwa droga trofoblastu do macicy. Czyli 7-8 dni po tym, taki test ciążowy wykaże ciążę. Ja jeśli zostałam zapłodniona 20 dnia cyklu, to teoretycznie test powinien mi wyjść 27-28 dnia cyklu (wg tej instrukcji). Hmmm, więc jak jutro zrobię, to powinien być wiarygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh same tu dzis smutasy i w sumie nie dziwie sie...wiem co to znaczy bo mialam tak co mioesiac normalnie zalamka jak nic... kochana poczekaj jeszcz to ze dzis negarywny a @ nadal nie ma to nadzieja jest zawsze...mojej znjomej spoznial sie tydzien i nadal wychodzilo ze nie jest poszla do lekazra potwierdzil jej ze jest w ciazy a zrobila sobie z ciekawosci test znowu negatyny i co na to powiecie? wiec nie ma co sie zalamywac poki nie ma @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Preggers głowa do góry:) dopóki nie ma @ to nic nie jest przesądzone. Dziewczyny będzie dobrze :) Mi też już załamanie mija a wiecie czemu? Bo mam Was :D i wiem, że nie jestem sama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welna a robilam pre test. bo mam jeszcze testy z poprzedniej ciazy i ten wyszedl mi najlepiej. wlasnie ogladam ciuszki dla mojej dzidzi i zaluje ze nie mam jeszcze nikogo kto moglby je zalozyc,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki gosiak ale ja po prostu wiem ze w tym miesiacu wszystko stracone z reszata caly czas tak myslalam ze sie nie udalo. dziekuje wam za wsparcie jestescie cudowne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
preggres poki nie ma@ jest nadzieja1!!!!!!!!!!!!! ja trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
Sillu ale jestem ciekawa juz tego twego testu, bo skoro Tobie sie udalo w 20 c to moze mnie uda sie w 17 dc!!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry! ja wczoraj sie uczylam do 5 rano! a pozniej nie moglam zasnac. gosia, preggers przykro mi. silu no pewnie ze robilam test hehe, ale to byl juz ostatni. druga kreska dalej jasniejsza od kontrolnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide za 5 min do szkoły, ale mi sie nie chce. dziwnie kłuje mnie w piersiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serio dziewcyzny myslicie ze jest jakas szansa dla mnie? Czy tylko mnie pocieszacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojawila sie druga linia rozowa ale przy koncu testu , a nie pod literka T ;/ ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×