Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Gość lidka32
ehhh dziewczyny, zeby ta wasza wiara i nadzieja, jaka we mnie wkladacie miala moc nadzwyczajna to na pewno bylabym juz w ciazy, jesli to by od tego zalezalo....;) dzieki Wam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
Majeczka, do dziela, do dziela kochana!!! Trzymam kciuki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczka_83 jeszcze ja zostałam. O mnie to już wszyscy zapomnieli bo już po moim oczekiwaniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi doszły właśnie pre-teściki które zamówiłam. Dodtakowo udało mi się prywatnie bez konta allegro zamówić 20 testów ciążowych allegrowych:):):) za 23zł z przesyłką. Więc mam 23 testy ciążowe, hehe:) sporo:) ale się cieszę, będę testować choćby codziennie, jak wyjdzie mi cień kreski:) Oczywiście w kolejnym cyklu... wczoraj odstawiłam luteinę, teraz ma być okres, ale oczywiście jak na złość go nie ma. Dziwnie się czuję, bo uwaga uwaga dziś nie smakowała mi kawa. W majtkach dalej mokro, nie wiem dlaczego. Nie robię sobie żadnych nadziei, bo nie mam powodu. Strasznie nastawiam się na przyszły cykl bo mój luby w końcu zgodził się na starania, dla mnie do sukces, bo pierwszy cykl będzie zawsze do środka. To daje mi ogromne szanse. Biorę dodatkowo bromergon i luteinę, które ułatwiają zajście w ciążę. Strasznie liczę na ten cykl...tylko niech on się w końcu zacznie!!! pregg, cóż...liczę, że to u ciebie zagnieżdżenie..choć ja w 1 ciąży nic takiego nie miałam, zero okresu i 2 krechy jak u wełny i roxi. lidka, w tamtym cyklu też miałaś strasznie słaby ten okres 2 dni, może teraz taką masz tendencję? nie chcę odbierać nadziei, ale wydaje mi się, że to nie zagnieżdżenie. poza tym takie krwawienie zagnieżdżające jest bardzo rzadkie, to raz, a dwa to jest zwykle 1 kropla krwi,a potem sucho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
Gosiak, nikt o Tobie nie zapomnial, kibicujemy Tobie rowniez;), przypomnij jak u Ciebbie wyglada sytuacja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
Silu, ja tez nie robie sobie wiekszych nadziei, okres ma przyjsc kolo czwartku, a te skape plamionka to pewnie jego zapowiastka. Nie wiem na co Ci tyle testow kobieto, poniewaz w przyszlym cyklu zrobisz jeden i bedziesz miala natychmiast dwie grube krechy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzwonilam z cekawoscizeby umowic sie na wizyte do ginekologa, uslyszalam termin polowa marca;/ drugi zas nie odebral wogole, a dzwonilam z 20 razy do przychodni.ale termin pewnie podobny, kpina ehhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka, podeślę tobie albo dziewczynom, jak nie będą pewne;) ale coś czuję, że zużyję je wszystkie (dla pewności) - pewnie będę schizować jak wełna, haha;) mam 3 testy pre-test (one są rewelacyjne) mam je już w torebce. I czekam na 20 testów allegrowych, mają przyjść na dniach. niech tylko okres przyjdzie. lidka to jak dostanę okres wtedy co i ty, to idziemy łeb w łeb ze staraniami:):):) fajnie. mam nadzieję, że się z tobą zsynchronizuję w tym cyklu. gosiak, pamiętam o tobie i pocieszam się, że nie jestem sama i będziemy we 3-4 bidule starać się razem w następnym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manina czy ty mieszkasz na końcu świata??? przeprowadź się do warszawy...tutaj masz wizytę od zaraz za 5min (na NFZ...) bo tyle jest placówek. a prywatnie to nawet za sekundę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu wariatka z Ciebie! Oszalałaś jak Manina z tymi testami :D Ja mam mocne postanowienie w tym cyklu, że nie testuję dopóki @ mi się nie spóźni i mam nadzieję, że wytrwam (chociaż przy Was to nie wiem czy mi się uda :D ) Lidka ja dziś mam 5dc, cykle 30 dniowe więc do staranek jeszcze torchę czasu. Ale w tym miesiącu taktykę mam inną - seks co dwa dni a nie codziennie i zobaczymy. Pregg trzymam kciuki mocnooooooooo żeby się udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mozecie mnie doliczyc na przyszly miesiac bo siedzac na mega nudnym wykladzie dostalam @ ale ide do gina pogadac z nim o tym wydluzonym cyklu bo jak yak dalej pojdzie za miesiac bede miala 40 dni. nie powiem jest mi troche przykro ale tez pozytywnie sie nastawiam na nastepny cykl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
Silu, no to startujemy razem, leb w leb;), fajnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
Gosiak, ja rowniez w tym miesiacu postaram sie, a przynajmniej mam takie postanowienie, bardziej cool, i tak co drugi dzien a moze i rzadziej, ale parzyscie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manina, jeśli beta ci wyjdzie pozytywna, to zapisz się prywatnie do gina. dasz 100 za wizytę, ale od razu usg ci zrobi i badania. Prowadzenie ciąży jest b. ważne. nie będę podawała przykładów żeby was nie załamać, ale obecnie jestem świadkiem źle prowadzonej ciąży. Córcia mojej koleżanki obecnie walczy o życie, bo lekarz bagatelizował powiększone serce płodu w 30tc. Mała przyszła na świat w 34 tygodniu ciąży, leży w inkubatorze i co...badają ją non-stop, nie jest dobrze;( nie będę podawała innych przykładów, ale b. was proszę zaciążone koleżanki wybierzcie dobrego lekarza, który dmucha na zimne, a nie takiego co mówi "ciąża to nie choroba".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majeczka, dzięki...dziś jest mi tak niedobrze, że już nie wiem co mam robić :( nie jem - źle, jem - jeszcze gorzej :( tragedia dzisiaj jest do tego tak mnie bolą cycki, że w nocy spać nie mogę przez nie, wierce się w tym łóżku i spać pół nocy nie mogę a bęben to mam tak wydęty jakbym była dziewczyny w 15 miesiącu! ;) serio, ja w tamtej ciąży czegoś takiego nie miałam, a teraz wystarczy, że cokolwiek zjem i mnie wydyma na kilometr jak na dzisiaj to mam dość :( preggers kur*a nieeeeeeee, strasznie mi przykro :( :( :( :( :( na bank to @??? ja nie chcę, żebyś Ty miała @ !!!! nie wierze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki nick..................wiek..........cykl starań..............termin @ Isia....................28...............7............... ....30/ 31/1 01.02. majeczka_83....... 28...............4......................04.02. gosiak1986..........26...............7................... ...12.02 lidka32...............32 ............11......................20.02 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu MISIACZEK .........24..................5...................19 sierpień wełna...............30 ...............3....................7 wrzesień Margotka9022.....26.................3.................... . 9 sierpień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pregg, a jednak. Przykro mi, choć jak pisałam te plamienia zagnieżdżające należą do rzadkości, ja osobiście w nie nie wierzę... dziewczyny 3mam kciuki za nasze wspólne starania w tym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
Siluetta, ja chyba tez w te plamienia nie do konca wierze...kluje mnie podbrzusze i czuje nadchodzacy@ i dobrze, czas nastawiania sie na kolejny cykl, musze pomyslec o jakich witaminkach wspomagajacych zajscie;) Dzialamy dalej kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz nie moge sie doczekac jutrzejszej bety, jezu czemu ten czas tak wolno leci,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! pregg bardzo mi przykro, a juz sie cieszylam ze tobie sie udalo. dziwna sprawa z tym okresem:( welniany ja mam tak samo jak ty. piersi bola tak ze nawet umyc ich nie mogę. i tez mi brzuch strasznie wydymało, wygladam strasznie. mój te mi powiedział ze ja chyba jestem w 3 miesiącu! ale nie mam mdłosci, tylko wszysto mnie denerwuje i o wszystko płacze. dziewczyny ja mam nowy problem:( pisałam wam ze slub chce wziasc na spokojnie za rok moze 1,5. a tu kiszka. Mój tata i rodzice mojego T nalegają żebysmy teraz wzieli sub, bo lepiej jak dziecko urodzi sie po ślubie. czyli musiałabym brać slub za jakies 3 miesiace. siostra tez mi mowi, ze lepiej teraz bo ze pozniej z dzieckiem nie bedzie mi sie chcialo gonić i zalatwiac. i za rok mam obrone. nie wiem juz co robić. prosze doradzcie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roxi, przyznam szczerze, że rodzinka ma rację. po narodzinach dziecka, będziesz miała tyle na głowie...nadwagę, zmęczone podkrążone oczy, ciągle będziesz się martwić o dzidzia, wkurzac się na faceta, bo złe pieluchy kupi, proszę cię... teraz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pregg przykro mi :( ale pocieszające jest to że jest nas kilka i zaraz znów staranka. Tylko wszystkie mnie zostawilyście :( Bo miałyśmy mieć okres w jednakowym terminie a wszystkim się przesunął. Roxi co do ślubu to skoro i tak chcieliście wziąć ślub to po co przekładać? Lepiej weźcie teraz i już będziecie jako małżeństwo na dzidzię czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Racuszekkk26
witam :) czy mogę do Was dołączyć? od nowego roku postanowiliśmy z mężm starać się o dziecko. dziś mam 15 dc, więc jestem przed owulacją, wieczorem zamierzam działać :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
Roxi, najlepiej musicie sami zadecydowac, co jest dla was najwazniejsze, czy potrzebujecie tego slubu teraz czy nie, jedno jest pewne, ze tak jak pisze Silu, pozniej bedziesz miala sporo na glowie i jeszcze zalatwanie slubu dojdzie, zmeczenie zrobi swoje, moze zabrac cala radosc z tego wspanialego wydarzenia. Nie wiem ja pewnie w twojej sytuacji, obgadal wszystko z lubym, zalezaloby tez wiele od tego ja sie bym czula i czy bym tego potrzebowala w tym momencie. Uwazam ze na wszytsko jest czas i miejsce a wszytko zalezy od nas samych, wezmiemy tyle ile bedzie nam dane... Ja na przyklad zaraz wybieram sie do ksiedza zalatwiac chrzest dla mojej corci, ktora skonczyla 3 latka, chce zeby moje dziecko bylo swiadome co sie dzieje i dlaczego. Moim zdaniem wazne jest to, aby postepowac w zgodzie z soba i tym co mowi Tobie twoje wnetrze! Czujecie potrzebe wziac slub...prosze barzdo, nie czujecie...poczekacjcie, zrobcie tak jak Wam pasuje a nie jak mowia inni...Gdybym ja posluchala moich rodzicow, dzis nie bylabym szczesliwa mezatka i nie miala mojego 3-letniego sloneczka:) Roxi zycze wlasciwej decyzji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
Racuszekk, witaj w gronie! Do dziela zatem dzis!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Racuszekkk26
dzięki :) zatem pozwólcie że dopiszę się do Waszej tabelki: Staraczki nick..................wiek..........cykl starań..............termin @ Isia....................28...............7............... ....30/ 31/1 01.02. Racuszekkk26........26...............1.......................03.02. majeczka_83....... 28...............4......................04.02. gosiak1986..........26...............7................... ...12.02 lidka32...............32 ............11......................20.02 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu MISIACZEK .........24..................5...................19 sierpień wełna...............30 ...............3....................7 wrzesień Margotka9022.....26.................3.................... . 9 sierpień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×