Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Wełna spokojnie - ja tam też lubię się napić :P winka jak najbardziej i Reddsa pomarańczowego mniaaaaam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
welna, no choc Ty;), ja tez lubie winko, i moj m. rowniez, wiec dolaczam sie do tych statystak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wełna spokojnie - ja tam też lubię się napić :) Carlo Rossi różowe lub Reddsa pomarańczowego mniaaaaaaaaaaaam :) Tylko Ty teraz w ciąży to tylko ewentualnie malutko winka czerwonego :) Ale ja jeszcze mogę się napić za Ciebie jakby co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welna ja tez lubie sie napic winka albo piwka!:) ale moj chlop nie. Ale to dobrze bo zawsze ja moge sie napic a on prowadzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wełna spokojnie - ja tam też lubię się napić :) Carlo Rossi różowe lub Reddsa pomarańczowego mniaaaaaaaaaaaam :) Tylko Ty teraz w ciąży to tylko ewentualnie malutko winka czerwonego :) Ale ja jeszcze mogę się napić za Ciebie jakby co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
welna, no choc Ty;), ja tez lubie winko, i moj m. rowniez, wiec dolaczam sie do tych statystak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam kawe - i to jest mój nałóg :) tak poza tym też lubię czasem napić się winka lub piwka, głównie w weekend dla reelaksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
welna, dolaczam sie do owej statystyki, ja roniez lubie winko, pije czesto wieczorkami z m.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wełna spokojnie - ja tam też lubię się napić :) Carlo Rossi różowe albo Redds pomarańczowy - mniaaaaaaaaaaam :) Ale Ty teraz w ciąży to ewentualnie możesz malutko winka czerwonego na krew ;) ale jakby co to ja mogę się jeszcze za Ciebie napić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam kawę - i to jest mój nałóg. Winka i piwka też lubię się czasem napić, głównie w weekendy dla relaksu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wełna spokojnie - ja tam też lubię się napić :) Carlo Rossi różowe albo Redds pomarańczowy - mniaaaaaaaaaaam :) Ale Ty teraz w ciąży to ewentualnie możesz malutko winka czerwonego na krew ;) ale jakby co to ja mogę się jeszcze za Ciebie napić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wełna spokojnie - ja tam też lubię się napić :) Carlo Rossi różowe albo Redds pomarańczowy - mniaaaaaaaaaaam :) Ale Ty teraz w ciąży to ewentualnie możesz malutko winka czerwonego na krew ;) ale jakby co to ja mogę się jeszcze za Ciebie napić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
welna, ja rowniez dolaczam sie do owej ststystyki, lubie winko i czesto pije wieczorkami z m;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
welna, ja tez lubie winko sobie popic, czesto wieczorkami z m. sobie serwujemy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wełna spokojnie - ja tam też lubię się napić :) Carlo Rossi różowe albo Redds pomarańczowy - mniaaaaaaaaaaam :) Ale Ty teraz w ciąży to ewentualnie możesz malutko winka czerwonego na krew ;) ale jakby co to ja mogę się jeszcze za Ciebie napić :P chwycić dłoń Boga i walczyć o swoje marzenia, wierząc, że ich spełnienie dokona się zawsze we właściwym momencie. http://suwaczki.slub-wesele.pl/20071020310214.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wełna spokojnie - ja tam też lubię się napić :) Carlo Rossi różowe albo Redds pomarańczowy - mniaaaaaaaaaaam :) Ale Ty teraz w ciąży to ewentualnie możesz malutko winka czerwonego na krew ;) ale jakby co to ja mogę się jeszcze za Ciebie napić :P chwycić dłoń Boga i walczyć o swoje marzenia, wierząc, że ich spełnienie dokona się zawsze we właściwym momencie. http://suwaczki.slub-wesele.pl/20071020310214.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
welna, ja tez chetnie winko popijam, wieczorkami zwlaszcza z m. jak corcia juz spi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie macie dziewczyny,ze ci Wasi M to niepijacy,bo moj maz to jest piwoszem!Chociaz ja tez lubie piwko i czerwone winko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
welna, ja tez chetnie winko z mezusiem popijam, wieczorkami zwlaszcza jak corcia spi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coś się dzieje z forum :) dobrze wiedzieć, że nie tylko ja pijąca jestem, bo już się przestraszyłam ;) a teraz to szlaban na 9 miesięcy, a potem jeszcze karmienie...uuuu długo się nie napiję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja i ja i ja też lubię winko i drineczki :-) ale nie palę a mąż popala :-( i piwko czasem trzaśnie :-) a kawę to uwielbiam ale piję 1 dziennie z mojego czajniczka magicznego z rana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forum się zepsuło:( niby nie dodawało postów a jednak się dodawały i wyszło ze ja 10 razy to samo napisałam, hi hi hi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forum się zepsuło:( niby nie dodawało postów a jednak się dodawały i wyszło ze ja 10 razy to samo napisałam, hi hi hi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też kawoszka:) uwielbiam kawusię taką babską:) czyli mliko plus cukier:) nie wspomnę że kocham kawy z cafe w biegu/coffee heaven/sturbucks mniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawkę to ja też uwielbiam:) najlepiej latte mniaaaam :D Laski a spod jakiego znaku zodiaku jesteście? :) ja bliźnięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak, ja skorpionica;) z listopada. Nawet chciałabym rodzić drugą dzidzię w listopadzie:P więc daje sobie 2 miechy teraz na starania:) lubię ten miesiąc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu u Ciebie to pewnie złoty strzał i po sprawie będzie:) także żadne dwa miesiące kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
gosiak, a ja ryybka, za marca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×