Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

ja jestem panna dziewczyny jest mi strasznie niedobrze :( :( :( i to cały dzień, ja już nie mogę :( mam ciągłe uczucie głodu, a jak czuję głód to jest mi jeszcze bardziej niedobrze i tak w kółko, jak tak dalej pójdzie to w tej ciąży przytyję 40 kg!!!!!!!!!!!! ;) i ten metaliczny obrzydliwy posmak w ustach, którego niczym nie da się złamać....jezuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu w dodatku wiecznie wydęty bęben, jakbym była w 5 miesiącu! czuję się tak gówniano że szkoda gadać właśnie siedzę i ryczę, chyba mam też huśtawki nastroju hehe wiem, macie mnie dosyć :P ale pomyślcie jak ma mnie dosyć mój chłop :) :) dobra wygadalam się, idę sobie ryczeć dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wełna hahahahahaha, przepraszam za śmiech, ale przypomniało mi się jak to było w ciąży. Miałam identycznie. I ja rzeczywiście przytyłam dychę w pierwszych 3 mc, bo na mdłości żarłam, ale ja non-stop głodna chodziłam, non-stop. metalicznego posmaku nie miałam, nie pomogę. 3maj się na zakrętach wełna, dasz radę i gwarantuję ci, że to chłopak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh no Silu, ja przytyłam w tamtej ciąży dychę do 4 miesiąca, więc szłyśmy prawie łeb w łeb :) :) ale ja teraz już tak nie chce!!! a widze, że idzie na to samo, bo ten głód mnie po prostu zabija! czytałam na forach, niektóre dziewczyny po prostu tak mają...ehhhh no i ten brzuch....podobno to sprawka progesteronu.... margotka a tic taki to na ten smak w ustach czy na głód? na co Ci pomagają??? ratuj mnie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, ja je jem na ten okropny posmak w buzi, od niego samego jest mi strasznie niedobrze. Jeśli masz problemy z jedzeniem, wymiotujesz albo coś, ja sie ratowalam kaszkami dla dzieci dla niemowląt. Serio. przez pierwsze 2 miesiace schudlam 3 kiloramy bo nic nie mogłam jeść! Ani pieczywa, ani makaronu, odrzucało mnie maksymalnie. Dopiero kaszki i budynie mnie uratowaly. Nie dopuszczaj sie do głodu, jedz mało a czesto. Im wiekszy głod tym wieksze mdlości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko święta, to ile ten posmak się utrzymuje? Ty jesteś w 11 tygodniu i go jeszcze masz??? matko.... kaszki dla dzieci lubię :) więc spróbuję, mi się słabo robi na myśl o rzeczach smażonych i tłustych np. rosole blee dobra nie przynudzam już, chyba kłade się spać, przynajmniej zapomne, że się źle czuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Jak tam Silu jest @ ? Nie mialas dzisiaj robic testu jesli nie dostaniesz? Ja si juz bardzo nastawilam na ten nowy cykl i nawet ide na joge i fitness w tym miesiacu! :) Welna przykro mi ze tak zle sie czujesz ale przyanjmniej czujesz ciaze! :) Ja tam troszke zazdroszcze:) Tez juz bym chciala, nawet juz rzygac! Jak tam u Ciebie Manina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
preggi dziękuję za pamięć. Tak dzisiaj miałam mieć lekarza którego odwołałam i miałam robić test. Ale odechciało mi się po ostatnich negatywach;/ nie ma okresu. gdzie on się podział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :-) :-) jak się miewacie w tej zimnicy? :-) Preg ja się zapisuję od roku już na aerobik...może mi się w końcu uda :-) :P Silu to może jednak zrób? kiedy ostatni robiłaś? Wełna niestety nic nie wiem w tym temacie ale zapytam ciężarnych koleżanek bo jest ich koło mnie kilka :-) co tam u reszty dziewczyn ? u mnie chyba już w końcu po owu ale sama nie wiem...hm...3 dni pod rząd bzz było ale czy nie za wcześnie ..no nic...będę dzielnie czekać i marzyć o niemożliwym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
isia, mój synio jest lwem;) i moja najlepsza przyjaciółka. Uwielbiam ten znak zodiaku:) ostatni test robiłam w poniedziałek, czyli 4 dni temu. Wtedy było 10 dni po seksiku. Dzisiaj jest 14 dni po seksiku, więc dzisiaj byłby ten test na pewno wiarygodny. Zrobię jutro od czapy, bo oczywiście wynik już widzę w wyobraźni;/ manina odezwij się... czy wolisz na razie odpocząć od forum? wiem na pewno jest ci przykro, że my czekamy na nowe starania lub zaczynamy się ponownie starać, a ty musisz czekać 3 mc aż chłop wróci z zaświatów;( współczuję i rozumiem twoją ciszę. przytulam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lew króluje :-) :-) to teraz czekanie do jutra na Twój test :-) a nie kusi Cię dziś? wiem że jutro z porannego siksa najpewniej będzie ale po to forum jest żeby kusiło :P:P mocno 3mam kciuki :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isia, zrobię go dla jaj:) raczej nie będzie czym się chwalić;) ale nie przejmuję się;) trzeba to traktować jak zabawę, lajtowo, bo z nerwami i stresami to już tym bardziej się nie uda. iśka, zrobię jutro rano, powinien być wiarygodny i poświęcę jeden z trzech nowiutkich "pre-test"-ów bo jemu ufam najbardziej. A dwa pozostałe zostawiam na przyszły cykl. Ale zrobię je naprawdę dopiero po dłuższym czasie. Nie przyszły mie jeszcze testy allegrowe 20 sztuk. Te były taniutkie, więc zapasik będzie. Gosiak, ja wierzę głęboko że się uda tym razem:) mam nadzieję, że mąż nie stchórzy w ostatnim momencie i uda się choć raz do środka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silu dobre masz podejście do tego testu, ale chyba byś padła gdyby okazał się pozytywny, co? :) ja tam trzymam kciuki :) isia lwie, zarządź żeby dzidzia była w tym miesiącu w brzuchu :) manina odezwij się, dostałaś okres czy dalej nie??? u mnie dramatu ciąg dalszy, nawet mi się gadać nie chce...jadę dziś do mamy i będę dopiero wieczorem, więc pewnie będę miała dużo do nadrobienia na forum :) całusy dziewczyny, trzymam za Was wszystkie kciuki, dołączajcie do ciężarówek, nie chcę sama się męczyć z mdłościami, a co! ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nadzieja prysła :( @ spóźniał mi się trzeci dzień chyba z tych nerwów. Wczoraj k.18 zrobiłam test Quick Vue - negatywny,a koło 21 poczułam @, więc wszystko sie pewnie odblokowało. A dzisiaj to czuję,że dosłownie płynę... Ale mam nowy cykl,więc wiążę z nim nowe nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
witam Was dziewczyny, u mnie dzis ma sie pojawic @, jak na razie cisza, ale nadchodzi nadchodzi;). Silu testuj jutro z ranca, ale jestem ciekawa, u Ciebie to moze byc od razu zloty strzal!!!! Welna, wspolczuje samopoczucia, lecz pewnie kadza z nas tak bychciala juz miec;), wiec nie ma tego co ba na dobre...dzidzia sie rowzija w brzusiu u Ciebie, to jest zaj...e;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
moja corcia i moj m. to koziorozce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
Misiaczek, ja nie wiem wiele, wlasciwie nic, moja 1 ciaza byla wrecz idealna, nic mnie nie bolalo, brzuch tym bardziej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki , przepraszam ze nie pisze juz tak czesto , ale taki okres mam ze sie wyciszam chyb :( ale czytam was na bierzaco , okresu nie dostalam, dzis rano pojawila sie brazowa plamka , zmienilam wkladke i czysta , brzuch boli, nigdy nie plamilam, od razu byl okres :( poki co czysto , pozdrawiam i powodzenia, silu udanego testu jutro , trzymam za ciebie bardzo mocno kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
misiaczek, dopiero pod koniec ciazy, jak brzuch byl juz calkiem pokazny, to pobolwealo to i tamto, ale pza tym wczesniej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tak jak u lidki, nic a nic, no może później lekko czasami, a najwięcej podczas porodu:):):) Dziewczyny wy się nie nastawiajcie na ten mój test tak bojowo, bo nic z tego nie będzie absolutnie. robię go sobie dla jaj, żeby dalej czekać na okres albo kombinować na inne sposoby jak go wywołać. Na 100% nic nie ma. Przyszły cykl jest mój!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu to jest bojowe nastawienie dopiero :-) bardzo Ci życzę żeby nastepny cykl był owocny !!!!!!!!!!!! jak i reszcie kobiet tu :-) a to ja w takim razie zapowiadam iż ten cykl jest mój :D:D:D oby,oby,oby... :P Manina a idziesz do gina jakoś ? dziwne że nadal nie masz @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
Isia, i moj i moj tez;) przyszly cykl jest nasz dziewczynki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
Preggers, Isia, Silu no to dzialamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×