Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

nie wiem Gosiak ja różne rzeczy czytałam o tych kreskach, niektórym dziewczynom też wychodziła o wiele później i okazywało się, że to ciąża, niektórym wychodziła później ale jednak ciąży nie było, więc na dwoje babka wróżyła oby u Ciebie była ta 1 opcja najważniejsze, że nie masz @ i cały czas jest szansa trzymam nadal kciuki za Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane!!! Misiaczek no stres!!! Będzie dobrze :) dobrze że zauważyłaś tego guzka. Gosiu wiem co czujesz... :( u mnie też jak nie po czasie to jakieś cienie bladziochy i nie wiem.. Słuchajcie w nocy tak się fatalnie czułam, dopadły mnie takie mdłości... Co troszkę się budziłam :( @ nie ma.. Tempa podwyższona nadal. Gosia mamy jeszcze szanse co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zxcasd u mnie też temp podwyższona ale ja nie chcę się łudzić... wolę myśleć, że nic z tego to wtedy ewentualnie się pozytywnie zaskoczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się nie chce łudzić.. Dzisiaj żeby o tym tak nie myśleć poświęcę się i zrobie w chuchu ruskich pierogów :P mam taką ochotę na nie :D uwielbiammm!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, jestem po wizycie u ginekologa. Dostałam L4 do końca tygodnia, czuję się już dużo lepiej ale mimo wszystko mam odpoczywać. Stanu zapalnego już nie mam, w moczu ciągle są jakieś bakterie ale jego ogólny stan bardzo się poprawił. Wymaz wyszedł w porządku, niczego nie wykryto. Ufff... Morfologia książkowa :) Usg nie robiłam, ale słyszałam bicie serca malucha :) Cudowny dźwięk :) Ciężarówki, jeśli czujecie, że coś Was łapie, jakieś choróbsko, kupcie sobie Prenalen - syrop dla kobiet w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo, że ja się będę źle czuć, to przedłużę, ale już dziś czuję się dużo lepiej, więc mam nadzieję, że do końca tygodnia już będę całkiem zdrowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ miejsce mojej pracy jest znane w Polsce a znajduje się w Krakowie, nie chce zdradzać szczegółów, gdzie to jest. Natomiast moja praca polega na siedzeniu i rozmawianiu - pomaganiu turystom. Nie należy do prac ani ciężkich fizycznie ani szczególnie stresowych. Mam naprawdę bardzo duży komfort będąc w ciąży, więc nie powinno to u nikogo budzić jakieś kontrowersje. Rozumiem, jeśli ktoś ma ciężką pracę, źle się czuję, miał problemy z ciążą, jak najbardziej powinien siedzieć na L4 ale ja póki co nie czuję tej potrzeby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Margotka cieszę się, że u Ciebie już lepiej i że wyniki dobre! odetchnęłaś pewnie co? :) ja też właśnie wróciłam do domu po odbiorze wyników i wszystkie są ok, ufffffffffffffffff :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Wełna, zdecydowanie. Rano byłam strasznie zdenerwowana. Przyzwyczaiłam się że maluch jest rano aktywniejszy a tu do 10 cisza. Stres... Dopiero po usłyszeniu serduszka i zobaczeniu, że wyniki są ok odpuściło wszystko, całe nerwy. Dzieciątko na tym etapie ciąży nie ma jeszcze regularnie wyczuwalnych ruchów, więc mam się absolutnie nie martwić i szukać problemów! Teraz odpoczywam w łóżeczku z herbatką. Jest dobrze. Tego się trzymam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dużo, bo ja robiłam dopiero 1 raz w ciąży mocz ogólne morfologia glukoza jakiś antygen hbs tsh ft4 cytomegalia wr hiv hcv białko całkowite toxoplazmoza różyczka i to chyba tyle a Ty jakie robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na pierwszą wizytę robiłam: toksoplazmoza, HIV, WR, mocz, morfologia, glukoza, HCV, TSH. Teraz miałam tradycyjnie mocz, morfologię i tą czystość pochwy. ogólnie mocz to przynoszę na każdą wizytę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli podobne badania miałyśmy ja jutro idę do gina pewnie też mi jakieś wymazy pochwowe pobierze ;) cieszę się, że ta morfologia dobra, bo ja nie robiłam badań żadnych od porodu więc się bałam, naprawdę ufff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick..................wiek..........cykl starań..............termin @ magduniaa..........25...............2.................... ....... 25.03 Muna.................33...............17................. ..........26.03 Misiaczek2507......20................3................... ........28.03 teacher26............26...............3.................. ..........01.04 preggers ............23...............4.............................06. 04 gosiak666 ..........26...............6................... ..........13.04 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... ....... 9 sierpień Doti .....................24..................5.................. ....19 sierpień wełna....................30 .................3......................7 wrzesień roxikct.................21..................3............ ..........21 wrzesień Racuszekkk26.......26...................2................ ........10 listopad Majeczka_83........28...................5................ ........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu przykro mi :( ale wierze w Ciebie :* Ja nadal czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak kurcze, współczuję :( ale to jest niesprawiedliwość... nawet nie chce Cię pocieszać, bo domyślam się jakie to musi być wku***jące trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lobajlo
Pocieszać. wku****ce...Co wy za bzdury piszecie.nie wiecie co to znaczy czekac na dziecko... ja staram się 45 cykl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lobajlo nie, ja nie wiem, bo akurat jestem farciarą w tej kwestii ale chyba nie odbiera mi to prawa, żeby pocieszyć kogoś kto się stara pierwszy czy czterdziesty piąty cykl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Witam. Ją idę w piątek do ginka. Loba... robilas badania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lobajlo i co teraz? mamy cie pocieszyć? Nie pasuje - to tu nie zaglądaj tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacher, popieram !!! nikt nikogo tutaj nie zmusza do zagladania!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×