Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

A u mnie wczoraj kumpela była i zerknęła na ten test, ta cieniutka linia tam cały czas jest.. Mówila że u niej miała tak siostra.. test wyglądał tak samo i w ciąży była.. mimo że ta kreska pojawiła się po czasie.. był to bobo test w jej jak i w moim przypadku.. Gdzieś na forach wyczytałam że dziewczyny miały podobne przygody z bobo testem.. że po czasie pokazywał pozytywny wynik i była to prawda.. ja chyba też w poniedziałek zrobię jeszcze jeden. Nadal brak objawów na @.. nic mnie nie boli.. dziś na dole miałam takie uczucie dziwne jakby coś tam było i się rozciągało.. ale przez chwile tylko :P ciekawe.... ;) to zdjątko które przesłałam i widziałyście to jest strasznie niewyraźne.. :/ to dalej trzymam kciuki za Was i za @ żeby nie przyszły... a kyyyyyyyyyyyyyyyyyyyszzzz!!!!!!!!!! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny byłoby cudownie jakbyscie wszystkie zaciazyly i cos czuje, ze jest duza szansa!!!:) Co do Gosiaka to jestem juz praktycznie na 100% pewna! A ta temp dzisiaj WOW! :) Wszystkie trzy zaciazylyscie! Ale beda jaja! :) I jaka dawka pozytywnej energii na forum dla reszty staraczek! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? jak wszystkie zaciażymy bez wyjątku to po porodzie przysięgam że jak będziecie miały ochotę to się spikniemy gdzieś i stawiam piwo :P hehehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba ta nadchodząca wiosna tak działa . :) Ale jak tak cały czas obserwowałam co piszecie i że dwie już zaciążyły to mam teraz takiego powera że szok :) Zxcasd trzymam Cię za słowo . :p ale fajnie by było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie to za mało powiedziane.. byłoby bajeeecznie :D ja własnie mierzyłam tempe.. wiem że powinnam rano oczywiście ja muszę zawsze wszystko robić odwrotnie.. dwa dni temu było 37,2 a teraz 37,5 :P wczoraj termin miesiączki miałam.. dżizas.. laski!!!!!! żeby nam się udałooo!!!!!!!! jejq jejq!! a z jakich Wy miast jeśli mogę spytać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najfajniej by było jakby po porodzie nasi mężczyźni zasponsorowali nam 3 dniowy wyjazd do SPA :P hehe ALE najpierw trzeba w tej ciąży być.. a ja cały czas się boję że @ przyjdzie.. co jeszcze zaobserwowałam to to że pipa pipa jest jakaś taka mocno czerwona, a miejscami nawet wręcz fioletowa... nie wiem czy to efekt nadchodzącej @ czy może tak się dzieje w tych pierwszych tygodniach ciąży.. hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wglowiesieniemiesci
zrobiłam i UWAGA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DWIE GRUBAŚNE KRECHY ;) ;) ;) ;) ;) ;) nie mogłam się powstrzymać, zrobiłam dziś około 9:00, jeszcze się cała trzęsę, miałyście racje by zrobić w dzień kobiet no ale nic się nie stało, akurat zrobiłam go sama < jak nigdy > napisałam do męża eska by zadzwonił bo muszę poważnie z nim porozmawiać, od razu zadzwonił i powiedziałam mu, aż się chłopina popłakał ze szczęścia, jesteśmy małżeństwem 4 lata i 8 ms a razem od ponad 6lat, około 2 lata temu daliśmy sobie spokój z planowaniem ciąży bo to tylko pogarszało sprawę, stwierdziliśmy co ma być to będzie i JEST JEST !!!!!! z wstępnych obliczeń wynika, że to 5 tydzień ;) jestem taka szczęśliwa ;) przesyłam fluidy do Was Wszystkich czekających na fasolkę ;D Kocham Życie, potrafi robić niespodzianki ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was kochane, dzis dostalam @, jest mi smutno, musze sie na jakis czas wylaczyc....;( Gratuluje zaciazonym, wglowiesieniemiesci Tobie szczegolnie po dlugich staraniach, zycze gosiakowi i zxcasd aby zobaczyly jutro II krechy! Oraz wszytskim staraczkom POWODZENIA kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Wglowie... Gratulacje bo to cud. Życzę szczęścia !!! Hej dziewczyny no pisać co się dzieję ! Jak widać jedną kobitka już szaleje że szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Lidka słoneczko nie martw się, pójdę do Kościółka pomodlić się za nas. Gosiak złych wiadomości nie chcemy od ciebie usłyszeć. 3 mam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w głowiesieniemiesci gratulacje dla Ciebie i męża, to musi być dla Was wielkie szczęście :) lidka jest mi tak przykro i tak smutno, że nawet nie wiem co Ci napisać :( kurcze myślałam, że Ci się tym razem udało, tak bardzo chciałam żeby Ci się udało...boże lidzia przytulam Cię mocno odpocznij kochana i mimo wszystko postaraj się być dobrej myśli ściskam Cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wglowiesieniemiesci GRATULUJEEEEEEEEEEEEE :D i cieszę się razem z Tobą :) Lidka.. pocieszę Cię.. jeszcze nie dostałam ale robiłam dziś test i nadal nic.. tzn.. wyszła druga ale strasznie blada.. powinny być dwie widoczne bo w sumie dwa dni po terminie @ jestem także nawet w tą bladą nie wierzę :( Przyjmuję że nie jestem. Czekam na @ niech już przyjdzie.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zxcasd zrób zdjęcie testu. lidka, luzujemy, umowa była...nie starasz się już i koniec. Kochasz się dla przyjemności...cieszysz się życiem, mężem i śliczną córunią - wydaj na nią sporo kasy, to ci ulży, ubierz ją jak laleczkę i patrz na nią, jaka jest cudowna. Mi to pomaga, cieszę się tym co mam i dziękuję codziennie za zdrowe piękne dziecko. Właśnie kupuję mu przepiękne czapunie na allegro i nowy podgrzewacz na butelki. Małe rzeczy a tak cieszą:) Dziś w domku latał w pięknej bluzeczce i nowych dżinsach...uwielbiam na niego patrzeć, jest taki cudowny. Skupiam się na pracy, szukam fajnych ofert mieszkaniowych i dorywam męża w nocy. Nie myślę o ciązy, w ogóle... zaglądam do was bo was polubiłam, ale nie nazywam siebie starającą się. Wczoraj byłam u ginekologa. Powiedział, że jestem zdrowiiutka. Powoli odstawiamy leki. Cieszę się z tego i żyje dalej. Lidka, niech cię ogarnie takie uczucie jak mnie, zobaczysz jak lżej będzie. Przecież nic nie musisz, nic nie trzeba JUŻ i ZARAZ. Jak nie będzie to i tak masz cudne życie. Ściskam cię i tulę, ale jutro nowy dzień! życia...a nie starań... Buziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/863f6ff6ad949a30.html nic tam nie ma.. :( jak przybliżę to niby coś widzę.. ale chyba tak bardzo chcę że sobie wmawiam :( test już wyrzuciłam, żeby się nie schizować.. Nie jestem i dostanę okresu.. w rzeczywistości wyglądało to lepiej, bardziej obiecująco. Jakbym była to pokazałby dwie kreski i tyle. Tempe mam dalej podwyższoną. Zero zapowiedzi na @..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zxcasd, a ile jesteś po terminie miesiączki? wiesz cień kreski jest widoczny, ja go widzę, ale nie jestem pewna, czy to ciąża. tak na 70% to nie... a robiłaś może pre-test? ten test nigdy mnie nie okłamał i nie pokazywał nawet cienia kresek jak w ciąży nie byłam, a inne owszem pokazywały cienie, a w ciąży nie bylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwa dni po terminie.. na zdjęciu jest słaby ten cień, w rzeczywistości ładniej wygląda.. ale nie mam przecież jak pokazać :) Nie chcę się napalać.. poczekam tydzień i jak nie dostanę to pójde na betę. Tak jak wcześniej pisałam, mojej koleżance jak była w 4 tygodniu nic nie pokazał.. dopiero będąc w 6 tygodniu dowiedziała się z badań krwi że jest. Lekarz powiedział że testy mogły tak wychodzić bo miała bardzo niskie stężenie bety. Wszystko się okaże.. jeśli jestem to sie i tak dowiem.. jak nie to też sie dowiem.. tylko wtedy będę załamana :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i na ulotce jest że intensywność barwy prążków może być różna w zależności od stężenia HCG.. więc jeśli widzisz tam coś tak jak ja.. to teoretycznie rzecz biorąc mam szansę.. ale nie ma co się jarać.. CZEKAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zxcasd, wiesz co...ja naprawdę tam widze kreskę... chyba się udało... włożyłam sobie fotkę w powiększeniu na cały pulpit, patrzę z daleka i widzę, a potem z bliska też jest... a tu pokażę ci mój test z bladziochem, kiedy zaszłam w ciążę z synkiem - wyglądał identycznie jak ten na zdjęciu (mam go do dziś:)) ja wiem, że bladziochy oznaczają ciążę, ale było tu kilka dziewczyn na tym forum co miały widoczne bladziochy, a w ciąży nie były, dlatego ja już nic nie mówię... http://www.google.pl/imgres?q=blada+druga+kreska&um=1&hl=pl&sa=N&biw=1848&bih=937&tbm=isch&tbnid=sKZtkLEo-ayUsM:&imgrefurl=http://mat-kar.blog.onet.pl/Mialam-Wam-dzis-przekazac-rado,2,ID374342565,n&docid=tF0ZNx3_9a1EOM&imgurl=http://republika.pl/blog_pf_4349130/6262699/tr/test.jpg&w=738&h=554&ei=4a9cT-mBBcvJsgaGwYWGDA&zoom=1&iact=rc&dur=436&sig=117342932712215904773&page=1&tbnh=139&tbnw=196&start=0&ndsp=45&ved=1t:429,r:17,s:0&tx=96&ty=76

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siulettka kochanieńka ale u Ciebie była śliczna ta bladziocha :D jakby mi taka wyszła to bym nie miała wątpliwości.. a tak to powątpiewam :) czy z tego cienia bladziochy cuś będzie ;) Mam nadzieję, że tak :) bo nawet taka bladziocha mi nie wychodziła.. i zastanawia mnie jeszcze to że czasem czuje takie kłucie w lewym jajniku, te plamienia które miałam tydzień po owulce, tempa podwyższona, zero objawów na @ a zawsze miałam.. cokolwiek.. czy ból piersi czy bulgotanie.. a tak czasem mnie poboli macica ale tak dziwnie, wczoraj mnie bolała jak na @ ale nie przyszła.. i coraz więcej białej wydzieliny.. tyle nie miałam jej przed @ a ginka powiedziała że w środku jest ok wszystko.. Za dużo tych rzeczy w tym miesiącu, za dużo objawów które dają mi nadzieję.. I chyba niepotrzebnie naczytałam się o tych kreskach które pojawiają się po czasie, dziewczyny pisały że też tak miały i w ciąży były.. Eh... o niczym innym nie marzę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wglowiesieniemiesci
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/82c15f48eb9c9d6c.html to mój teścik z rana, przesyłam fluidyyyyyyyyyy !!!!! zxcasd ja tam widzę bladą kreskę a skoro ja widzę bladą a sama piszesz, że w rzeczywistości jest ładniej to mam nadzieję, że się udało ;) życzę tego wszystkim starającym się i oczekującym z całego serca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiekonwencjonalniePozytywna
Hej kobietki, można się przyłączyć ? Moje cykle są 28 dniowe (trzy ostatnie cykle), z partnerem kochaliśmy się w 8,9,13,14,15,17,20 dniu cyklu. Od 4-5 dni czuję kłucie w podbrzuszu, a termin @ to 16.03 :) bardzo bym chciała żeby @ nie przyszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiekonwencjonalniePozytywna
Dodam, że to nasz drugi cykl starań :) mam 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niekonwencjonalna trudno powiedzieć czy możesz być w ciąży na podstawie kłucia .. :( Poczekaj na @ jak nie będzie przychodzić to rób testy i dawaj znaka co Ci wyszło :) Młodziutka jesteś.. ja w tym wieku też chciałam dziecko, ale z perspektywy czasu uważam że byłam totalnie niedojrzała emocjonalnie i psychicznie aby zostać mamą.. Druga sprawa, nie żałuję że nie było mi dane tak młodo zajść w ciążę, bo i zdążyłam się wyimprezować, poznałam fantastycznych ludzi, byłam sporo za granicą i zobaczyłam kawał świata, przeszłam przez dwa nieudane związki, poznałam lepiej siebie i przekonałam się jacy potrafią być ludzie. Nabrałam charakteru.. Jestem dumna z siebie i ze swoich osiągnięć i będę miała co swojemu dziecku opowiadać i pokazywać bo mam manię cykania zdjęć :P NIe znam Cie dobrze ani Twojego partnera.. Dziecko to dar od Boga, to najpiękniejsze co może przytrafić się kobiecie.. Ale zastanów się czy nie szkoda Ci tego że cały świat przed Tobą stoi... ;) jak nie szkoda Ci tego wszystkiego to powodzenia w zaciążeniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje drogie:) Lidziu Kochanie moje bardzo mi przykro :(((( mam nadzieje że jakoś się tam trzymasz, Silu dobrze mówi-nie załamuj się i zajmij się kochana córcia, rozpiesc swój skarb do granic możliwości:) wglowiesieniemiesci gratuluje z całego serca!!! U mnie nadal brak @ale mam jakieś przeczucie że jeszcze się zjawi,poczekam chyba jeszcze z testem do 35 dc, bo jakoś mi się nie spieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×