Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

zxcasd, Majeczka Okropne wieści smutno jak się to czyta ale bądźmy dobrej myśli. U mnie w 1. cyklu też niby się udało a jednak organizm zdecydował się usunąć moją kropeczkę. Jednak teraz, w 3 cyklu jestem dobrej myśli, mierzę temp. Wszystko wygląda póki co dobrze http://28dni.pl/cycles/182418 I bardzo chciałabym już testować :) Pozdrawiam Was wszystkie :) Zaglądam tu codziennie oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane moje, nie poddawajcie sie, wiem jedno, nic nie dzieje sie bez przyczyny, skoro tak sie stalo, widocznie tak mialo byc, wszytsko ma swoj powod, teacher, majeczka, bedzie dobrze, przytulam was goraco!!!! Jestem z wami, codziennie, bezustannie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc zxcasd i majeczka, sorki, ale teacher za ciebie naturalnie tez trzymam kciuki, jak i za was wszystkie naturalnie!!! Welna co tam u Ciebie grubasku? Silu, maz nadal nie ugiety??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczek, dwa ale byc moze trafne ;), ja zas z m. tylko jedno przytulanko w tym miesiacy jak na razie, lecz nie mysle o tym, po prostu zyje, odczowam i korzystam...;) W niedziele, jedziemy po dwojke dzieci mojego m. z poprzedniego malzenstwa, zostana u nas na dwa tygodnie, wiec z przytulankami bedzie raczej cienko, dzieci nie widzialy taty ponad rok, wiec musza sie nim nacieszyc ;) Poki co rozpieszczam moja ksiezniczke!!! Milosci mojego zycia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka Kochanie dokładnie bedzie co bedzie nie ma co sie nakręcać :) ja nawet tak o tym nie myśle , tylko jak wchdze na forum to mi sie przypomina o tym ze sie staramy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje Kochana :) a jak Tobie idzie przygotowanie do chrztu córuni ? wszystko już kupione ? Wełenko a ty miałaś wstawić swój brzusio .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczek, wszystko juz gotowe, sukieniusia dzis odebrana, wianuszek zakupiony a butki przywiezie babcia ;), czekamy na wielki dzien i pierwsze wazne swieto naszej coruni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam jeszcze, ze wszystko w ramach skromnosci i prostocie...nie lubie przepychu i ubostwa, corcia moja jest tak sliczna, ze skromna sukienka przepasana wstazka w kolorze rozu pieknie podkresla jej niewinnosc i czytsosc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to na pewno będzie wyglądać przepięknie :) W sumie lepiej swoje maleństwo podać do chrztu jak jest strasze bo jest większy wybór aby ubrać swoje dziecię ślicznie . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exe
No przeciez zwariowac idzie tak czekajac.... Tak sie doszukuje wszelkich znakow, ze chyba zaraz mleko bede odciagac...a tu dopero kilka dni po ovu : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exe
Niech nie przychodzi... niech zajdzie !!!: )))))) Trzymam kciuki Misiaczek : ))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kochana ja za Ciebie też trzymam kciukasy :) żebyś dotrwała do spodziewanej @ i żebyś zaciążyła i także pozostałym staraczką tego życzę :) Wiosna dobry czas na zaciążenie , jak to mówią w Marcu Koty w Kwietniu Psy , a w Maju MY :) mam nadzieje że wszystkie staraczki zaciążą do końca Maja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Exe przypomnij mi kiedy Ty masz spodziewana @? Ja wedlug cyklu 30dniowego moge miec @ juz w srode 28.03, a najpozniej 7.04. Ale wydaje mi sie, ze owu nawet jeszcze nie mialam wiec nie zaprzestaje starankami. Takze spodziewam sie @ nawet kolo 45dc. A moze zajaczek przyniesie mi upragnione 2 krechy! :) Niestety juz zaczyna sie u mnie myslenie kiedy testowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
exe mam tak samo :) Ja mam termin @ za tydzień (w Prima aprilis;) teoretycznie w środę mogłabym jakimś czułym spróbować, ale nie sądzę żebym się odważyła. Niby nie chce się doszukiwać objawów, ale jakoś tak piersi mi urosły i sutki są wrażliwe, mało tego w 7. dniu fazy lutealnej temp. spadła mi o 0,3 st. z 37 na 36,7... (tak bywa po zagnieżdżeniu choć teorią nie jest ;))) Jak ja już bym chciała zobaczyć te dwie kreseczki... Czego i wam oczywiście życzę. I mam nadzieję, że w tym cyklu wszystkim nam spełni się marzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Której jeszcze tu nie ma niech się wpisze bo ja nie ogarniam kiedy która ma termin :)))) nick..................wiek..........cykl starań..............termin @ magduniaa..........25...............2.................... ....... 25.03 Muna.................33...............17................. ..........26.03 Misiaczek2507......20................3................... ........28.03 teacher26............26...............3.................. ..........01.04 preggers ............23...............4.............................0 6. 04 gosiak666 ..........26...............6................... ..........13.04 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... ....... 9 sierpień Doti .....................24..................5.................. ....19 sierpień wełna....................30 .................3......................7 wrzesień roxikct.................21..................3............ ..........21 wrzesień Racuszekkk26.......26...................2................ ........10 listopad Majeczka_83........28...................5................ ........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exe
No coz, ja powinnam dostac okolo 30.03 ale pewnosci nie mam bo mialam nieregularne cykle. Mysle, ze nie jestem w ciazy bo jakis szczegolnych objawow nie mam. Piersi bola tak samo jak przed miesiaczka, sutki malo wrazliwe, temperature nie mam pojecia, nigdy nie mierzylam. Nie wiem czy w ovu trafilam bo ja nigdy jakos szczegolnie nie obserwowalam mojego ciala. Dodatkowo w lutym skonczylam brac tabletki na bolace sciegna a na ulotce doczytalam, ze nie powinny ich brac kobiety starajace sie zajsc w ciaze lub kobiety ktore maja problem z zajsciem w ciaze. No i jeszcze stres ktory zupelnie mnie wyniszczyl psychicznie I fizyczniewiec raczej marne szanse : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exe
aaa i jeszcze jedno... od ponad 2 tygodni dziwnie boja mnie jajniki i tyl plecow... tzn nie jest to jakis duzy bol... ale mam wrazenie, ze cos tam sie dzieje... nie mam pojecia co to : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exe
Prosze dopisac mnie do tych "Kobiet Walczacych" : ))) 33 lata, pierwsza proba, @ 30.03 Dziekuje : )))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exe
aaa i jeszcze jedno.... z mezem widze sie co drugi lub trzeci dzien a czasami 4 dni sie nie widzimy..... wiec szanse maleja...ech... chyba go poprosze zeby mi "material" DHLem przesylal :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exe
loooo matkooo... w szatni zostawilam swoj optymizm : )))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exe
Moja sila podswiadomosci powala mnie na lopatki zupelnie nie wiem jak okielznac mysli, ktore pojawiaja sie nieproszone i wywoluja spustoszenia mianowicie Kiedys mialam miec zabieg, bardzo wazny, czekalam na niego wiele miesiecy, wiec strasznie mi zalezalo zeby odbyl sie jak najszybciej. Moje imie pojawilo sie w grafiku, rutynowe badanie lekarskie dzien przed i lekarz powiedzial cos czego ja slyszec raczej nie powinnam ze mam byc jutro zdrowa, zadna temperatura itd po spadne z listy i bedzie trzeba zabieg przelozyc. I stalo sie jak bylam okazem zdrowia dzien przed, tak w dzien zabiegu obudzilam sie z 39 stopniowa temperature I gilem zwisajacym z lozka do samej podlogi. Oczywiscie tego samego dnia mnie poinformowano, ze zabieg przelozony na za tydzien. Na drugi dzien, jak sie zapewne domyslacie, obudzilam sie zdrowa i po wczesniejszym przeziebieniu nie bylo sladu. I tak do nastepnego tygodnia.. historia sie powtorzyla dokladnie ten sam schemat kiedy wiedzialam, ze mam byc zdrowabylam chora hahahTrwalo to miesiac ponad w koncu lekarze stwierdzili, ze to na tle nerwowym, za bardzo chcialam i za bardzo sie denerwowalam. Tak balam sie byc chora, ze chorowalam : )))) dlatego teraz wlasnie usiluje sie zrelaksowac, odpedzic zle mysli. Bo nie chce uruchomic blokady. I sama juz nie wiem, czy powinnam jak inne kobiety kontrolowac temp, czyhac na ovu, macac cycki co 5 min (juz to robie hahaha) bo nie wiem czy przypadkiem nie przyniesie to odwrotnego skutku bardziej bede sie stresowac, bardziej czekacZ drugiej strony ciezko wyluzowacmiesiac juz nie ma 30 czy 31 dnima dni plodne i nieplodneKiedys balam sie ciazydzis marze by zupelnie przypadkowo wpasc : ))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Exe chcialam tylko napisac,ze super czyta sie Twoje posty!Pozdrawiam i trzymam kciuki rowniez za Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick..................wiek..........cykl starań...................termin @ magduniaa...........25...............2.................... ....... 25.03 Muna..................33..............17................. ..........26.03 Misiaczek2507......20...............3................... .........28.03 teacher26...........26...............3.................. ..........01.04 preggers ............23...............4.............................06. 04 gosiak666 ...........26...............6................... ..........13.04 exel....................33...............1..............................30.03 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... ....... 9 sierpień Doti .....................24..................5.................. ....19 sierpień wełna....................30 .................3.......................7 wrzesień roxikct..................21..................3............ ..........21 wrzesień Racuszekkk26.........26..................2................ ......10 listopad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick..................wiek..........cykl starań...................termin @ magduniaa...........25...............2.................... ....... 25.03 Muna..................33..............17................. ..........26.03 Misiaczek2507......20...............3................... .........28.03 teacher26...........26...............3.................. ..........01.04 preggers ............23...............4.............................0 6. 04 gosiak666 ...........26...............6................... ..........13.04 exe....................33...............1............... ...............30.03 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... ....... 9 sierpień Doti .....................24..................5.................. ....19 sierpień wełna....................30 .................3.......................7 wrzesień roxikct..................21..................3............ ..........21 wrzesień Racuszekkk26.........26..................2................ ......10 listopad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick..................wiek..........cykl starań...................termin @ magduniaa...........25...............2.................... ....... 25.03 Muna..................33..............17................. ..........26.03 Misiaczek2507......20...............3................... .........28.03 teacher26...........26...............3.................. ..........01.04 preggers ............23...............4.............................0 6. 04 Majeczka_83........28...............6.............................10.04 gosiak666 ...........26...............6................... ..........13.04 exe....................33...............1............... ...............30.03 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... ....... 9 sierpień Doti .....................24..................5.................. ....19 sierpień wełna....................30 .................3.......................7 wrzesień roxikct..................21..................3............ ..........21 wrzesień Racuszekkk26.........26..................2................ ......10 listopad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
exe, milo słyszeć, że w końcu zapragnęłaś zostać mamą.Kobiety marzą zwykle o tym wcześniej niż ty, ale nie liczy się czas, liczy się jakość chcenia:) Teraz czas na wprawienie marzeń w czyn. Nie myśl za bardzo o tym, czy trzeba pozytywnie myslec, czy się czegoś obawiać. Nie zaprzątaj sobie tym glowy. Uwierz trochę w przeznaczenie:) w cuda..bo cuda zdarzają się tak po prostu, bez zbytniego myślenia.Bycie mamą to najwspanialsza rzecz na świecie i zapewniam cię, że jest warta o 1000 razy więcej niż to co osiągnęłaś do tej pory sama. Bycie mamą to szczęście nie do objęcia rozumem, coś, czego nie da się opisać w książkach, nauczyć...to się czuje, a mocniej nic się nie da niż kochać własne dziecko. lidka, mąż mniej nieugięty, trochę zaczyna chcieć, ale potem znowu gadka o kasie...myślę, że to wymaga czasu lub po prostu wpadki:) majeczka, przykro mi strasznie. test naprawdę wyglądał pozytywnie. lidka, dorosłe te dzieci męża? w jakim wieku? ale będzie wesoło. czyli córcia ma rodzeństwo? szkoda, że tak daleko mieszkają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu a czy Ciebie tez tak okropnie bola sutki przy tej hiperprolaktynemii? bo mnie caly ten cykl bola, a teraz to juz okropnie! nie moge sie do nich dotknac. lekarz powiedzial mi ze to nromalne, a nawet cos mi moze leciec z nich, ale zeby az tak. tak mnie nigdy jeszcze bolaly nawet w ciazy chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, nie odzywam się, bo nie mam ostatnio humoru powtórzyły mi się dwa razy znowu plamienia :( jestem zdenerwowana i codziennie modle się, żeby nie zobaczyć znowu krwi kontaktowałam się ze swoim lekarzem i muszę znowu brać luteinę + aspargin, więc biorę i czekam jak na szpilkach, żeby w końcu przeszło idą święta a ja nie mogę nic nawet posprzątać, na spacerach z córką myślę tylko o tym gdzie tu by usiąść i odpocząć, ehhhh i co chwile pukam w brzuch, żeby poczuć czy dzieciak się rusza nerwy, nerwy, nerwy, nerwy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×