Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

silu dzięki :* prenalen miałam przy poprzednim przeziębieniu i wziełam 1 łyżkę, a jego smród i zapach toczył się za mną jeszcze przez 3 tygodnie :D jakoś nie podpasował mi totalnie, mimo, że czosnek biorę, a on taki czosnkowo-malinowy, ale chyba to połączenie czosnku i maliny tak mnie odrzuciło i przestań gadać głupoty, nie będziesz u ostatnia jak ten kołek! :) szkoda, że nie czujesz nic w podbrzuszu, ale to wiesz różnie bywa...jeśli Ty i mąż macie ochotę to próbujcie mimo to, nigdy nic nie wiadomo, jak masz być w ciąży to będziesz nawet jeśli nie bolą Cię jajniki! :) kiedy idziesz do swojego gina? preggers jak się czujesz? lidka a Ty jak? o z tym Twoim plamieniem? masz to jeszcze? misiaczek był test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj obudziłam się z tym samym bólem głowy i mdłościami, z którymi poszłam spać. Ale na szczęście zaczął przechodzić. Zaraz idę po wyniki bety i na badanie progesteronu! :) Wiecie moze ile kosztuje progesteron?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Preggs popieram! Alkohol, dym - wiadomo. Jeśli chodzi o lekarstwa, suplementy, witaminki itp to coraz więcej się słyszy, że to jest jeden wielki syf, który nam wciskają! A nie daj Bóg jakieś Gripeksy, acatary itp. które mają w składzie pseudoededrynę (pochodną amfetaminy!!!) - ludzie to biorą i nawet nie wiedzą, że ćpają ;P Moja biedna babcia kiedyś po tym mało nie zeszła, tak jej zaczęło serce kołotać :((( Nawet takie niepozorne tableteczki z magnezem potrafią czasem bardziej zaszkodzić niż pomóc, dlatego jak najbardziej popieram Twoje podejście :) Słyszałam, że w ciąży nawet z herbatkami ziołowymi nie można przesadzać :( a ja bez nich ani rusz, ale póki co to nie mój "problem" - niestety :( Żałuję, że nie mogę tu częściej do Was zaglądać, bo fajnie się to wszystko czyta co tu skrobiecie, ale w pracy nie mam możliwości a i po pracy dużo obowiązków. Ja już się "pozbierałam", @ właśnie się kończy, w środę idę do gina i nawet M na badanie nasienia namówiłam :D Jak da radę to w tym tygodniu jeszcze to załatwi :) Myślę pozytywnie! Ten cykl jest mój... no i exe (jak się umawiałyśmy) wierzę w to :)))) Dziś już kupuję testy owulacyjne (AMIL oczywiście, nie inne :) no i tak przy okazji kilka ciążowych, tak się nie mogę doczekać hehe :P Pozdrawiam :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane, chcialam tylko zakomunikowac, ze jakis diabel mnie dzis podkusil i zatestowalam, no i d..a, jedna krecha ;( bleeeeeeeee a okres powinnam miec jakos 4-6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidla no to nic nie jest przesadzone! jeszcze jest czas na pojawienie sie 2 krechy! Ja bylam po wyniki ale nie ma jeszcze:( beda dopiero po poludniu, ale juz razem z progesteronem wiec bede juz miala wszystko i bede mogla zadzwonic do lekarza! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welna, nie mam juz plamienia, bylo jednorazowe... pregg dzieki za otuche ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne to plamienie w takim razie, skoro sie nie rozwinelo... ja tam bym sie raczej szykowala na 2 krechy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziwne dziwne, ale skoro dzis wyszla jedna krecha...hmmmm, ale zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lecz nie podejrzewam, aby to plamienie bylo wynikiem zagniezdzenia, to sie zdarza raczej baaaaardzo rzadko, tym bardziej mnie ono martwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka na dwoje babka wróżyła... ale jeśli faktycznie to nie było zagnieżdzenie i w ciąży nie będziesz, to weź Ty sprawdź jak u Ciebie z progesteronem bo ja chyba gdzieś kiedyś czytałam, że takie plamienia to może być jego sprawka (że za mało), tym bardziej, że Ty tak jak ja masz krótkie cykle a to też jest dowód że progesteronu mało... nie wiem, tak sobie myślę, może warto żebyś sprawdziła mimo wszystko - KCIUKI! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOSTAŁAM @@@ :((( Już czułam wieczorem że brzuch mi rośnie i bóle wiec byłam już przygotowana że w nocy może się zjawić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muna..................33..............17................. ..........26.03 Puki co chyba tak policzę Majeczka_83........28...............6.................... .........10.04 gosiak666 ...........26...............6................... ..........13.04 magduniaa...........25...............3................... . ....... 23.04 teacher26...........26...............4.................. .......... 27.04 exe....................33...............1............... ...............30.04 Misiaczek2507......20...............4................... .........04.05 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... ....... 9 sierpień Doti .....................24..................5.................. ....19 sierpień wełna....................30 .................3.......................7 wrzesień roxikct..................21..................3........... . ..........21 wrzesień Racuszekkk26.........26..................2............... . ......10 listopad preggers ............23...............4.............................5 grudzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puki co chyba tak policzę Muna..................33..............17................. ..........26.03 Majeczka_83........28...............6.................... .........10.04 gosiak666 ...........26...............6................... ..........13.04 magduniaa...........25...............3................... . ....... 23.04 teacher26...........26...............4.................. .......... 27.04 exe....................33...............1............... ...............30.04 Misiaczek2507......20...............4................... .........04.05 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... ....... 9 sierpień Doti .....................24..................5.................. ....19 sierpień wełna....................30 .................3.......................7 wrzesień roxikct..................21..................3........... . ..........21 wrzesień Racuszekkk26.........26..................2............... . ......10 listopad preggers ............23...............4.............................5 grudzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie odebrałam wynik bety! Pięknie rośnie bo mam już 615!:) A ostatnio było 249! :) Dzidzia silna jak nic! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczek kochana strasznie mi przykro!!!! Naprawdę liczyłam że do mnie dołączysz! :( :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaqKR
To ja też coś dorzucę do tematu,,, :) pierwszy test zrobiłam około 10 dni po owu,,,, i nic. kolejny zrobiłam dzień po spodziewanej @ lub w dniu, bo ja miałam z przesunięciem albo w piątek dostawałam albo w sobotę :) Z tym że to były regulowane krwawienia przez tabletki,,,,, ale liczyłam tak jak podczas brania,,,,, ,,,, i wyszły z tym że 2 baaardzo bladziutka i wyszła dopiero po chwili,,,, powtórzyłam na drugi dzień i to samo wyszło. 2 bardzo bladziutka ,,, w poniedziałek poleciałam na beta-HCG i był 4 tydzień :) także z tym 10 dniem to nie do końca,,, lepiej robić w dniu @ lub później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pregg puki co będę się cieszyć szczęściem przyszłych mamusiek :) Dzisiaj dowiedziałam się że moja przyjaciółka jest w 5 miesiącu ciąży dawno nie miałyśmy kontaktu i jak mi to napisała to wielki uśmiech pojawił mi się na twarzy , planowane dzieciątko i mówiła że najlepiej 13 i 16 dnia cyklu się strać :) i jej właśnie za 3 razem się udało . Będę wiec czekać w końcu na pewno się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane moje! odberalam dzis wynik progesteronu, ale nie umiem go do konca odczytac. moze ktroas z was mi pomoze, moj wynik to 22 ng/ml f.folikularna : D -15 do -2 f.owulacyjna :D 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
f.owulacyjna :D 0 f.lutealna :D+ 3 do +15 1,5 - 20,0 podejrzeewam ze mnie sie tyczy faza lutealna ale jesli ktoras sie lepiej na tym zna to prosze o wyjasnienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od rana w kibelku :) ale jesli to ma oznaczac ze dzidzia sie rozwija to jestemw stanie przebolec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
preggers super beta :) co do reszty wyników to ja się kompletnie nie znam, ale pewnie silu Ci powie ;) współczuję "kibelkowania", wcześnie Cię dopadło...przerąbane troche... ja znowu miałam wczoraj plamienie, jestem dzisiaj tak zdenerwowana, że w ogóle nie wiem jak ja funkcjonuję, odliczam godziny do popołudnia, bo idę do gina, musi mnie przyjąć poza kolejką być może to przez kaszel, bo czytalłam, że macica nie najlepiej reaguje na mocny kaszel...nie wiem już co mam o tym myśleć jestem znowu kłębem nerwów, a łeb to mi pęka z bólu co chwile coś odezwę się wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Welna koniecznie mi się odzywaj!!!!!!! Od razu jak wrócisz, cały czas będę myślała o Tobie i trzymała kciuki! Na pewno z resztą wszystko będzie dobrze, widzisz chłopak to już w ciąży daje Ci popalić, sprawdza co wytrzymasz! :) Ale na 100000000000% bedzie wszystko dobrze!!!!! Buziaki kochana !!!!!!!!!! No wlasnie czekam az Silu wejdzie;p ale z tego co czytam to z tym progesteronem nie jest zle! Czekam az moj lekarz oddzwoni bo jak na zlosc nie moze gadac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawialam z lekarzem i bede musiala brac duphaston poniewaz ten progesteron jeszcze troche za niski:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pregg, mały masz progesteron. ja na tym etapie co ty miałam 500 czegoś tam. bierz luteinę albo duphaston co tam ci przepisze i bez gadania do 20 tygodnia ciąży i dużo odpoczywaj, raczej nie wybieraj się na długie spacery, a dźwigać do max 1kg wełna ciebie też sie to tyczy, a ty nie bierzesz luteiny???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×