Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Dziewczyny, no cos dziwnego no, zatestowalam dzis z ranca i...pojawila sie druga blada krecha , ale....po jakis 10 min zniknela ;(, bylam w lazience, wykonywalam codzienne toalete i tak sie podniecilam, ze nie moglam sobie oka zrobic no hihihhi, po czym zeszlam na dol, coby odpalic kompa i zrobic foto, naturalnie dla was, a tu d..a, kreska zniknela, nie ma nic, no i co mam teraz myslec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgluiec mozna no, przeceiz ja widzialam, jeszcze nic mi sie takiego wczesniej nie przytyrafilo no, no nic poki co, lece corcie przygotowac do przedszkola... odezwe sie pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczka widać od razu! Lidka!!!!!!!! Boze kochana najwazniejsze ze kreska byla!!!!!!!!! Powtorzysz jutro tesciocha na pewno bedzie lepsza wyrazniejsza na stale!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 KOCHANE MOJE GRUDNIÓWY!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) ja też się tak podnieciłam, że nie usiedzę dopóki nie kupisz zaraz drugiego testu i nie zrobisz!!!!! nie ma tej kreski na pewno??????? dawaj fote, bo w tyłek dostaniesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz jade mala zawiezc do przedszkola, zatestuje jak wroce, ale pilam juz kawe, moge po niej tez testowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jedna tym razem, bez cienia drugiej...biore poprawke na to, ze ten poranny test zrobil mi poprostu kawal, albo ktos tam gdzies sie ze mnie smieje i robi mi takie jaja. nastawiam sie, ze to falszywy alarm ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uwazam ze powinnas powtorzyc moze jeszcze nie jutro, ale moze w sobote! W koncu dalej nie masz @ Ja jestem dobrej mysli!!!!!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli nie dostane okresu do soboty, to tescior z rana bedzie w sobote;) Dziekuje Pregg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Lidka ja tez uwazam,ze powinnas byc dobrej mysli,poki nie ma @ to jest nadzieja. Ja powtorzylam dzisiaj test i widac juz wyrazniejsza kreske.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczka to będzie już tylko lepiej! :) Gratuluję! :) A do gina idziesz w ten wtorek? Który masz teraz tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majeczka, tym barzdiej gratuluje, dzidzia juz tam jest i pozostanie u Ciebie w brzuniu!!! Buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poki co zabieram sie do pracy, jutro zwala mi sie rodzinka z polski, trzeba wszytko pprzygotowac, no i w niedziele wielki dzien :) Chrzest mojego sloneczka, wiec nie bede moze tak rozmyslala o tych testach;)hihihi Bede was informowac jakby cos sie zmienilo, badz pojawilo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczyny.Pregg z moich wyliczen to 4 tydz ciazy i przewidywany termin porodu to 17 grudzien.Do lekarza ide w ten wtorek,ale to jest lekarz rodzinny,bo ja mieszkam w Irlandii i tutaj sluzba zdrowia jest zupelnie inna.To ten lekarz potwierdzi mi ciaze na podstawie tych testow ktore robimy w domu,a pierwsze USG w tym kraju robia w 6,7 miesiacu-smiechu warte.Dlatego ja bedac juz w 6,7 tyg jade do Dublina do prywatnego polskiego gina,ktory wykona mi USG.Moja pierwsza ciaza rowniez byla obserwowana prywatnie.Najgorsze w tej irlandzkiej sluzbie zdrowia jest to,ze wg lekarzy ciaza ktora jeszcze nie skonczyla 1 trymestra to nie ciaza,bo ciagle jest zagrozenie poronienia.O przyszle mamy dbaja kiedy skoncza 3 miesiac.Paranoja jednym slowem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczka kurde strasznie dziwne maja zasady na tych wyspach! Dobrze, ze masz chociaz jakas inna mozliwosc i mozesz isc do tego pl gina! ale usg w 7 miesiacu to chyba spora przesada, a jak wykrywaja choroby genetyczne? U mnie bez zmian mdłosci okropne, wczoraj byly nawet z dodatkiem. Biore duphaston i jestem dobrej mysli!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majeczka a co do tych lekarzy to naprawdę jest paranoja... jak ja to czytam to mi się włos na głowie jeży dobrze, że masz prywatnego gina a co do tego internisty to jak to jest? on Ci potwierdza ciąże na podstawie testu??????????????????? idziesz z testem i on mówi - tak jest pani w ciąży??! czy ja coś źle zrozumiałam? przecież po teście to Ty sama to już wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pregg nie wiem jak wykrywaja choroby genetyczne,bo jeszcze nie mialam okazji nikogo o to zapytac.Ale przypomne moj przypadek z zeszlego roku,kiedy okazalo sie,ze jestem w ciazy,pobieglam do lekarza,ten potwierdzil mi ciaze,dotknal brzucha i zapytal czy cos mnie boli.Ja oczywiscie powiedzialam,ze nie,bo nic mnie nie bolalo.Na kolejna wizyte kazal przyjsc po 7 tygodniach.Bylam obecnie w 6 tyg.Akurat tak przypadalo,ze w 9 tyg mialam juz zaplanowany wyjazd do Polski na wakacje.Cieszylam sie,ze jade bo wiedzialam,ze zobacze swoje dzieciatko na pierwszym USG.Po wizycie u lekarza w PL co sie okazalo??? ze jest puste jajo i grozi mi krwotok.Lekarz sie pytal czy ja nie zwariowalam i co ja tu jeszcze robie,powinnam pedem do szpitala jechac.A ja na to,ze skad mialam wiedziec skoro w IRL nie robia tak szybko usg.Gdyby nie ten wyjazd do Pl to kto wie,byc moze chodzilambym z tym pustym jajem do 13 tyg ciazy,myslac,ze bede mama>Przykre ,ale prawdziwe.Sorki troche sie rozpisalam. Welna potwierdza ciaze na podstawie swojego testu,moim zadaniem jest nasiusiac do pojemniczka i dac mu to w gabinecie,a on przy mnie wykonuje test.No wlasnie nie wiem po co te wszystkie mecyje,skoro ja juz predzej w domu zrobilam test i wiem,ze jestem w ciazy.Szkoda gadac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cd Jak juz kobieta skonczy 3 miesiac to wtedy zaczynaja sie wizyty w szpitalu,ale nie za czeste bo co 5,6 tygodni .A badanie polega na mierzeniu brzucha, reczne macanie jak dziecko jest ulozone i specjalnym urzadzeniem mam mozliwosc uslyszec bicie serca. Ja pamietam w pierwszej ciazy ,ze pierwsze irlandzkie USG mialam kiedy skonczylam 5 miesiac ,jeszcze pielegniarka pytala sie mnie czy chcialabym wiedziec plec,a ja jej odpowiedzialam,ze juz dawno wiem,ze to coreczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko słoneczko moje gratulacje!!! Lidziu u Ciebie też pewnie jest dzidzia więc już się też cieszę :) Super dziewczyny, że się Wam udało :) Pregg bardzo się cieszę, że u Ciebie jest wszystko ok, piękna beta i będzie piękna dzidzia! Wełna mam nadzieję, że z córcią już dziś lepiej i możesz troszkę odpocząć, oszczędzaj się kochana! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm co u mnie..? :) W tym miesiącu postawiłam na luz i nie wyliczałam dni płodnych, ba nawet w kalendarzyk nie zaglądałam :) Zapisywałam sobie tylko na kartce kiedy przytulaski były żeby później w razie czego wiedzieć. @ mam mieć 13 kwietnia więc jeszcze tydzień. Objawów żadnych się nie doszukuję, jedynie co to piersi mnie bardzo bolą od wczoraj. W tym miesiącu jest mi łatwiej podchodzić do tego wszystkiego na luzie, bo mam trochę pracy w nowym mieszkanku. Urządzamy pierwsze święta u nas więc same rozumiecie, że chcę żeby wszystko było idealnie a jeszcze tyle roboty mam, że nie wiem w co ręce włożyć :) No a w pracy też nie mam czasu zbytnio pisać, bo też nawał spraw ostatnio, a no i nie mam za bardzo co Wam tutaj pisać, bo u mnie narazie bez zmian, ale podczytuję Was kochane moje i jestem z Wami duchem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Gosiaczek! Jestem pewna,ze i Ty niedlugo do Nas dolaczysz! Juz sobie wyobrazam jakie musisz miec zamieszanie przed swietami w mieszkaniu!zazdroszcze Ci,uwielbiam takie wyzwania.Buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybkie_pytanie123
hej dziewczyny spoznia mi sie okres tydzien (ale miesiac temu spoznil mi sie 2 tyg - mialam zapalenie nerek+antybiotyki wiec spoznienie usprawiedliwione) w tym miesiacu jestem zdrowa kochalam sie z mezem pare razy ale nie pamietam kiedy i czy to byly dni plodne czy nie ale wracajac do tematu, spoznia mi sie tydzien i zorbilam dzisiaj test negatywny.. tylko ze ja od wczoraj zle sie czuje, ciagle mi niedobrze i strasznie mnie swedzi skora na brzuchu (nigdy tak nie mialam) oprocz tego pare dni temu juz mialam bole jak na okres i cisza.. teraz nawet bole ustaly myslicie ze jest szansa a test jeszcze nie wykazal? albo ze owulacja byla pozniej? czy mozna miec jakies objawy choc test jeszcze nie wykryl ciazy? dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybkie_pytanie, moim zdaniem jesli bylaby ciaza, test powinien by ja juz wykazac, nie wiem, moze sie myle, nie jestem znawca ;) Tymczasem u mnie mokro i czerwono ;(, musialam dzis cos zle z tym testem zrobic, choc kreska druga byla na sto pro!!! No ale nic, moze kolejny cykl bedzie lepszy ;) Nie nastawialam sie specjalnie na ten cykl, wrzucilam na luz i musze powiedziec, ze rozczarowanie jest znaaaaaaaaacznie mniejsze, jniz przy wczesniejszym niepotrzebnym nakrecaniu sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybkie_pytanie123
dziekuje:) pewnie masz racje nakrecanie sie jest okropne :) o niczym innym nie mozna myslec coz, pewnie sie spozni jak w zeszlym miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybkie_pytanie, zatestuj moze za dwa dni, jakims czulym testem... Zycze dwoch kresek ;) Ja juz skonczylam z nakrecaniem, poniewaz potem to za bardzo boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×