Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Gość FasolkaSzparagowa
Hej Hej ja właśnie z pracy wróciłam Witam nowe dziewczyny a u mnie już lepiej został mi katar i kaszel ale jak tylko mogę to oblegam łóżko :) Mój pm śmieje się że mam ciąże na opak, zaczęły mi się mdłości ale takie dziwne, bo zamiast rano czy przez caly dzień to wieczorem, a nie daj Boże żebym poczuła właśnie wieczorem zapach mięsa, grilla albo sosu czosnkowego (tylko te rzeczy na razie spowodowały okropne mdłości) mimo że brzuch mój pokrywa tłuszczyk zaczynam zauważać zmiany w jego kształcie Natka to w piątek idziemy do lekarza razem :D tylko ja na 100% potwierdzenie ciąży i założenie karty ciążowej, mam nadzieje że zleci mi multum badań żebym była pewna, że wszystko ok :) Dziewczyny kied najlepiej robić badania prenatalne ? Pamiętacie może jak pisałam o koleżance która zaczęła się starać o drugą dzidzie i miała ten ból i mdłości dzień po stosunku ? Dziś zrobiła test (za moją namową) i wyszły dwie kreski :D Więc może faktycznie to były oznaki zapłodnienia :) Miłego wieczoru Kochane :* idę poszukać czegoś do jedzenia heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
A no i zapomniałam, mam wielka ochotę na owoce i to cały czas zastanawiam się już czy po prostu nie brakuje mi witamin że się organizm upomina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann8912
fasolko badania prenatalne należy zrobić do 15tc. Pamiętam że mnie odrzucało już na sam zapach orzeszków ziemnych w panierce a przed uwielbiałam je :) Moja historia jest taka iż rok w 1 lipca zobaczyłam na teście 2 kreseczki. U pani doktor dowiedziałam się że to już 6tc. Ciąża przebiegała bardzo dobrze. Niestety w 27tc trafiłam do szpitala z objawem przedwczesnego odklejenia się łożyska. Tydzień później niestety całkiem się odkleiło. Niestety lekarze zwlekali z cesarką i w końcu mnie pocieli jak już maleństwo nie żyło :( za tydzień minie pół roku :( Trochę się boję drugiej ciąży że znów się coś stanie albo że blizna się rozejdzie bo za krótki czas ale chęć posiadania maluszka jest silniejsza. Rok temu udało się za pierwszym razem mam nadzieję że nasza Lenka czuwa nad nami tym razem też się uda :) Za was kobitki trzymam mocno kciukasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann trzymam za Ciebie kciuki, kurcze to straszne co opowiadasz, wydawałoby się, że w takim czasie ciąży już powinno być tylko do przodu, bardzo mi przykro, że tyle przeszliście, córeczka na pewno czuwa nad wami i wkrótce będzie miała śliczne rodzeństwo czego Ci życzę! A może lekarze powiedzieli dlaczego tak się stało, co zrobić, żeby zminimalizować ryzyko itd.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki! Ja jestem w 11 tyg i też troche mi brzuch wywaliło oczywiście inni mówią, że wyglądam jakbym sie najadła.. ale ja to widze bo nawet nie dopinam sie w swoje spodnie.. a schudłam kilogram... A mam pytanie dziewczynki Wy też martwicie sie często czy dzidiuś będzie zdrowy??? Ja sie tak martwie cały czas sobie powtarzam że wszystko jest ok i mam sie nie denerwować ale sa takie chwile że siedze i myślę za dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Ann, współczuję Ci bardzo, jak przeczytałam Twoją historię to mi normalnie ciarki przeszły, chyba bym zabiła tych lekarzy... sama teraz jestem w 26 tygodniu i jak sobie pomyślę co musiałaś przeżyć...ściskam Cię i trzymam kciuki za 2 kreski loco ja się martwię o zdrowie dziecka praktycznie codziennie :( nie wiem w 1 ciąży w ogóle jakoś o tym nie myślałam, z góry wierzyłam, że wszystko jest ok, a teraz...makabra, cały czas się zastanawiam czy będzie zdrowe, mam straszne schizy, chciałabym już je zobaczyć, zobaczyć, że jest zdrowe, przytulić, kurde aż mi się ryczeć chce teraz boję się strasznie, ale z drugiej strony...musi być dobrze! nie ma innej opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam, że zaczynam wariować, ale to normalne że sie martwimy bo bardzo kochamy nasze maleństwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczynki :) Wełenko moja dziękuję za trzymanie kciuków :) i dziękuję, że pytasz jak się czuję - czuję się wyśmienicie :) Pokażę Wam mój wykresik :) http://enpr.pl/3346, jeszcze 6 dni i ujrzę swoje piękne dwie kreseczki :D Ann8912 witaj w naszym gronie :) Bardzo przykre to co Cię spotkało i aż się płakać chce jak się to czyta :(( Trzymam kciuki, żebyś szybciutko zaszła w ciążę i cieszyła się fasolinką :) Loco dawaj zdjęcie brzuchola, bo jeszcze nie widziałyśmy :) Widzicie jak to jest, ciągle się człowiek martwi - najpierw o to czy zajdzie w ciążę a później umiera ze strachu jak już jest w ciąży - taka już natura matek jest, że chcą jak najlepiej dla swojego dzidziusia :) Lidziu co u Ciebie? Jak samopoczucie Twoje? Mam nadzieję, że dajesz radę, ściskam Cię mocno :** Siluetta daj znać, że żyjesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak masz przeczucie? :D :D :D ja pamietam, ze jak juz mi sie ten okres spozniał i wybił dzień robienia testu, to po prostu wiedziałam, ze beda 2 kreski, nie widziałam innej mozliwosci :) a skoro Ty tez masz takie silne nastawienie na dwie to nie pozostaje mi nic innego jak tylko potrzymac troche kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wełna ja poprostu teraz przyjęłam inna taktykę :) Myślę tylko pozytywnie, nie zastanawiam się czy jestem czy nie tylko zakładam, że jestem :) Ci, którzy czytali Sekret to wiedzą o czym mówię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loco piękny brzusio mam nadzieje że w tym cyklu i mi sie uda i tez niedlugo bede taki miala juz nie moge sie doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie wydaje ze brak mojej ciazy jest spowodowane stresem, duzo by pisac ale musze sie wygadac okazalo sie ze moja mama ma guzy w piersi i bedzie miala zabieg, moj tata ciezko choruje na kregoslup mial juz jedna operacje i mu spartaczyli i czeka na druga, mąż siostry mojej mamy ma zlosliwego raka skóry ale narazie mu wszystko usuneli wyczyscili i zyjemy nadzieja ze bedzie wszystko dobrze , moja babcia tez ma guza w piersi, a moja przyszla bratowa jest po operacji mloda dziewczyna bo ma 24 lata a choruje na endometrioze miala torbiele czekoladowe na jajniku wycieli jej prawie calego jajnika i nie wiadomo czy naturalnie bedzie mogla zajsc w ciaze bo ta choroba prowadzi do calkowitej nieplodnosci wiec moja psychika jest troche obciazona i wszystkimi sie martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann8912
Loco śliczny brzuszek. Mi też szybko brzuszek było widać. I nie martw się wszystko będzie dobrze. Trzymam za was kciuki:) Lekarz powiedział że tak się czasami zdarza. Tylko że w tym szpitalu co byłam to normalnie patologia :/ Jak przyszłam z m po wypis (wypisałam się na własne żądanie by na nich nie patrzeć) to ordynator zaprosił nas do siebie i próbował nam wmówić że gdyby mała urodziła się żywa w 28tc to nie miałaby szans na przeżycie. Bo niby za mała by była. Tydzień temu dowiedzieliśmy się od znajomej że lekarze w innym szpitalu uratowali córeczkę jej przyjaciółki która urodziła się w 26tc z 690gr. Wrrrr. Więc kobitki jeśli jesteście z Częstochowy to z daleka od parkitki. Jak myślicie test zrobiony 5 dni przed @ może pokazać II kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann8912
Gosiak to my prawie w ten sam dzień zobaczymy II kreseczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann a kiedy masz mieć @? Dopisuj się do tabelki :) Ja zmieniłam dzień @, bo wychodzi mi że będę miała cykl 28dni. nick..................wiek..........cykl starań..................@ Misiaczek2507.....20...............5..................... .....04.06 gosiak666 ..........26...............7...........................04.06 puszeknieokruszek..25..............5..................... .. ..05.06. Muna..................33..............19................. .......06.06 taka j. ..............31..............26(9).......................08 .06. Majeczka_83........29..............8..................... ......16.06 magduniaa...........25...............4................... ..... 18-19.06 lidka33 ..............33...............17........................22. 06 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... .. 9 sierpień Doti .....................24..................5.................. 19 sierpień wełna....................30 .................3..................7 wrzesień roxikct..................21..................3........... .......21 wrzesień Racuszekkk26.........26..................2............... ....10 listopad preggers ...............23..................4...................5 grudzień loco99...................23..................1........... .......20 grudzień exe.......................33..................1.......... ....... ..2 styczen Natka33.................33..................1............ .......3 styczeń FasolkaSzparagowa...23..................1................ ...10 styczeń teacher26..............26..................5............. ........1 lutego ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy się, że BYM miała cykl 28dni, bo oczywiście @ nie przyjdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann8912
3 czerwiec kiedy @ nie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann8912
i 23 wiosenek mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ann współczuje ci. popłakałam sie. ja ostatnio przechodze piekło z teściową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann to Cię dopisuję :) nick..................wiek..........cykl starań..................@ Ann8912.............23...............1..........................03.06 Misiaczek2507.....20...............5..................... .....04.06 gosiak666 ..........26...............7...........................04.06 puszeknieokruszek..25..............5..................... .. ..05.06. Muna..................33..............19................. .......06.06 taka j. ..............31..............26(9).......................08 .06. Majeczka_83........29..............8..................... ......16.06 magduniaa...........25...............4................... ..... 18-19.06 lidka33 ..............33...............17........................22. 06 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... .. 9 sierpień Doti .....................24..................5.................. 19 sierpień wełna....................30 .................3..................7 wrzesień roxikct..................21..................3........... .......21 wrzesień Racuszekkk26.........26..................2............... ....10 listopad preggers ...............23..................4...................5 grudzień loco99...................23..................1........... .......20 grudzień exe.......................33..................1.......... ....... ..2 styczen Natka33.................33..................1............ .......3 styczeń FasolkaSzparagowa...23..................1................ ...10 styczeń teacher26..............26..................5............. ........1 lutego ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu mnie obgadywała za plecami i znowu slyszalam wszystko. mój mąż jej powiedział że nie chce żeby tak o mnie mówiła, na co ona że to jest jej dom i może sobie mówić co chce. a potem zaczęła mnie wyzywać, że jestem źle wychowana, że u mnie w domu jest patologia. powiedziała że jestem młodą gówniara i nie mam prawa sie do niej odzywać. że jedyne co mam to wielką gębę. że to jest jej dom i ja mam robic to co ona mi powie. ja zapytalam jak ona tak może mówić do żony własnego syna, że w ogóle nie ma do mnie szacunku, że traktuje mnie jakbym była gorsza od niej. ona gada że za mną szatan zamiata ogonem i że w moich oczach widać pogardę do całego świata. jednym słowem masakra. powiedziałam to wszystko mojej mamie, jest w szoku. Z resztą ja też. Przypominam że mieszkam dopiero od miesiąca z tęsciową. I wyprowadzamy sie jeszcze w tym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam dziewczynki za Was kciuki :) napewno sie uda! A co do mojego brzuszka to nie moge sie doczekać reakcji mamy bo była w Nimczech w pracy gdy dowiedziałam sie o ciąży, ciekawa jestem czy zobaczy różnice gdy za tydzień wróci :))) Co myślicie o tej sukieneczce na slub cywilny http://moda.allegro.pl/wyjatkowa-biala-sukienka-z-tiulem-na-wesele-r-38-i2352235537.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxikct współczuję... co za baba jak ona tak moze Ci zycie uprzykrzać!! No brak słów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann8912
Super ta sukienka :) I do tego biała ;) roxikct przepraszam że tak napiszę ale twoja teściowa to su.. Moja koleżanka ma podobną sytuację do twojej tyle że nie mieszkają z jego matką. Taka z niej babcia że nie chciało jej się nawet przyjechać na roczek wnuka. A na ich zaręczynach opowiadała że była syna byłaby idealną kandydatką na żonę dla jej syna. Masz racje wyprowadźcie się od niej. I może twój mąż powienien jej powiedzieć żeby zatrzymała swoje myśli dla siebie bo jak nie to niech zapomni że ma syna. Pamiętaj kochana że nie możesz się denerwować tą głupią babą choć wiem ze łatwo powiedzieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxi masakra jakaś! Współczuję Ci Słońce :( To gdzie będziecie teraz mieszkać? Boże, co za wstręciucha z niej... Brak słów normalnie... loco sukieneczka ładna, tylko będziesz miała pewnie brzuszek, więc będzie jeszcze krótsza :) Zobacz sobie tą w H&M http://www.hm.com/pl/product/02282?article=02282-A mi się bardzo podoba i już się nie mogę doczekać brzuszka - takie piękne ciuszki mają w H&M :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×