Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Gosiak, serce Ty moje, trzymam kciukasy za twoje dwie krechy!!! Jestes kochana!!!! Roxi, olej tesciowa, nie musisz jej kochac ani lubic, co najwyrzej mozesz ja tolerowac, wrzuc na luz, wyprowadzcie sie od niej, daj sobie od niej spokoj, rob tak jak podpowiada Tobie serce, zyj wlasnym zyciem i zyciem twojej rodzinki, niebawem wszytsko sie zmieni, a tesioca coz....albo sie pogodzi albo nie... Taka j. glowa do gory, porozgladaj sie moze cos znajdziesz, a co chcialabys robic? U mnie dzis 4 dc, wiec do wszytskiego jeszcze daaaaaaaaaaaalekooooo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann, jak twoj test???????????? Daria, spoko mozesz juz testowac, skoro okres sie spoznia juz 2 dni, tescior bedzie wiarygodny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu, jestes tam? Napisz cos, tak bardzo lubie Cie czytac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann i jak teścik? :) ale nie wiem po co pytam, pewnie dwie krechy :) Iwona daj znać jak wyniki badań :) Daria nie czekaj tylko rób test! Spóźniała Ci się kiedyś @? Roxi ta Twoja teściowa to naprawde jakaś nienormalna jest! Taka teściowa jak z opowiadań o złej teściowej i z kawałów Ci się trafiła. Ja rozumiem, że to matka Twojego męża ale z nią nie będzie żył tylko z Tobą, powinien myśleć teraz o Tobie i o dziecku i o tym, żebyś miała święty spokój, a teściowej bym nawet dziecka nie pokazała i w życiu bym nie wysyłała do takiej babci, bo jeszcze dziecko Ci zacznie buntować. Wyprowadźcie się, może się jakoś ona uspokoi. A próbowałaś z nią porozmawiać? Dlaczego tak się zachowuje? Lidziu zaraz płodniaki u Ciebie więc już nie tak daleko do tego wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka w sumie to nie wiem, zawsze mi szkoda było pracy mimo marnych zarobków bo miałam super atmosferę tutaj i jak dziecko zachorowało czy coś to zawsze można było jakoś poukładać a teraz zrobiło się tutaj troche gorzej i już mi tak szkoda nie jest, mąż mi powiedział, że nawet na stacji paliw miałabym lepiej płatną pracę i chyba ma rację. ann ja też czekam na wynik testu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxit ja olalabym tesciowa z gory na dol, twoj mz moze ja kochac bo to jego mama ale ty nic nie musisz;-) dobrze ze sie wyprowadzacie ... zauwazylyscie ze tabelka "zaciazonych" jest dluzsza niz starajacych sie ? To baaardzo dobrze mnie nastraja, wkoncu i nam musi sie udac :-! Milego dnia kobietki :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann8912
Niestety tylko 1 kreska :( a miałam dzisiaj piękny sen o dwóch i napaliłam się rano a tu zawód :( Teraz czekam na @ i później żołnierzyki znów do ataku ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann8912
Smutno mi :( Cały czas śnią mi się maleńkie dzieci. Myślałam że to jakiś znak ale chyba nie :( Przez te prawie 6 miesięcy myślałam o kolejnej ciąży. Przeczytałam chyba ze setki forum. Mąż mówi że już mam obsesje na tym punkcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka.j a gdzie dokładnie mieszkasz w Katowicach ja w samym centrum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann przykro mi z powodu jednej kreski:(Nie trać nadziei:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxi a jak tam twoja siostra? Pisalas kiedys ze spodziewa sie rowniez dziecka ale ze mlodziutka bardzo, wszystko sie ulozylo? Wiecie co dziewczyny mam przeczucie ze teraz zaciazylam i ze wszystko bedzie dobrze naprawde, czuje sie tak jakbym miala pewnosc ze sie udalo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszek no z siostra narazie wszystko ok. póki co nie bedą brać ślubu ze swoim chłopakiem. mieszka z moimi rodzicami dalej, i dalej chodzi do szkoly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona1982
Witajcie , Moje hormony w normie , niestety testosteron wyszedł zdecydowanie za wysoki , czy któraś miała z nim problem????????Jak go leczyć ??? Taka ja ja jestem z Glwiiwc wiec jakby co z praca moge pomoc:) Dzis zaczynamy ponowne staranka , przytulanka i wierze ze przyszła @ juię nie pojawi totalny pozytyw:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann8912
Kurcze miałam dzisiaj takiego doła, ale po przeczytaniu tego forum od początku to mam rogala od ucha do ucha :) Normalnie nie znam was ale jesteście zajebiste wariatki :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny news dnia! Dwie kreski! No wiem, wiem mialam czekac az mi sie @ spozni dwa tygodnie i wtedy testowac ale no nie moglam sie powstrzymac;-) tak mnie od wczoraj cale cycki swedza, ze pomyslalam, ze to musi byc TO! Zrobilam zdjecie telefonem, jak wroce do domu to pokaze wam, bo narazie z telefonu pisze. Po przezyciach z zeszlego miesiaca strasznie sie boje ze jednak ta franca przyjdzie, ale jestem dobrej mysli ;-) Biore luteine dopochwowo i czekam, czekam .... Do lekarza ide 22 czerwca i wtedy bedziecie mi gratulowac ok? Narazie jestem ostrozna ale BARDZO SZCZESLIWA! gosiak ty tez zatestuj;-) u mnie jest jeszcze 4, 5 dni do @ a tu Dwie krechy ;-) jedna co prawda slabsza ale widoczna golym okiem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszku, no jak mam Tobie nie gratulowac no, przeciez tak nie mozna, no nie badz taka surowa dla nas;), a zatem, Gratuluje Tobie juz tak zaocznie i ciesze sie ogromnie wraz z Toba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gosiak, a jak Ty? masz jakies przeczucia? Bo widze, ze tu dziewczyny maja pozytywne odczucia i sa poporostuw ciazy;););) Jakis fenomen normalnie!!!! Ale mam dobry humor, dzieki wam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję!!!! CIeszymy sie bardzo razem z Tobą. Dwie krechy i przecucia że to JUż nam to wystarczy żeby Ci gratulować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszku wspaniałe wieści kochana!!!!!! Gratulacje!!!!! Czekam na zdjęcie testu :) Dziewczyny ja nie muszę testować, bo wiem że jestem w ciąży heheh :) A tak na poważnie to jeszcze poczekam, dziś 25dc, od owulki 9-11 dni, bo nie wiem kiedy była dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszku!!!!!!!!!!!!! weszłam na sekundkę tylko i od razu mi się rzuciło w oczy! no dobra, nic nie powiem i zaciskam kciuki mocno bardzo!!!!!!! czekam cierpliwie do 22 czerwca choćnie wiem czy dam radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Ledwo wchodzę a tu takie wieści !! Super!! jeszcze nie gratuluję ale już się cieszę ! Dzisiaj mam równy 8 tydzień ciąży od miesiączki i równy 6 jak mam maleństwo w brzuchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann8912
Puszku przyłączam się do gratulacji . Hurrraa :P Jaa też tak chcęęę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Ann i bedziesz mieć :) Widzę że my ten sam rocznik i z resztą miesiąc też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszku wspaniała wiadomość:)Gratulować będę po wizycie u lekarza:)Ja dzisiaj robiłam badania na krew,mocz,antygen na grupę krwi.Jutro wyniki i jutro po południu wizyta u lekarza:)Trochę się boję. Fasolka u mnie prawdopodobnie od ostatniej wizyty jest 7 tydzień:) Jutro zobaczymy na usg?:) Miłego popołudnia Wam życzę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Natka mam nadzieję że zobaczymy serduszko i maleństwo a na którą masz wizytę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z reguły przyjmuje od 14 lub 15 ale zależy ile jest kobiet to wejdę gdzieś na 17tą.Trochę się boję,że będzie coś nie tak?Czuję się bardzo dobrze,leki biorę,ale po ostatnich przeżyciach to mam stracha.A Ty na którą idziesz? Powinniśmy chyba już zobaczyć serduszka bijące:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja 17 dni niemam @ od spodziewanej @, w sobote robiłam test ale jedna kreska ;( czuje sie dziwnie mam wzdecia zaparcia czasem jestem senna... nigdy mi sie tyle @ nie spozniał i niewiem co myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×