Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

gosia ddd, trzymaj sie kochana! testujesz w czwartek? Kiedy masz spodziewana @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Exe, 21 dc owulacja, dzis jest 31 dc Jeszcze troche poczekam w czw chyba zatestuje mam nadzieje że bede miala odwage. Al eraczej musze bo jestem na bromergonie a cykle po tym leku nie powinny byc dłuższe niz 35 dni. błagam dziewczyny modlcie sie za mnie zeby sie nie okazało ze to lek zle dziala i dlatego @ brak bo sie załamie jak mi znow cos przepisza :(:( juz mam tego dosc i chce moje dzidzi spowrotem !!! :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia ddd, wez sie w garsc, nie panikuj, zajmij sie czyms, poopalaj, wyjdz na spacer poogladaj tv, poczytaj ksiazke;), zatestujemy razem w czwartek ok!? Choc i ja czuje, ze nic z tego nie ebdzie, ale co mi tam, jak ma byc ciaza to bedzie, jak i u Ciebie, wiec glowa do gory, piers do przodu i usmiech na twarzy widze!!!!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracam ze spaceru a tu znowu tyle nowych postow! ja ledwo za Wami nadążam lasencje... :) exe no wlasnie po poprzedniej ciazy zrzucilam kilogramy dosc szybko i zeszłam 7-8 kg ponizej wagi wyjsciowej w ogole, takze mam nadzieje, ze teraz tez mi sie uda! musi tak byc! ;) bo jak nie to...grrrrrrrrrrrrrrrr ;) lidka...Ty wiesz co...kocham Cię :D iwa trzymam kciukasy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! odzywaj sie do nas zaraz po 15!!!! taka j takie pobolewanie brzucha w srodku cyklu to pewnie masz owulacje... exe chłopy juz tacy sa, nie maja pojecia jak my babki czujemy sie w ciazy i jak bardzo martwimy sie o dziecko, ale jestem pewna ze gdyby to oni nosili dzieci pod sercem to by byli u lekarza srednio 5 razy dziennie! daj mu do poczytania: http://www.joemonster.org/art/19952/Jak_zrozumiec_ciezarna_kobiete :) :) :) ja mojemu codziennie przypominam ze jak mu sie cos nie podoba to niech sobie przywiaze 10 kilowy worek do brzucha i z nim lazi i spi, a potem niech wlozy sobie parasol do du*y, otworzy i wyjmie na zewnatrz :) i chłop siedzi cicho i chodzi jak mu kaze ;) ale ja to w ogole zołza dla niego jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Wam, jesteście dla mnie naprawdę jak rodzina;) lidka - wielkie serce dla Ciebie wczoraj poprawiłam sobie humor właśnie zabierając mojego misia na lody. Dziś kupiłam mu na allegro masę ciuszków ze snoopim (boże jakie to piękne jest wszystko) i jestem mega happy. O mojej Laurce będę marzyła dalej. Mężowi nic nie mówię, nie naciskam, wiem, że to przynosi efekt odwrotny. Całuję Was. Będę was czytała, ale muszę odpocząć od pisania. Wszystkie moje "fanfary" w głowie opadły i jestem taki psychiczny flak. Nie mam o czym pisać, dlatego zrozumcie mnie. Kibicuję wam bardzo. Zaglądam codziennie. Ale na chwilę muszę "spocząć". Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wełna, hahahahahahahha chyba i ja zołzą zacznę być dla mojego, bo po dobroci nic nie się nie daje z nim wygrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welna, hahahahah, usmialam sie do lez z tym parasolem w dupie...hahahah dobre. A co do zrzucania kg po ciazy, to dopisuje sie pod tym, ze po porodzie bardzo szybko zwala sie zbedna, zywa mase, tym bardziej jak sie karmi piersia. Ja przytylam 18 kg, na schudniecie dawalam sobie pol roku, a tymczasem, po 3 miesiacach mialam 5 kg ponizej mojej wagi z przed ciazy, takze uwazam, iz nie ma sie co zamartwiac, tylko sobie na wszytsko pozwalac...a zatem welna laduj do bolu, ile masz ochote;) Silu, spocznij, wycisz mysli, bedzie dobrze:) BUZIII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka laduje, laduje :D wlasnie zrobilam makaron z truskawkami i serkiem itd i po prostu chyba nie wyjde z kuchni zanim nie zjem wszystkiego ;) u mnie jest tak gorąco, ze jajo na twardo znosze od rana, mialam dzis w mieszkaniu 38 stopni na termometrze!!! a z tymi kilogramami to ja nie chciałam tyle przytyc tez po to, zeby na ta porodowke wejsc, a nie sie wtoczyc jak poprzednio a potem z gracja zarzucic nogi na głowę :) no ale nie wiem chyba beda mi nogi ciagnikiem podnosic haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welnaaaaaaaaaa, hahahahahah, ja przez Ciebie malo sie nie posikalam hahahaha. Parasol w d**** hahah Powiem tak mojemu jak sie zjawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihihi lubię jak się śmiejecie :D :D :D zreszta sama też lubie sie smiać :) iwa jak tam? cos czuje, ze Ty zaciazyłaś, bo przeczytałam sobie na spokojnie wszystkie Twoje wpisy i tak mi sie cos wydaje...odezwij sie koniecznie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu kochana pamiętaj że my cały czas jesteśmy z Tobą. Ja osobiście będę cały czas mocno trzymała za Ciebie kciuki! A moze faktycznie przyda Ci się od tego ciągłego myślenia i gadania o staraniach, niech po prostu się to stanie! :) Mocno Cie ściskam!!! Welna hahahahahahahhahaahahah ale mnie rozwaliłaś, i na dodatek teraz przez Ciebie mam ochote na makaron z truskawkami, i mmmmmmmmmmm zjadlabym borowki!!!! I jagodyyyyyy!!!!!!!!!!!!! Ja na szczescie mimo upalu na dworzu w domu w ogole go nie odczuwam, szczegolnie w mojej sypialni jest chlodno!!!:) chociaz jak na moje mieszkanie to i tak cieplo. Mam szczescie bo jesli bedzie upal w lecie to bede miala taki maly azyl;p Ale dzisiaj pieprze zgorszenie w pracy ide ubrana w letnia sukienke;p nie ma opcji zebym sie kisila w rajtach i innych bzdetach! ;p A wiecie co nie wiem czy to moc 2 trymestru ale jak nigdy dzisiaj od rana pisze prace licencjacka i napisalam 9 stron !!!!:D wreszcie uda mi sie skonczyc 1 rozdzial;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa04
Dziewczyny mój wynik to 46.84 jestem cała w euforiitylko czemu tak mało ?? Czy wszystko w porzadku???? to dla mnie wszytsko takie nowe niewiaryghodne tak sie balam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwa graaaaaatuuluje!! :) wynik w porządku, ja dokladnie sie nie orientuje, ale z tego co pamietam to wynik dla 3-4 tygodnia ciazy, wiec wszystko jest ok! szpernij sobie w googlach :) super! gratuluje Ci jeszcze raz! :D jak sie czujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwa, gratulacje!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwa ty niecierpliwa kobieto :D:D gratulacje!!!!!! gosia ddd musisz się czymś zająć!!! nie wiem, do czwartku już tylko 1,5 dnia!!! dasz radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa04
Dziewczyny dziekuje za ciepłe słowa . Troszku ochłonęłam wieć mogę wreszcie napisać. Gosiak nie robiłam testów owulacyjnych ale z moich obliczeń wynika ze dzis jest 12,13 dzien po owulce . Zrobiłam jeszcze test sikany ale wyszedł negatywnie wiec widac ze we krwi jest wieksze stezenie . Kiedy wkoncu testujecie wierze ze sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iva gratulacje:) Jak ja robiłam betę dzień po @to miałam tylko 18,3.Trzy dni po @ miałam równe 100.Także masz już fajną ciążę:) Gratuluję jeszcze raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa04
NATKA w czwartek ide zrobic jeszcze raz bo podobno co 48 godzin wzrasta w poniedzialek umowilam sie na wizyte wiem ze za wczesnie ale wole isc . Od jakiegos tygodnia pobolewa mnie brzuch jak przed @ ale zauważyłam ze nasila sie wieczorami tak samo piersi jakos rano mniej bola .Ale wazne ze wreszcie sie udalo jestem dobrej mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa ciesz się kobieto! :) Gosia ddd chciałabym Cię prosić żebyś zmieniła nick na jakiś inny, unikalny co by się nie mylilo dziewczynom która to która ;) bo teraz widzę że tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwa gratulacjeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale mialas przeczucie;p wynik ladny najwazniejsze zeby wzrastal!:) zobaczysz w czw bedzie juz ze dwa razy albo nawet wiecej wyzszy;p ja mialam tak 30dc 249 32 dc 615 :) ale wazne ze bedzie wzrastal!!!!!!:) GRATULAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm to ja może zrobie w czwartek bete nie sikańca... albo sikańca w sob- niedz. Gosiak postaram sie zmienic chciaz nie wiemjeszcze jak :) ale sprawdze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słowiki dzięki kochana:* a co do Twojego czwartkowego testu to lepiej zrobić betę bo wynik pewniejszy niż z sikanca.a który dzień cyklu będziesz misja w czwartek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Iwa gratuluję ! Wełna zapamiętam ten tekst o parasolu, może się przydać Wreszcie dopadłam komputer a nie przez telefon się męczyć :) U mnie w domu wszyscy się smieją że my mieliśmy chyba z góry przypisane to wesele, salę i kościół załatwiliśmy w jeden dzień bez problemu, również orkiestrę fotografa i kamerzystę. Nawet suknie wybrałam w jeden dzień i trafiłam na tą taką najjj I tak ogólnie to się zaczynam zastanawiać dlaczego lekarz nie zlecił mi zrobienia bety... i chyba przejdę się sama ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×