Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Iva będzie dobrze:)Idż do lekarza nawet dla samej siebie:)Ja poszła dzień po spodziewanej @ przepisał mi luteinę jak i kwas foliowy:) Super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jutro testujecie? Będe czekać na wieści. Ja zmywam się do pracy, wczoraj okazało się, że nici z mojego awansu :( Jedna kobieta miała przejść gdzie indziej pracować a ja miałam objąć jej stanowisko ale nie zgodzili się, że ona odeszła :( Może za rok ale już to słyszę ciągle. A te wczorajsze bóle, może by były na owulację ale temp. 36,7 a wczoraj 36,8 więc nic nie rozumiem z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo Wełna - śliczny brzusio! :) Fasolka super, że wszystko pozałatwiałaś :) Jak masz gdzieś link do sukni to pokazuj jaką wybrałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Welenka, brzunio cacy i wcale nie taki wielki, moim zdaniem zgrabny;) Milo popatrzec!!! Iwa gratuluje serce, dbaj o siebie teraz!!!! Milego dnia kochana, ja spadam popracowac na ogrodzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wełna bardzo zgrabny brzuszek, nie widać ze już 9 kg na + :) Iwa - gratulacje :) dzisiaj zaworze mojego synia do rodziców na wieś do końca tygodnia, bo muszę wrócić do pracy na parę dni - nie dają beze mnie rady hehe ;P miłego dnia Dziewczyny! jutro wielkie testowanie, więc mam nadzieję że same dobre wieści będą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wełna fajniutki brzusio:)Ślicznie wyglądasz:) Też czekam na wieści co z Waszym jutrzejszym testowaniem:) Miłego dnia dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny skoro iwie nie wyszedł wczoraj z sikania to mi na pewno nie wyjdze ale itak juz zdecydowałam ze w sob ide na bete i niech się dzieje co chce. martwie sie troche bo temp nie wzrasta. to moje temp. 1836,77 1936,5 2036,74 2136,72 2237,02 2336,98 2437 2537,10 2637,12 2737,10 2837 2937,23 3037 3137 3237,06 3337,10 a do tego wczoraj odkryłam że brodawki są na około po prostu filotetowo sine, czasem czerwone. wczoraj i dzis o 5 rano bolał mnie brzuch jak na @ i było mi bardzo mdło... zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa04
Witajcie dziewczyny kochane :) dzis zrobiłam sobie test sikany i wreszcie 2 krechy ta jedna taka słabsza , musze poczekać parę dni i zrobie sobie na pamiąteczkę , czuję swietnie brzusio juz wogóle nie boli (no czasem coś tak poczuje) tylko piersi bola , słowiki najlepiej zrob bete wyniki są szybko a będziesz miała pewność trzymam kciuki napewno się uda ja mam brodawki powiekszone ale bez zmiany koloru a Ty jak masz sinawe to napewno ciążą (wierze) welniany super brzusio kiedy ja taki bede miala :) taka ja temperature mam od owulacji 37,4 wiec troche wyzsza fasolka szybko udało Ci sie wszystko pozałatwiać supoerowo:) racuszek , natka , lidka , gosiak i wszystkjie poprostu dziekuje kochane za gratulacje wierze ze bedzie wszystko w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słowiki rób betę, daje 99% pewności, na test może być za wcześnie ale ja i tak wiem, że zaciążyłaś ;) Mierzysz stale temperaturę od kilku cykli, czy to dopiero Twój pierwszy cykl? Temperaturę na masz w porządku, bo nie spadła Ci drastycznie tylko ciągle utrzymuje się na prawie takim samym poziomie więc jest dobrze ;) Iwa już niedługo będziesz miała taki brzuszek jak Welenka ;) Cierpliwości :) Dziewczyny a dlaczego Was jeszcze nie ma w naszej tabelce, co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa04
gosiak ja sie zapisze do tabelki w poniedziałek po wizycie , choć pewnie nic nie bedzie widac ale i tak chce isc do lekarza niech mnie ogladnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia ddd
Gosiak ja miesze od paru mies tylko wtedy owu nie bylo była wysoka prl o czym sie pozniej dowiedzialam, nigdy powyzej 36.8 nie mialam średnio waha sie od 36.5 do 36.8 przed owu. w kazdym razie ciesze sie bo jest szansa a przynajmniej jest nadzieja ze owu była test pokazal, sluz sie zgadza i temp :) w sob beta. Dla towarzystwa zrobie jutro z lidzią, ale mysle że wynik bedzie -.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wełna śliczny brzuszek i bardzo mały. ja mam większy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Welna, czuje sie normalnie, zadnych objawow, no poza bolem piersi, ale to normalka;), wszytsko wskazuje na to, ze okres bedzie normalnie... Nie ma szczegolnej potzrby abym testowala, bo wiem, ze i tak nic z tego, nawet sie nie nastawiam, ale testa zrobie dla zabawy;) no i dla Ciebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welna, sliczny ten Twoj brzuszek :) ale tych 9kg zupelnie nie widac :))) Ja ostatnio zupelnie nie mam apetytu :( zmuszam sie do jedzenia, ale az mnie odrzuca od talerza :( tez tak mialyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidziuuuuuuu trzymam kciuki :) A kiedy będziesz wiedziała co z nową pracą? Exe biedna :( ale musisz jeść dla dzidzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka, trzymamy kciuki i czekamy na wynik :) nigdy nic nie wiadomo :) gosiak, no wlasnie tylko z mysla o malenswu ide do kuchni. Wczesniej moze wielkiego apetytu nie mialam, ale nie odrzucalo mnie od jedzenia, wiec nie bylo zle, a o 2 dni to normalnie masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka nie trac jeszcze nadziei!!!!!!;* Welna Ty to jestes ja sie spodziewalam zdjecia jakiegos ogromnego brzucha, niczym slonica, a tu sliczny brzuszeczek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! niektorzy sa stworzeni do chodzenia w ciazy po prostu!!! exe mialam tak samo tez nie moglam na nic patrzec!!! Doslownie odrzucalo mnie od wszystkiego, musialam szukac i szukac tego na co mialam ochote;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Preg, mam nadzieje, ze to chwilowe :) A Ty jak sie czujesz? Jak Twoj brzuszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czuje sie super!:) caly dzien dzisiaj na balkonie sie uczylam:) w kapelusiku zeby nie bylo, i zjadlam chyba ze 3 miski truskawek i borowek ze smietanka i cukrem;p (A nie lubie truskawek;p) brzusio rosnie jak na drozdzach;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny, ale ja naprawde w rzeczywistosci mam jakis wiekszy ten brzuch...powaznie przytyłam 9 kg zreszta brzuch to brzuch, wiadomo w ciazy musi byc i nawet jakbym miala giganta to akurat to mnie nie martwi ale mi poszło też w uda i w gigantyczne (jak na mnie) cycoleeee, a zaznaczam ze nie lubie miec duzych cyckow :) więc ogolnie wygladam jak słoniątko :) ahh znowu Wam sie zalę...ale przynajmniej mi lepiej kocham Wam! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pregg, super :) Najgorsze masz juz za soba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe pre wzielo Cie jednak na te truskawki :D zazdroszcze Ci ze tak sobie mozesz posiedziec na balkonie...tez bym tak chciala... a ja tylko śniadanie, plac zabaw, dom, obiad, plac zabaw i tak w kolko dzien za dniem a na placu zabaw plus 50 stopni i zero cienia... ja dzisiaj sie czuje strasznie przez ten upal, a zaraz znowu musze isc na plac....buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welna, te 9kg to Ty chyba w reklamowce nosisz!!! Slicznie wygladasz i nie widze zebys miala wielkie uda!!! tez bym chciala tak wygladac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak, w sptrwie pracy maja do mnie zadzwonic lub zamejlowac, jak na razie nic nie wiem, minelo 1,5 tyg i ciszaaaa, ale dziekuje ze pytasz, to mile;) BUZI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pregg. teraz to i mi sie zamarzyly truskawki ze smietana. Ja uwielbiam truskawki, tylko ze tu nie ma tych nasz, slodkich tylko te takie sztuczne, wodniste :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehehe exe chcialabym miec taka magiczna reklamówke, a potem ja wyrzucic przez okno i po klopocie :) ud nie widac, bo sa bokiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×