Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Gość FasolkaSzparagowa
Witam z "rana" piweczko to może najlepiej liczyć około 14-15 dni po owu skoro wiesz kiedy była? mmalaykaa z tymi niektórymi lekarzami to nawet chyba nie warto dyskutować. A ten drugi badał Cię ? ja miałam 11 maja robione badanie zwykłe "dotykowe" i usg i jak "zajrzał" do środka to mówił że szyjka zasiniona że widać że coś się tam dzieje, a na usg było widać kropeczkę ciemna. /ja chce już poniedziałek popołudnie !!! Natka czekam na relacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak co to za nastawienie! Jestes w ciazy i razem bedziemy rodzic w lutym:-D innej opcji nie przyjmuje do wiadomosci! Nie poeszlam na bete bo zaspalam jak zwykle do pracy .... Ide w poniedzialek. zastanawialam sie czy mam jakies objawy i dochodze do wniosku, ze oprocz bolacych i swedzacych piersi jak przed @ to strasznie chce mi sie spac, w nocy spie 8-9 godzin i w ciagu dnia jak tylko usiade od razu spie, od kilku dni mi sie tak dzieje ze w dzien spie ale ja zawsze lubilam spac wiec moge sie tak nakrecac;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek Twoje dwie kreseczki mówią wszystko :) Jesteś w ciąży kochana i uwierz w to :) Ja dziś mam jakiś taki dzień, może to przez tą pogodę - zimno, szaro i ponuro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Mogę się poużalać trochę nad swoim nieszczęściem?? Dziewczyny ja liczac od ostatniej miesiączki jestem już w początku 8 tygodnia a nawet nie mam karty ciąży założonej. Przecież ja umre chyba ze streu do poniedziałku ... nie mam zrobionych żadnych badań nie wiem mój lekarz jest chyba wyznania że wpierw musi być pewne na 100%... aż żałuję że nie poszłam wcześniej np w zeszłym tygodniu ... może wszystko bym już miała załatwione .. a mój chłop? mówi no trudno wytrzymamy do poniedziałku a ja się martwię jak cholera cały czas, że coś może być nie tak a ja nic nie wiem !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolka ja tez miałam bardzo późno założoną kartę (założył mi ja gin dopiero jak przyszłam do niego z wynikami badań) a te jak widzę miałam robione na poczatku marca a ostatni okres w grudniu :) wiec się nie martw kochana gosiak ja tez mam dziś obleśny dzień, jestem pewna, że to przez pogodę, nie dołuj się bo dzidziuś będzie smutny, a chyba nie chcesz mu tego robić w dzień dziecka :) a ja nie mam juz siły dziewczyny, nie śpię co noc od godz. 2 do 5, z zegarkiem w ręku, łóżko mnie dosłownie parzy, kręgosłup mnie boli, ciągnie mnie w udach, nie mogę się ułożyć w ogóle, jak się kładę na plecach to mnie przytyka buuuuuuuuu :( no i zgaga!!! pali mnie ogniem! wszystko mi stoi w gardle dosłownie jezuu daaleeekooo jeeeszczeeee???????? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek, cudowna wiadomosc!! Gratuluje Kochana!!! Piekna krecha :) Fasolka, niczym sie nie martw, wszystko bedzie dobrze. Ja jestem w 10 tyg a badan tez za wiele nie mialam. Zadnego badania ginekologicznego, jedynie usg i badanie krwi na poziom hemoglobiny bo ja miewam objawy anemii i badanie to wyprosilam. Ja tez strasznie panikowalam na poczatku, zwlaszcza jak czytalam te wszystkie wypowiedzi kobiet, ktore to tyle badan przeszly. Teraz podchodze do tego spokojniej. Czasami nawet setki badan nie pomoga. Najwazniejsze, ze Ty masz byc spokojna. Nie denerwuj sie kochana, jestem pewna, ze w poniedzialek uslyszysz serducho malenstwa! Gosiak, jak Ci za zimno i za szaro wpadnij do mnie :) albo lepiej sie wymienmy, bo ja juz mam dosc slonca, marze o deszczu :) Pregg, welna, co tam u Was? Natka, jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welna, wspolczuje! Niech Cie pociszy fakt, ze Ty masz juz blizej niz dalej :) a nas wiele jeszcze czeka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wełna ok, już się nie smutam :) ale Ty też musisz siebie doprowadzić do porządku i się nie wkurzać :) Pomyśl sobie, że już bliżej niż dalej i zaraz będziesz tuliła synusia do cycusia ;) Exe dziękuję, z chęcią się zamienię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny :) staram się nie wkurzać, tłumaczyć sobie że już niedługo...ale...wiadomo różnie to bywa... ;) dzisiaj przewróciłam kartkę w kalendarzu z wielkim okrzykiem "czerwiec"!!! :) exe a jak Ty się czujesz? gosiak na kiedy planujesz test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Welna, ja czuje sie swietnie i to mnie tez czasami niepokoi hahah Mam jedynie mdlosci (nadal zadnych wymiotow), troche reaguje w zwolnionym tempie i mam klopoty z koncentracja. jesc nadal mi sie nie chce. Tzn zauwazylam, ze slone i kwasne najbardziej mi smakuje, do slodkiego mnie nie ciagnie, a najchetniej to bym w ogole nie jadla, zmuszam sie codziennie. Wczoraj np walczylam ponad godzine ze 100g kawalkiem lososia :) I jeszcze jedno, wlosy mi rosna jak wsciekle , tylko nie te na glowie !:D Normalnie zarastam jak nigdy! Jak tak dalej bedzie to bede musiala zatrudnic ogrodnika hahah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
exe te włosy to chyba na dziewczynke :) bo mi z kolei przestały rosnąć a to podobno na chłopaka i chłopak ma być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Welna, ja znowu slyszalam, ze odwrotnie. No zobaczymy. Za 2 tygodnie mam usg, ale nie wiem czy juz cos bedzie widac :) Ty w ktorym tygodniu juz wiedzialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
exe mam to samooooo! w sensie z wlosami bo normlanie wszedzie ich pelno nawet brzuch mam caly w ciemnych wlochach!!!!!!!!!!!!!!!!!!! masakra wygladam jak malpka! i wlosy na glowie tez chyba mi duzo urosly od poczatku ciazy, za to mam zupelnie odwrotny smak;p bo ja bym mogla tylko slodkie, ale oczywiscie probuje sie opanowac jak tylko moge;p ale no coz trzeba w koncu zaspokoic pragnienie dziecka ;p na mieso to nie moge patrzec, a jak osttanio poczulam ugotowany rosol od razu do kibelka;/ masakra jakas. wiecie dziewczyny ja tez mam dzis slaby dzien, i pod wzgledem samopoczucia juz kilka osttanich dni mam takich gorszych. w zeszlym tyg juz myslalam ze ten 2 tymestr faktycznie ukoil moje wszystkie objawy a tu co od soboty znowu czuje sie okropnie ale teraz bardziej wieczorami niz rano. no i wymioty mnie mecza, chyba bardziej niz w 1 trymestrze;( ale pocieszam sie ze to dopiero poczatek wiec moze od 15 tygodnia poczuje sie lepiej;p za to taka pogoda deszczowa dla mnie jest super bo przynajmniej nie boli mnie glowa:) gosiak kochana moja jeny jak ja sie ciesze ze juz zaraz testujesz!!! juz tylko 3 dni:) cudownie juz nie moge sie doczekac normlanie przepraszam inne dziewczyny ale to jest moj najbardziej wyczekiwany test w tym misiacu przynajmniej teraz na poczatku czerwca;p :*:*:*: puszku kochana ciesze sie ogromnie ze zaszlas tak szybko po tym ostatnim przykrym miesiacu!!!!!!!!!!! :) i jak czujesz ze wszystko jest ok to tak jest! ja wierze w 6 zmysl ciezarnych i ja tez od samego poczatku tej ciazy czulam ze bedzie silna !:) ;*:*:*:* fasolka nie martw sie tak jak inne dziewczyny, ja tez mialam karte zakladana w 8 tygodniu ( mysle ze szybciej lekarze nie zakladaja bo po prostu czekaja na walace serducho!:) takze spoko luz;p bedzie dobrze nie ma sie czym martwic!:) :*:*:*: welna kochana wspolczuje Ci bo ja tez mam zgage wieczorami ale chyba nie taka straszna jak Ty!!!!:( trzymaj sie bo juz tylko chwila!:) juz zaraz wrzesien!:) juz niedlugo zobaczysz ( i mam nadzieje ze sie pochwalisz) swojego synka!:))))))) :*:*:*:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa czyli z tego wynika, że każdy mówi co innego o tych włosach :) pre współczuję tych wymiotów...oby Ci przeszły jak najszybciej... kiedy idziesz teraz na usg? exe mi powiedzieli płeć pod koniec 12 tygodnia więc masz szanse :) preggers pochwalę się na pewno :) jeszcze "tylko" 14 tygodni i będę parła! ;) ;) ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wełenko i Pregg, jesteście mega kochane :** Ajj ja też już bym chciała ale się wstrzymuję, tym bardziej, że moja tempka coś już nie tak więc czekamy cierpliwie. Na dodatek to głowa mnie dziś boli i żołądek :( Pregg to mi się wydaje, że słodkie to na dziewczynkę :) No i te włosy jak Wełna pisała, że też na dziewczynkę :) Przykro mi, że tak się czujesz źle od kilku dni, ale niedługo będzie lepiej i też zaraz będziesz tulić swoje maleństwo :) Jezuu dziewczyny jak się fajnie Was czyta, o tych wszyskich mdłościach itd, ja wiem że dla Was to nie jest nic miłego ale fajnie jest wiedzieć choć po części jak to jest w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Dziewczyny ale mnie podnioslyscie na duchu myslalam ze ja zacofana jakaas jestem dziekuje Wam:* moja to tez pierwsza dzidzia bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak ja Ciebie też :) i z całego serducha życzę Ci ciąży! :) a co do dzieci to chyba to jest tak, że samemu trzeba się przekonać jak to jest je mieć, można sobie czytać o tym, podpatrywać u innych, ale dopiero jak się ma swoje to się wie jak to jest :) na pewno się je baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo kocha i spać się chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dla odmiany miałam ochotę na ostre i kwaśne na dziewczynkę i cerę miałam brzydką. No ale u mnie wszystko jest inaczej:) bolą nie piersi po bokach. @ już za dwa dni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann, nie smutaj sie. Jestem pewna, ze zaraz do nas dolaczysz i bedziesz nam pisac o mdlosciach, zgagach i wlosach na pepku ;D Cierpliwosci :) Gosiak, a Ty co bedziesz miala? Chlopca czy dziewczynke? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmalaykaa
loco99 a w którym tyg. wykryl u Ciebie ciaze??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) Wróciłam dopiero przed godziną do domu,siedziałam u lekarza ponad 4 godziny...Matko ile można?:(Jeszcze dzisiaj Dzień dziecka,mój syn dzwonił do mnie zniecierpliwiony co chwilę obiecałam, Mu zestaw chociaż w Mc donaldzie.A jutro Bogu dzięki mąż wraca i się Nim zajmie:)Jestem zmęczona i najchętniej poszłabym już spać. A piszę Wam co najważniejsze czyli co mi powiedział lekarz,powiem Wam na początku,że bałam się tej wizyty okropnie, niepotrzebnie,dzidziuś rośnie jak na drożdżach ma ponad 1,3 cm.Ciąża 8 tygodni i 3 dni.Wszystko jest jak dla Niego(lekarza) w porządku.Serduszko szybko bije lekarza był tak zadowolony,że kazał mi nawet przybić piątkę:)Mam brać dalej luteinę i kwas foliowy,następna wizyta 22 czerwca. Wchodziłam do gabinetu z sercem na ramieniu,dlatego,że siedząc tyle godzin w poczekalni siedziałam z dziewczyną która ostatnią miesiączkę miała tak jak ja 2 kwietnia,też bierze luteinę,tylko,że fasolka nie miała osłony takiej białej nie wiem jak się to nazywa i nie wiadomo co i jak będzie?Po Jej wyjściu okazało się,że jest nie za dobrze.Jedna pani weszła przede mną i ja z myślami takimi ,że szkoda nawet ich powtarzać,chociaż same wiecie jakie to myśli?Nie wiem czy to jest dobrze tak siedzieć i wysłuchiwać??Ale bardzo mi szkoda tej kobiety:( Fasolka mam założona kartę ciąży zważona też zostałam,fajnie mi się waży:(A Ty się nie martw na pewno wszystko będzie dobrze:)Dużo kobiet chodzi do lekarza w 7 lub 8 tygodniu ciąży.Ja poszłam tak szybko dlatego,że jestem po poronieniach i bardzo się bałam,a u Ciebie na pewno wszystko będzie dobrze:)W poniedziałek zobaczysz dzidziusia ,Jego serduszko i będziesz mieć założona kartę.Nie martw się będzie dobrze:)Najważniejsze,że dobrze się czujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Natka super że wszystko ok :) tylko szkoda że tyle się nasłuchałaś w tej poczekalni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka super że u Twojego malucha wszystko dobrze!:) Ja jak bylam w 8 tygodniu na badaniach moj mial tez 1,2 cm:) Gratuluje kochana, na pewno jesteś mega szczęśliwa teraz!:) Ja po kazdej wizycie przez tydzien nie moge przestac sie usmiechac;p hehe Fasolka w pon juz masz wizyte no nie?! to juz zaraz! :) zaraz też zobaczysz ze wszystko jest cudownie i maluch się dobrze rozwija!:) Dziewczyny ja wczoraj mialam okropny dzien rano wymiotowanie, wieczorem to samo:( okropienstwo, ale za to moje dziecko postanowilo mi to dzisiaj wynagrodzic bo juz teraz jestem pewna na 10000000000000000000% że to było to! Dzisiaj rano jak leżałam na lewym boku zdecydowanie czułam jak porusza mi się tam ta mała glizda;p i nie da się tego pomylić;p także wpisuje sobie dzisiaj 2.06 jako dzień w ktorym poczułam moje dziecko pierwszy raz:) w pon zaczynamy 15tydzien!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Pregg to super! Maleństwo postanowiło wynagrodzić Ci męczarnie :) Tak wizytę mam w poniedziałek, i coś czuję że od rana będę chodzić jak na szpilkach bo nawet do pracy nie idę, a wizyta dopiero na 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×