Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

witam z rana, dobrze, że dzisiaj wolny dzień bo muszę sobie odetchnąć a co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie, dzis chyba owulka, badz niebawem, bo strasznie mnie kluje jajnik, sluzu pelno, wiec trza meza zaatakowac...hahahaha jak narazie luby moj zajety, poniewaz obrabia dzika swinie;) w garazu, poczekam az skonczy, gdzie w pelnej gotowosci, napatrzywszy sie wczesniej na krew, pelny porzadania, ulegnie moim zalotom...hahahahaha Welenka, jak tam serce, kulasz sie jakos;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidzia działaj! działaj! cieszę się, że czujesz owu! bierz męża w obroty!!!! musi się udać! :) czekam na Twoje II krechy w tym miesiącu! :) ale bym się ucieszyła! :) ja się kulam ;) wywaliło mi brzucho znowu, więc sobie chodzę i posapuję ;) właśnie się pakuję i jadę na działkę na długi weekend, także odezwę się dopiero w poniedziałek trzymam kciukasy za Was dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotka83
witam;))) ciesze sie ze u Was ok;)) staralam sie czytac wszystkie wpisy;) nie wchodzilam jakis czas bo wole sie nie nakrecac ;) ale jak tu sie nie nakrecac jak okresu nie mam ponad 10 dni ;/ usg 2 tyg nic nie wykazalo, ani zblizajacego sie okresu ani ciazy...dalej czekam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotka83
nie, ale skoro gin nie widziala nic to raczej nic nie ma, ponoc mialam e cienka linie endometrium ktora swiadczy o braku miesiaczki w najblizszym czasie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotka83
no wlasnie ja tez nie, to jest chyba na tej zasadzie ze nie złuszcza mi sie blona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotka83
moj gin o tym jeszcze nie wie, bo wizyte mam za 2 tyg, troche musialam poczekac. ale poszlam do innego na usg, chciala dac na wywolanie ale sie nie zgodzilam, poczekam co moj na to powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja i moje wątpliwości. Mam do Was pytanie, co może oznaczać 2 dni delikatnego plamienia, dwa dni @ ze skrzepami i 2 dni plamienia? nadmieniam, że moja @ trwa zwykle 5 dni 2 dni obficie,1 dzień słabszego,potem znowu obficie i potem plamienia. 1. Czy może oznaczać ciążę? ( choć w 2 dniu lekkiego plamienia, ok. 13 dni od ew. zapłodnienia zrobiłam test i wyszedł negatywnie) 2. Czy może oznaczać jakie problemy powodujące, że nie będę mogła zajść w ciążę? z góry ziękuje za pomoc:) acha, zaznaczam, że od 2 dnia cyklu wg. niby@ ( czyli dziś trzeci dzien biore), wziełam (1 dzien- 2 tabletki, 2 dzien -4 tabletki , 3 dzien-3 tabletki) oeparol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Puszku a usg jest 8tc i 3d Laseczki jak tam po święcie? wypoczete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona1982
lop ja tak ostatnio miałam 2 dni krwawienia i pozniej plamienie ale to był poprostu okres :( dziewczyny superowe te wasze brzusie i testowe fotki :) ja dzis odpoczywałam dotleniałam się z mężusiem i czekam co się wydarzy :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loop kurcze trudno mi powiedzieć, póki co spotkałam się z jedną osobą, która dostała troche skąpszy okres niż zwykle a potem okazało się, że jest w ciąży więc wiesz, szansa jest zawsze tylko ja już do tego tak podchodzę, że jak jest krwawienie to moje nadzieje wszelkie odchodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona1982
WITAJCIE O PORANKU , Musze wam napisac co przyśniło sie dziś mojemu M . Byliśmy u ginekologa i oglądaliśmy jajeczko :) normalnie sie uśmiałam pierwszy raz mu sie przysnił ginekolog hehehhe ciekwe czy to cos oznacza:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka mam pytanie czy masz jakies bole jajnikow? Bo mnie caly czas prawie kluja jajniki i ciagnie w pachwinach, wystarczy, ze sie schyle albo cos ciezkiego podniose i czuje takie skurcze i klucie, wiem niby ze to normalne ale ciekawa jestem czy ty tez tak mialas okolo 5 tygodnia? dzisiaj euro. I z tej okazji ubralam sie do pracy na bialo czerwono a co! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki:) Fasolka cieszę się bardzo,że u Ciebie wszystko dobrze:)Śmiać mi się chce,bo ostatnio oglądałam zdjęcie z USG i zobaczyłam,że mój maluszek tak jak i u Ciebie ma 1,87 i też usg było robione w 8 tygodniu i 3 ciąży:)Kurcze ale zbieg okoliczności:)A nie wiem czemu miałam w głowie,że mierzy 1,3 cm.Jak mąż mi zrobi fotkę to wrzucę.Fasolka nie wiem na jakie badania skierowała Cię lekarz ale za moje anty ciała i inne na krew i na mocz wyszły mi ponad 500zl:(Badania jeśli są z prywatnego gabinetu to trzeba ze skierowaniem iść do prywatnego laboratorium. Puszniek ja kłucie jajników miałam przed spodziewaną@a skurczy nie miałam w 5 tygodniu ciąży.Czułam się normalnie,ale każdej kobiety organizm jest inny.A jeśli Cię to niepokoi to zadzwoń sobie do lekarza i na pewno dużo odpoczywaj:) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka na kiedy masz termin porodu?? Mi po usg wyszło na 8 stycznia także dzień zaś wcześniej:)Zobaczymy jak będzie później?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Mi na usg wyszlo idealnie 10 stycznia:) Puszku ja mam tw bole caly czas na poczatku byly non stop, jak cos podnioslam ciezszego to najbardziej, teraz mam prawie spokoj prawie bo nie raz mam takie jakby skurcze ze sie zwijam czyli 1.87 cm rzadzi hehe:D ja bylam w lekkim szoku bo nie wiedzialam ze bedzie juz raczki i nozki widac, co prawda troche to Malenstwo nieproporcjonalne ale juz ma ksztalt czlowieka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Mi badania u mnie w przychodni wyjda dokladnie 222 zl i mam tak: morfologia, mocz, glukoza, hbs hg albo ag mam nie wyraznie napisane, usr,grupa krwi, przeciwciala anty rh, toksoplazmoza dwa rodzaje wiem tylko ze g i b chyba hgg i hgb ale nie jestem pewna potem anty hcv i anty hiv. Robilyscie ogolnie cos jeszcze na poczatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że nie na temat ale normalnie yyyyyyhhhhhhhhh, szkoda, że 1:1 wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach co to był za mecz! 1:1 ale pierwsza połowa była piękna no i najważniejsze, że nie przegrali :) POLSKA GOLA! NIE NA TEMAT ALE JAK TU NIE PRZEŻYWAĆ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja nie mogę zasnąć, w pracy u mnie strasznie się popsuło, kiedyś chodziłam do pracy z radością, bardzo lubiłam tam chodzić, było rewelacyjnie, świetni ludzie, szef do rany przyłóż, bezproblemowo, bezkonfliktowo, teraz wszystko się zmienia, radości nie mam już wcale, tylko strach, boję się tam chodzić, zmian, tego co będzie, na pewno na gorzej ale o ile, tego nie wiemy. smutno mi, tak sobie myślałam, że może jakby mi się udało zajść w tą ciążę to potem tu l4, potem macierzyński i troche odsapnęłabym od tego wszystkiego no ale to już wiemy, że nie da rady, przeliczyłam to, w tym miesiącu współżyliśmy na 12,14 i 15 dzień przed okresem a więc teoretycznie musiałaby wypaść wtedy owulka, temperatura mi wzrosła więc CHYBA była ale w ciąże nie zaszłam, klapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek gosiak666 napisać coś o sobie :P hmm Mam 30 latek i 8-letnią córcię . Bardzo chciałam zaraz po porodzie córki mieć drugie dzieciątko, niestety po cesarskim cieciu wystąpiło wiele problemów oraz powikłań, okazało się iż nie zostało przeprowadzone "w cywilizowany sposób"(lekarz z innego szpitala który badał mnie po wypisie zapytał : czy zabieg przeprowadził lekarz czy rzeźnik )... troszeczkę czasu minęło zanim naprawiono to co popsuł stażysta który przeprowadził cesarkę ... teraz mija 4 miesiąc starań :) 8.06 przyszła @ wiec wszystko przede mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiszę się do tabelki. W tym cyklu współżycie było wtedy kiedy trzeba, czyli w owulację. Nie wiem czy coś z tego wyjdzie, bo u nas ostatnio to rzadko kiedy jest coś...bo ciągle zmęczeni, zabiegani, a to moja mama była u nas i tak w kółko. Lidka, mam ten sam termin okresu, co ty:) gosiak, wierzę, że z clo ci się uda. A co na to wszystko twoj mąż, że tyle się staracie, ale na razie nic? jak on to przechodzi? coś mówi? nick..................wiek..........cykl starań..................@ iwona1982............30............14(3)................. ......19.03 Mmalaykaa............22..............1................... .......24.03 Ann8912...............23..............1.................. . .......03.06 Misiaczek2507........20..............5................... .. .....04.06 puszeknieokruszek...25..............5.................... . .. ..05.06. Muna....................33.............19................ . .......06.06 taka j. .................31.............26(9)....................... 08 .06. Majeczka_83..........29..............8................... .. ......16.06 magduniaa............25..............4................... ..... 18-19.06 lidka33 ................33..............17........................22 . 06 gosiak666 .............26..............8...........................02. 07 Siluetta................29..............1...........................22.06 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... .. 9 sierpień Doti .....................24..................5.................. 19 sierpień wełna....................30 .................3..................7 wrzesień roxikct..................21..................3........... .......21 wrzesień Racuszekkk26.........26..................2............... ....10 listopad preggers ...............23..................4...................5 grudzień loco99...................23..................1........... .......23 grudzień exe.......................33..................1.......... ....... ..2 styczen Natka33.................33..................1............ .......9 styczeń FasolkaSzparagowa...23..................1................ ...10 styczeń teacher26..............26..................5............. ........1 lutego ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam was wszystkie i gosiak, tak podczytywalam was, jak to ja:) wolę tak z daleka na razie, bo ciężko nazwać się starającą... choć w tym cyklu było to, co trzeba i kiedy trzeba, dlatego odważyłam się odezwać do was, czyli do mamuś starających się. zobaczymy, co los przyniesie. gosiak, z tym sekretem to jest tak, że nie wolno ani na chwilę wątpić. całyyyy czas tak myśleć, jak ty ostatnio przed okresem...bo spełnienie nie przychodzi na pstryk. trzeba marzyć kilka miesięcy, a to się samo stanie, tak po prostu, bez wiekszych starań. Spróbuj i uwierz w sekret, to naprawdę działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wełna, jeszcze tylko wakacje i rodzisz SYNULKA!!!!!!!!!!!!!!!! ale to szybko leci. Już nie mogę się doczekać, jak nam tu na forum pokażesz. Będzie cudowny! pregg, kiedy ty masz połówkowe usg? fasolka, natka a szczególnie puszku, gratuluję wam jeszcze raz bardzo gorąco pieknych testów i upragnionych ciąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu kochana Silu ! Dziekuje bardzo ;-) nie wiem jak dziewczyny czuja ale ja mam wrazenie jakbys byla matka chrzestna tego naszego forum, ciesze sie bardzo ze nas czytasz i pamietaj ze ciagle ci kibicujemy :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×