Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

nick..................wiek..........cykl starań..................@ iwona1982............30............14(3)................. .......19.03 Mmalaykaa............22..............1................... ........24.03 Ann8912...............23..............1.................. . ........03.06 Misiaczek2507........20..............5................... .. .....04.06 puszeknieokruszek...25..............5.................... . .. ..05.06. Muna....................33.............19................ . ........06.06 Majeczka_83..........29..............8................... .. .....16.06 magduniaa............25..............4................... ....... 18-19.06 lidka33 ................33..............17..........................22 . 06 Siluetta................29...............1...........................22.06 gosiak666 .............26..............8...........................02. 07 taka j...................31..............28(8)......................04.07 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... .. 9 sierpień Doti .....................24..................5.................. 19 sierpień wełna....................30 .................3..................7 wrzesień roxikct..................21..................3........... .......21 wrzesień Racuszekkk26.........26..................2............... ....10 listopad preggers ...............23..................4...................5 grudzień loco99...................23..................1........... .......23 grudzień exe.......................33..................1.......... ....... ..2 styczen Natka33.................33..................1............ .......9 styczeń FasolkaSzparagowa...23..................1................ ...10 styczeń teacher26..............26..................5............. ........1 lutego ??? Silu poprawiłam tablekę bo ja byłam jeszcze na stary miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona1982
Po wczorajszych emocjach związanych z euro czas odetchnąć , u mnie 18dc coraz bliżej terminu @ której nie dostanę :) nic się u mnie nie dzieje poza lekkim kłuciem prawego jajnika z ktorego była owulka ale to pewnie normalka. To czekanie jest chyba najgorsze . Postanowiłam w tym cyklu nie testowac i czekać cierpliwe ale znjąc życie i tak zastestuje ale polecę na bete , dziś dopiero 4,5 dzien po owulce wiec jeszcze zostało sporo pozdrawiam Wszystkie nick..................wiek..........cykl starań..................@ Mmalaykaa............22..............1................... .......24.03 Ann8912...............23..............1.................. . .......03.06 Misiaczek2507........20..............5................... .. .....04.06 puszeknieokruszek...25..............5.................... . .. ..05.06. Muna....................33.............19................ . .......06.06 taka j. .................31.............26(9)....................... 08 .06. Majeczka_83..........29..............8................... .. ......16.06 iwona1982............30............14(3)................. ......19.06 magduniaa............25..............4................... ..... 18-19.06 lidka33 ................33..............17........................22 . 06 gosiak666 .............26..............8...........................02. 07 Siluetta................29..............1................ ...........22.06 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... .. 9 sierpień Doti .....................24..................5.................. 19 sierpień wełna....................30 .................3..................7 wrzesień roxikct..................21..................3........... .......21 wrzesień Racuszekkk26.........26..................2............... ....10 listopad preggers ...............23..................4...................5 grudzień loco99...................23..................1........... .......23 grudzień exe.......................33..................1.......... ....... ..2 styczen Natka33.................33..................1............ .......9 styczeń FasolkaSzparagowa...23..................1................ ...10 styczeń teacher26..............26..................5............. ........1 lutego ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick..................wiek..........cykl starań..................@ Mmalaykaa............22..............1................... ........24.03 Ann8912...............23..............1.................. . ........03.06 Misiaczek2507........20..............5................... .. .....04.06 puszeknieokruszek...25..............5.................... . .. ..05.06. Muna....................33.............19................ . ........06.06 Majeczka_83..........29..............8................... .. .....16.06 iwona1982............30............14(3)................. .......19.06 magduniaa............25..............4................... ...... 18-19.06 lidka33 ................33..............17.........................22 . 06 Siluetta.................29..............1..........................22.06 gosiak666 .............26..............8...........................02. 07 taka j...................31.............28(8)......................04.07 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... .. 9 sierpień Doti .....................24..................5.................. 19 sierpień wełna....................30 .................3..................7 wrzesień roxikct..................21..................3........... .......21 wrzesień Racuszekkk26.........26..................2............... ....10 listopad preggers ...............23..................4...................5 grudzień loco99...................23..................1........... .......23 grudzień exe.......................33..................1.......... ....... ..2 styczen Natka33.................33..................1............ .......9 styczeń FasolkaSzparagowa...23..................1................ ...10 styczeń teacher26..............26..................5............. ........1 lutego ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona1982
może dziewczyny wyjechały na długiii wekend:) ja niestety za godzinke do pracy :( tak mi sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwona wierzę ci bo też by mi się nie chciało a pogoda u nas ... leje a ja czekam na mecz z holandią :) ale najpierw obejrzę powtórkę czechy-rosja bo podobno super mecz był a nie widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszku - ciepło mi się zrobiło na serduchu ********** Czerwiec to piękny miesiąc na zaciążenia. Niech już się tak stanie - AMEN!!!!!!!!!! a rodzić będziemy na przełomie lutego/marca - na wiosenkę, żeby z maluszkami po dworku chodzić na spacerki przy lekkim powiewie wietrzyka:) kupując po drodze sukienunie różowe lub buciczki w autka. Amen. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Drogie. To już 32 tc. Jeszcze tylko 8. Byłam tydzień temu na USG, Mała faktycznie główką jest już odwrócona w dół i czeka na ten ważny dla nas moment. Wtedy ważyła 1,5 kg, co świadczy, że będzie raczej drobnym noworodkiem. 28 czerwca kolejne USG, zobaczymy czy przytyła. U mnie 10 kg na plusie. Dołączam zdjęcie jak teraz wyglądamy. Pozdrawiam wszystkich serdecznie! http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/355442fd32097ede.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margotka imponujący brzuszek, teraz nic tylko czekać na szczęśliwe rozwiązanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mun
Dziewczyny pomóżcie. Jestem 3 dzień po odstawieniu duphastonu i nie mam @. Któraś brała clo i duphaston ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Zawsze cykle miałam jak w zegarku a teraz nie wiem czy i kiedy przyjdzie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venis
Cześć dziewczyny! Jestem tu nowa. Czytałam parę waszych wypowiedzi i nie wiem, czy akurat wbiję się w temat ;) ale chciałam zapytać o jedną sprawę. Słyszałam, że w czasie zagnieżdżania zarodka temperatura spada o 2,3 kreski. U mnie w tym momencie 22 dc, w 15 było współżycie. Od trzech dni tepmka spadła z 37,1 na 36,8- 36,9. Miałyście może tak u siebie?Jakieś trzy dni temu miałam bardzo ostry ból jajnika, aż mnie zgięło w pół. Teraz został tydzień do @, a objawy PMS bardzo słabe. Bardzo chciałabym zrobić test ciążowy, ale minęło dopiero 8 dni od wpółzycia. Na wiarygodny wynik chyba za wcześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muna, duphaston odstawia się w 25 dniu cyklu. Wszystko zależy od tego jak długie masz cykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muna, duphaston odstawia się w 25 dniu cyklu. Wszystko zależy od tego jak długie masz cykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
venis, test ciążowy robi się w dzień spodziewanej miesiączki. Warto poczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venis
do gaja: Dzięki :) Tak też myślałam, choć znacie pewnie to oczekiwanie i nadzieję. Chciałabym bardzo, żeby się udało ! Pozdrawiam wszystkie starające się i oczekujące! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczekałabym z testem do dnia miesiączki, wiadomo, że się bardzo chce ale moim zdaniem warto zaczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Gaja mam krótkie cykle 24_25 dni, duphaston brałem od 16-25 dc. Owulacja w 13 dc temperatura nadal wysoka. Test ciazowy zrobiłam za wcześnie i niestety zabrało mi ich. Czytałam że po tym leku @ powinna być w ciągu 5 dni ale ją miałam zawsze @ na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Biorę go pierwszy cykl ma pomoc w implantacji zarodka. Nie wiem co się dzieje wpadam w panikę. Na okres się nie zapowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muna, rozumiem, że chciałaś zajśc w ciążę. Spokojnie, poczekaj do pn i zrób test ciążowy. Ja na duphastonie zaszłam w pierwszą ciążę w pierwszym cyklu. Teraz planujemy drugie dzieciątko i to mój drugi cykl na duphastonie - w pierwszym źle obliczyłam owulację;) Mam nadzieję, że duphaston nie zawiedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
venis, z doświadczenia wiem, że warto poczekac te kilka dni. Jak zrobisz za szybko, otrzymasz wynik negatywny,choc możesz byc już w bardzo wczesnej ciąży. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Ją też staram się o drugą ciążę, ale hormony biorę pierwszy cykl. Ginek zapisał mi na 2, do tego nie mam monitorowania cyklu. A ile starszą się o druga ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Drugi cykl. A kiedy dostałams @ w pierwszym cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muna zaczęłam drugi cykl starań. Ten z testami owulacyjnymi, zacznę w pn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Czyli duphaston nie wydłużył ci cyklu. Masz regularne @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Gaja jak chcesz to wpisz sie w tabelke razem z nami zawsze razniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick..................wiek..........cykl starań..................@ Mmalaykaa............22..............1...........................24.03 Ann8912...............23..............1...........................03.06 Misiaczek2507........20..............5..........................04.06 puszeknieokruszek...25..............5..........................05.06. Muna....................33.............19..........................06.06 taka j. .................31.............26(9)...................... 08.06. Majeczka_83..........29..............8..........................16.06 iwona1982.............30............14(3).......................19.06 magduniaa............25..............4.......................... 18-19.06 lidka33 ................33..............17..........................22.06 gosiak666 .............26..............8...........................02.07 Siluetta................29..............1...........................22.06 gaja_86................26..............2...........................03.06 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... .. 9 sierpień Doti .....................24..................5................. 19 sierpień wełna....................30 .................3..................7 wrzesień roxikct..................21..................3........... ......21 wrzesień Racuszekkk26.........26..................2............... ..10 listopad preggers ...............23..................4..................5 grudzień loco99...................23..................1........... ......23 grudzień exe.......................33..................1.......... .......2 styczen Natka33.................33..................1............ .....9 styczeń FasolkaSzparagowa...23..................1................ .10 styczeń teacher26..............26..................5............. ......1 lutego ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze zjadłam dwie kobietki, poprawiam się:) nick..................wiek..........cykl starań..................@ Mmalaykaa............22..............1................... ........24.03 Ann8912...............23..............1.................. . .......03.06 Misiaczek2507........20..............5................... .. .....04.06 puszeknieokruszek...25..............5.................... . ....05.06. Muna....................33.............19................ . ........06.06 Majeczka_83..........29..............8................... .. ....16.06 iwona1982............30............14(3)................. .......19.06 magduniaa............25..............4................... ....... 18-19.06 lidka33 ................33..............17..........................22 06 Siluetta.................29..............1............... ...........22.06 gosiak666 .............26..............8...........................02. 07 taka j...................31.............28(8).................... ..04.07 gaja_86................26...............2...........................03.06 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3.................. 9 sierpień Doti .....................24..................5.................. 19 sierpień wełna....................30 .................3...................7 wrzesień roxikct..................21..................3...................21 wrzesień Racuszekkk26.........26..................2...................10 listopad preggers ...............23..................4...................5 grudzień loco99...................23..................1..................23 grudzień exe.......................33..................1................ ..2 styczen Natka33.................33..................1............ ......9 styczeń FasolkaSzparagowa...23..................1..................10 styczeń teacher26..............26..................5............. .....1 lutego ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×