Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

słowiki moja znajoma leżała jak deska, zabronił jej nawet mieć ugięte nogi i w pozycji półleżącej też nie mogła ale ona troche krwawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Memka
Dziękuję dziewczynki ;-) Trzymam kciuki za was wszystkie za starające się i za przyszłe mamusie ;-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
memka ja trzymam za ciebie kciuki :) a mój mąż właśnie pojechał i nici ze staranek :( troche mi przykro bo mimo, że niby coraz bardziej jestem pozbawiona złudzeń to jednak wewnątrz mnie gdzieś tli się nadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, jutro idę na usg. Mam nadzieję że będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann na pewno będzie wszystko dobrze:) Napisz jutro jak po wizycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doti to jest waga w 31 tc. ile twoja wazy? pamietasz moze ile wazyla w 31tc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ann na pewno będzie dobrze ale poopowiadaj jak przyjdziesz jak było. roxi ja nie pamiętam w tym okresie ile dziecko ważyło, wiem, że na koniec 35 tygodnia ważyło 2,5 kg. A dziecko pod koniec szybko rośnie więc twoje też jeszcze sobie podrośnie. nemira daj znać co i jak u ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedno pytanie, zapomniałam zbić temperaturę na termometrze wczoraj i dzisiaj mam 37 stopni, wczoraj było 36,7, ale zauważyłam, że jak nie strzępnę tego to właśnie mam wyższą, to może mieć aż takie znaczenie, że robię to tuż przed mierzeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam od lekarza... Zbadał mnie i stwierdził, że macica rozpulchniona itd więc to na pewno ciąża... tylko co dalej? Beta nie jednoznaczna bo ani nie spada ani znacząco nie rośnie, ale powiedział, że miał pacjentki których beta stała w miejscu a dziecko się rozwijało dobrze... tym mnie pocieszył choć powiedział, że trzeba czekać i wszystko się okaże... Dostałam duphaston i luteinę na podtrzymanie ciąży, robiłam dzisiaj kolejną betę, jutro mam iść zbadać progesteron a w piątek usg... W piątek powinnam wiedzieć więcej... Na razie powiedział, że ciąża jest zagrożona, mam na siebie uważać i się nie stresować... W piątek ma sprawdzić czy w ogóle pęcherzyk znajduje się w macicy czy poza nią... Mam już taki mętlik w głowie że to jakaś masakra... Ale... dopóki nie ma krwawienia, nie jest najgorzej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tu już coś :) kiedy wyniki bety będziesz miała, pewnie jutro?? jest jeszcze opcja że po prostu w laboratorium się pomylili...czekanie męczy ale trzeba wierzyć że wszystko dobrze się skończy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wynik bety dzisiaj za jakieś 2-3 godziny... Mam nadzieję, że to pomyłka... ale duphaston i luteina nie zaszkodzą... będę walczyć o to dziecko choćby nie wiem co! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta spadła do 14... już po wszystkim... :( W piątek idę na USG żeby zobaczyć czy organizm sam się oczyści czy trzeba pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Memka
Bardzo mi przykro Nemira ;-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie może ile po takim wczesnym poronieniu muszę odczekać by znów móc się starać? I jak mam teraz liczyć mój cykl skoro od terminu @ minęło kilka dni a tu ani kropelki...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemira - bardzo, bardzo mi przykro :( to kiedy będziesz mogła zacząć starania zależy od tego czy macica się sama oczyści. Jeśli obejdzie się bez łyżeczkowania to możesz od razu...ale jeśli będzie zabieg to u mnie mówili żeby pół roku czekać - zaczęłam się starać w trzecim cyklu a zaszłam w piątym, więc pewnie nie było jeszcze wygojone że się wcześniej nie udało... Trzymaj się!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemira... bardzo mi przykro:( Pytałaś od kiedy liczyc okres, szczerze to pojęcia nie mam. Zapytaj w piątek lekarza, na pewno wszystko Ci wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick..................wiek..........cykl starań..................@ iwona1982............30............14(3)................. ....19.06 Ann8912...............23..............2.................. ......01.07 Misiaczek2507........20..............5................... ....06.07 magduniaa............25...............6.................. ..... 16.07 Siluetta.................29..............2............... .........17.07 Lidka33.................33.............18................ .......17.07 Marcysia00............25...............6................. ....... ? taka j..................31..............29(7)................... 29.07 gosiak666 .............26..............9........................30.07< br /> Muna....................33.............21............... . .....03.08 gaja_86................26..............3................. ........07.08 loop87..................25..............3................ ... ....14-15.08 Nemira................20..............3.............................? Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... ... 7 sierpień Doti .....................24..................5................ 19 sierpień wełna....................30 .................3..................7 wrzesień roxikct..................22..................3........... ......21 wrzesień Racuszekkk26.........26..................2............... ..10 listopad preggers ...............23..................4..................5 grudzień loco99...................23..................1........... ......23 grudzień exe.......................33..................1.......... .......2 styczen FasolkaSzparagowa...23..................1................ .10 styczeń teacher26..............26..................5............. ....1 lutego ??? puszeknieokruszek...25..................5................ .. 09 luty Majeczka_83...........29.................8............... ....24luty Słowiki...................26.................2.......... ... .....3 marca prawie_ruda 30.......30..................3...................4 marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Nemira, strasznie mi przykro. Ściskam Cię mocno :** Dziewczyny mam pytanie. Boli mnie dziś brzuch częściej i więcej niż zwykle, nie plamię, ale zauważyłam że sinieją mi paznokcie z kciuków. Wiecie może co to oznacza? bo kurde na googlach nie udało mi sięna ten temat nic znaleźć ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka...mojej znajomej siniały paznokcie u rąk i u nóg w ciąży. Wystraszyła się i to bardzo, poszła do ginekologa i okazało się, że coś nie tak z krążeniem krwi. Jest już w 8 miesiącu i Maluszek naciska jej na tętnice. Nie wiem jak to wszystko się skończyło ponieważ poszła na L4 i już do pracy nie chodzi. Pisała tylko, że niewskazane jest długie siedzenie i musiała iśc na L4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Memka
Ja w 12 tyg miałam poronienie gdzie podali mi tabletki dopochwowe i lezalam na oddziale az sie oczyszcze. Tylko plamilam wtedy lekarz wykonał zabieg. Lekarz mi mówił że w przypadku krótkich ciąż można zacząć sie starac krótko po az minie krwawienie, tyle ze mi kazał najpierw zrobić badania genetyczne, bo u mnie była dziewczynka- bezczaszkowiec. Chociaż niektórzy lekarze też kierują na badanie genetyczne po jednym poronieniu, napewno to już kierują na takie badania po dwóch. Mówią, ze po poronieniu jak i porodzie można szybko zajsc w ciąże. Mi po poronieniu udało się dopiero po pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Memka
A starałam się od razu po tym jak ustąpiło krwawienie. Nie myślałam o badaniach genetycznych tylko o dziecku, bo czułam taką niewyobrażalną pustkę, mimo tego ze miałam 6 latka biegającego po domu. I chyba tylko dlatego, że go miałam to dawało mi siłe zeby podjąć walkę o kolejnego dzidziusia. Po poronieniu następna ciąża była książkowa. Więc myślę że w przypadku Nemiry też tak bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemira tak bardzo mi przykro:( Wiem co przeżywasz jak większość z Nas tutaj:( Podejrzewam,że lekarz od razu pozwoli Wam się starać o maluszka,czego Wam bardzo życzę:) Idż do Niego w piątek to się wszystkiego dowiesz,tak bardzo mi przykro:( Trzymaj się:) Fasolka zadzwoń do swojego lekarza i się zapytaj?? Odpoczywaj dużo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nemira przykro mi :(:( wiecie co, chyba znacznie lepiej rozmawia się na forum niż z prawdziwymi znajomymi w życiu prywatnym, jak rusz tylko któraś urodzi albo uda się jej zajść w ciążę to od razu do innych kobiet serwuje teksty typu "a ty kiedy" albo "a wy to już chyba powinniście mieć dziecko, nie staracie się?". Niejednokrotnie to osoby, które same się starały i wiedzą jak to ciężko jest, żeby było dobrze to co zapomniały już, że takie teksty mogą boleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, w 7tc ciąży widać już serduszko? Byłam na usg dzisiaj. Widziałam pęcherzyk i ciałko żółte. Gin nie mógł dojrzeć zarodka. Nie było też słychać a ni widać serca, ale powiedział że może to za wcześnie bo to wczesna ciąża. Kolejne usg za 2 tygodnie. Nie wiem co mam myśleć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doAnn8012
Ann! JA byłam w 6 tygodniu i nie było widać zarodka, a w 9 serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Memka
U mnie też w 9 było widać serduszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×