Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Ale się cichutko zrobiło na forum, wszystkie na weekendach? Mąż wczoraj kupił kinecta do xboxa także mamy szał, sąsiedzi nas chyba nienawidzą bo ciągle skaczemy i walimy im, uroki bloków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka j. dzięki, że pytasz:) ja się już 'samooczyściłam' i tak jak radziłyście Nemirze, stosowałam podpaski. Jutro idę do gin, żeby sprawdził, czy wszystko ze mną ok, czy macica jest czysta. Mam nadzieję,że cykl mi się nie rozregulował po tym wczesnym poronieniu i w 21-22 dniu cyklu znowu zaczniemy z mężem starania. Mam nadzieję,że lekarz powie mi co mam robić, lub coś przepisze, by kolejna ciąża się utrzymała do końca, jestem dobrej myśli, choć wracając myślami do zeszłego weekendu, to łezka się kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuuda
a gdzie jest lidka i silu, nudno bez nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick..................wiek..........cykl starań..................@ iwona1982............30............14(3)................. ....19.06 Ann8912...............23..............2.................. ......01.07 Misiaczek2507........20..............5................... ....06.07 Siluetta.................29..............2............... .........17.07 Lidka33.................33.............18................ .......17.07 Marcysia00............25...............6................. ....... ? taka j..................31..............29(7)................... 29.07 gosiak666 .............26..............9........................30.07< br /> Muna....................33.............21............... . .....03.08 gaja_86................26..............3................. ........07.08 loop87..................25..............3................ ... ....14-15.08 magduniaa............25...............7.................. ..... 14.08 Nemira................20..............3.................. ...........? Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... ... 7 sierpień Doti .....................24..................5................ 19 sierpień wełna....................30 .................3..................7 wrzesień roxikct..................22..................3........... ......21 wrzesień Racuszekkk26.........26..................2............... ..10 listopad preggers ...............23..................4..................5 grudzień loco99...................23..................1........... ......23 grudzień exe.......................33..................1.......... .......2 styczen FasolkaSzparagowa...23..................1................ .10 styczeń teacher26..............26..................5............. ....1 lutego ??? puszeknieokruszek...25..................5................ .. 09 luty Majeczka_83...........29.................8............... ....24luty Słowiki...................26.................2.......... ... .....3 marca prawie_ruda 30.......30..................3...................4 marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Memka
Ja właśnie wróciłam z wakacji z dziećmi. Wczoraj było mi niedobrze rano, pojawił się taki mleczny śluz więc myślę, że to jest ciąża. Na 2 sierpnia mam wizyte u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loop dobrze, że nie załamałaś się i myślisz pozytywnie, na pewno wszystko się ułoży, musi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w piątek byłam na USG... macica się prawie oczyściła, dał mi jakąś tabletkę na wzmocnienie krwawienia i już jest ok... Macica czysta, więc szpital i skrobanka mnie ominą... Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem po wizycie u gin. Nie zbadal mnie,tylko sobie porozmawialismy... Podwazyl delikatnie stosowanie metody obj-termicznej i to kiedy mam owulacje ale co tam ja w ta metode i tak wierze. Powiedzial mi jednak cos niepokojacego,mianowicie,ze nie moge sie starac zajsc w ciaze w tym cyklu tylko w kolejnym badz jeszcze nastepnym. Jakos nie chce przyjac tego do wiadomosci. Myslalam,ze skoro do poronienia doszlo samostnie bez dodatkowej ingerencji to starac sie moge od razu. Czy ktoras z Was miala taka sytuacje jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loop ja miałam podobną sytuacje tzn w dniu spodziewanej @ albo nawet dzień przed, już dokładnie nie pamiętam zobaczyłam na teście 2 kreski ale delikatne, dwa dni później powtórzyłam test żeby się upewnić i były kreski minimalnie ciemniejsze ale później też robiłam i za każdym razem były coraz jaśniejsze, 6 dni po spodziewanym @ zaczęłąm delikatnie plamić a później krwawić, poszłam do lekarza, na usg oczywiście nie było nic widać, zrobiłam betę dwa razy i miałam tendencję spadkową więc lekarz określił to poronienie na bardzo wczesnym etapie to był 37 dc więc 5 tc. To było na przełomie kwietnia i maja i lekarz nie kazał mi czekać ze staraniami i właśnie wtedy zaszłąm w ciąże i jestem teraz na początku 12 tygodnia:) Zrobisz jak uważasz ale mi lekarz powiedział, żeby nie czekać i się udało:-D Nie wiem jak u ciebie było z krwawieniem bo u mnie to tak jakby bardziej obfita i bardziej bolesna miesiączka ze skrzepami i trwała jakieś 6/7 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loop moja znajoma po poronieniu nie mogła się starać przez 3 miesiące ale ona była czyszczona więc to inna sytuacja, z tego co wiem to i tak go nie słuchała i starała się ale zaszła chyba w 4 lub 5 cyklu więc chcąc niechcąc odczekała te zalecane 3 cykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj mam 23 dzień cyklu i już mi temperatura opada, liczyłam na to, że ten magnez i wapno, które biorę coś pomoże ale fakt, że biorę to dopiero od tygodnia więc cudów nie ma, może w następnym cyklu się uda wydłużyć mi cykl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za odpowiedz. U mnie właśnie był 5 tydzień ciąży -40 dzien cyklu. U mnie okres tez byl bardziej obfity i dluzszy własnie. Może uda się zajść i utrzymać ciążę w tym cyklu. Puszku a mowil Ci lekarz, dlaczego wystapilo u Ciebie te poronienie? i czy przepisał Ci coś po poronieniu na kolejną ciążę, zeby sie utrzymala? Czy dopiero jak już zaszłas? Czy w ogole cos przepisal?:) Dzieki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loop moim zdaniem lekarz zalecił ci starania w następnym cyklu po to żeby macica się zagoiła ( mimo poronienia samoistnego) i żeby organizm powrócił do formy sprzed ciąży. Bo w końcu to była ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loop ja miałam zabieg więc inaczej ale jak negocjowałam z moją panią doktor kiedy mogę zacząć starania to wprost powiedziała, że jak zacznę starania wcześniej to może dojść do zapłodnienia a ze względu na niezagojoną macicę dzidzia się nie zagnieździ i po co mi to. No coś w tym jest...ja bym na Twoim miejscu poczekała do następnego cyklu to nie jest długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korbaaaaaaaaaaa
Witam! Otworzyliśmy sklep internetowy z zabawkami dla dzieci, pobudzającymi ich wyobraźnie, sterowane smoloty, klocki, bączki, układanki, gry, przytulaki, lalki i wieeeele innych :)) Zabawki są nowiutkie i bardzo wytrzymałe Mamy równiez akcesoria dla niemowlaków:) http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=16506489 link do allegro http://www.zetlandia.pl/ link do sklepu internetowego Idealne prezenty!! Wysyłka jest natychmiastowa więc następnego dnia mają już je Państwo w domu :) Pozdrawiam wszystkie mamy i taty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loop biore luteine od poczatku i chyba do 16 tyg bede ja brac tylko na poczatku bralam 3x dziennie po 1 a teraz stopniowo zmniejszam, czyli 2x dziennie po jednej a od przyszlego tygodnia bede brac tylko 1 dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiście wydaje mi się, że lepiej jest ten 1 cykl odpuścić, żeby wszystko się właśnie zagoiło bo trzeba pamiętać, że w ciele zachodzą poważne zmiany podczas ciąży, pewnie nawet tak wczesnej, tylko łatwo się mówi a trudno robi, wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaja88
Dziewczyny, czy jest możliwe że test, w domniemanym 11 tygodniu ciąży nie wykazałby jej? Od jakiegoś czasu bardzo martwie się czy jestem w ciąży, zrobiłam już dziesiątki testów wyniki były negatywne ale tyle już się naczytałam na temat nieprawidłowych wyników testów że zaczynam już schizować :( Bardzo proszę o rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to idz na test z krwi, zreszta jesli przypuszczasz ze jak juz jestes w ciazy to w 11 tygodniu to mozesz nawet smialo do lekarza isc, bo w tym tygodniu juz ciaze wykryje, jesli jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Memka
Zrobiłam dziś kolejny test, troche innej firmy. Pink test dokładnie. Tu jest kreska prawie ze niewidoczna. 3 tyg po zapłodnieniu sadze ze juz powinno być widać dobrze, a juz napewno widoczne powinno byc a nie doszukiwać się tej kreski. Mysle ze nie dam rady utrzymac tej ciazy. Do ginekologa mam na 2 sierpnia. Jutro mnie napewno nie przyjmie, bo jestem z małego miasteczka wiec nie da rady. Ale przejde sie do lekarza ogolnego. Moze mi chociaz luteine dadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, dzisiaj dowiedziałam się, że syn mojego wujka ma białaczkę, dowiedzieli się o tym na wczasach za granicą, mają rewelacyjną opiekę i są w bardzo dobrej klinice, wszyscy tylko mówią, żeby tam siedzieli i nie przyjeżdżali do polski bo tutaj im zniszczą dziecko, jestem w szoku, mam nadzieję, że wyjdzie z tego szybko, dostaje chemię, bardzo dobrze reaguje na nią jak na razie, oby go wyciągli z tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaglądam tylko ale muszę powiedzieć, że nasz temat zaczyna zamierać, nie wiem czy to efekt wakacji czy może zmęczenia? mam nadzieję, że się nie skończy bo fajnie mi się z wami pisało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka j mysle ze przez wakacje sie ruch na forum zmniejszyl, ja sama chetnie zagladam ale wole czytac niz pisac bo nie chce mi sie przed kompem siedziec:-) zrobi sie chlodniej, wroca wszyscy z wakacji i bedzie znowu nas duzo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Hej :) Ja Was podczytuję cały czas:) U mnie nie dzieje się nic ciekawego, według lekarza wszystko jest ok :) już 16 tygodni za mną Hurra!! Teraz tylko czekam na pierwsze wyraźne ruchy Maleństwa. Całuje Was mocno i ściskam :* Tak mi chodzi po głowie, czy Margotka już zwiedza porodówkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, temat nue zamiera, tylko sie moze z naszymi mezczyznami zabralysmy za wlasciwe starania o dzieciaczki :-) U mnie z ciekawostek nastepujace: niestety okazuje sie, ze czasami metoda wiercenia dziury w brzuchu przynosi efekty, jeczalam, jeczalam mojemu, ze mam dosc dojazdow weekendowych i w ogole i wyjeczalam mu, zeby sie ogarnal jakos i wykombinowal... I wykombinowal Dom :-D jest co prawda co remontu, ale ma sliczny ogrod. I jeszcze powiedzial, ze w granicach rozsadku finansowego, wszystko bedzie takie jak bede chciala, zebym byla zadowolona i ze postara sie zrobic duzo sam, zeby na wiecej nam starczylo i ze postara sie skonczyc remont do konca roku. Dzieciaczkiem zajmiemy sie pewnie blizej konca roku zatem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i prawidłowo, :) zajmiesz głowę czym innym i może łatwiej będzie zajść Wam w ciąże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaj.
lilith fajnie masz z tym domem, też bym czasem chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×