Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Silu...biedactwo, jak mi Ciebie żal, bardzo dobrze Cię rozumiem. Myslałam, że ten Mamarin Ci trochę pomógł. Musisz to przetrzymac. Na pocieszenie dodam, że czytałam artykuł w wyborczej, o tym że "rzygające" kobiety rodzą inteligentne dzieci:) Właśnie, miała Ci już wcześniej o tym napisac...pwenie słyszałaś o metodzie Shettlesa, wg niej spodziewasz się córeczki:) madziek29...witam na forum! Myślę, że to za wcześnie na wiarygodny wynik. Poczekaj do 17-tego, tutaj na forum było wiele przypadków, że w dniu spodziewanej miesiączki testy i tak wychodziły negatywne a ciąża była. Warto poczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nową staraczkę! Madziek może poczekaj jeszcze kilka dni wtedy test na pewno będzie pewniejszy. Wiem że łatwo mówić, ale warto spróbować:) Silu biedna Ty Nasza!:D Laura Ci płata figle:D Wełna może tak to mają Mamunie z Synkami pod sercem ,ze nie mają siły ja też wiecznie padnięta jestem. Mówią że przechodzi w 2 trymestrze? Gówno prawda;p Ja po wizycie u lekarza jestem bardzo zadowolona! Mój lekarz mowi że oprocz tego nerwobolu,, ktory tez moze wystepowac w ciazy moja ciaza przebiega ksiazkowo:) Bardzo sie z tego ciesze:) Musze tylko kontrolowac te d-dimery bo moze bede musiala brac leki na rozrzedzenie krwi:( mam nadzieje ze sie obejdzie bez. Teraz czeka mnie badanie obciazenia glukoza:( troche sie boje ze nie podolam i zwymiotuje, szczegolnie ze jesli nie zjem nic rano mam mdlosci dalej;p Widzialam znowu fiucia mojego Syncia, ale pokazal doslownie przez moment pozniej zlaczyl nozki i tak zostal, wstydnis maly:) Nastepna wizyta juz w 3 trymestrze:) WLasnie jak liczycie 3 trymestr od ktorego tygodnia bo oczywiscie kazda strona podaje inne info;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
preggers mój gin mi też zawsze mówi, że mam książkową ciążę :) cieszę się razem z Tobą i mam nadzieję, że nasze ciąże do końca będą książkowe, a dzieci zdrowe i piękne ;) pre weź sobie na glukozę cytrynę, można sobie wcisnąć pół i podobno jest o niebo lepsza. Ja nie wzięłam i żałowałam strasznie, chyba z 15 minut piłam ten kubeczek ze łzami w oczach, także mówię Ci bierz cytrynę! najwyżej zawieziesz z powrotem do domu jak nie będzie Ci potrzebna :) a trymestry liczę wg tego http://www.babyboom.pl/ciaza/kalendarz_ciazy_hit.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gaja, nie nic nie słyszałam o metodzie sheetlesa. W ogóle nie celowałam w dziewuszkę, bo nie chciałam bardzo ingerować w to wszystko na zasadzie, że chcę koniecznie córkę. Ale wyszło jak wyszło, zobaczymy czy dane nam będzie mieć córeczkę. Ja jak na razie modlę się tylko o zdrowie dzieciątka i to jest dla mnie najważniejsze. Jestem zakochana w swoim synku bez pamięci. Dla mnie chłopczyk to istny cud, dlatego na synka ucieszę się podwójnie. Tak jak pregg, co by nie było, będę przeszczęśliwa:) Kurcze śmiesznie tak...do tej pory to ja zgadywałam jaka płeć waszych dzieci, jak fajnie otrzymywać podobne komentarze co do mojej kruszynki:) dziękuję gaja, dziękuję za twą troskę. Aż mi miło! czuję się fatalnie, co zrobić...nadzieją 2gi trymestr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka j. ja nauczyłam się metody objawowo- termicznej w poradni rodzinnej, którą musiałam odwiedzać przed ślubem i tam Pani mi wszystko wytłumaczyła.J. Obserwujesz nie tylko temp. ale także śluz, i połączenie dwóch objawów daje Ci informację o tym, kiedy jest owulacja, no i oczywiście dni płodne i niepłodne. U mnie to jest tak, że owulację poprzedza ten 'białkowy kurzy' śluz, potem już się tak bardzo nie objawia i podskakuje temperatura (musi podskoczyć minimum o dwie dziesiąte). A faza lutealna jak Gosiak wspomniała zaczyna się od pierwszego dnia owulacji do dnia poprzedzającego miesiączkę. Podczas tego okresu dochodzi właśnie do ewentualnego zagnieżdżenia, no i ta faza musi trwać minimum 10 dni, a maksimum16. A co do termometrów to elektroniczny jest bardziej dokładny, możesz tez w aptece powiedzieć, że taki do pomiarów temp. w metodzie objawowo-termicznej.Ja mierze temp. w ustach pod językiem i oberwuje śluz. Szyjki w ogóle nie obserwuje. Co do terminu miesiączki to nie wiem czy wystąpi 15nastego, bo cykl mi się w tym miesiącu wydłuzył, nie mialam jeszcze owulacji, a może w ogóle w tym cyklu miec nie będę.Pozostaje nie wiadoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ spóźnia mi się 2 dni, tzn. mam 13 dniowe fazy lutealne, dziś jest 15 DPO, a @ jak nie bylo tak nie ma.. Masakra, jestem przerażona, w końcu nie wiem czy się cieszyć czy nie... czy testować czy nie.. i tak źle i tak niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilith testuj :) Jesteś już po terminie więc testuj! :) Czekam na dwie kreseczki :) Dziewczyny u mnie się nie nastawiajcie na ten cykl, bo mój mąż wyjeżdża dziś a owulki jeszcze nie było więc nie będzie możliwości żebym zaszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 trymestr liczy sie chyba od 28 tygodnia. Pregg Super, że z dzieciątkiem wszystko dobrze :) Jak my wytrzymamy do grudnia!! Lilith testuj, trzymamy kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Lilith, testuj, przynajmniej będzie wiadomo co się święci. Trzymam kciuki za dwie kreseczki! Gosiak a może akurat dorwij męża przed samym wyjazdem i może żołnierzyki poczekają na owulkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loco ja nie wiem ja już się nie mogę doczekać!!! Ale tak zawsze odliczam czas do nastepnej wizyty a nastepna juz w 29 tc, wiec zaraz juz porod:D ;p tak jakos mi szybciej czas leci. Dallia jak u Ciebie? zrobilas wreszcie test? Lilith Ty tez nie trzymaj Nas juz dluzej w niepewnosci i rob tescik! Gosiak to przykro mi ze maz wyjezdza:( A nie ma szans zeby cos sie uchowalo? :> Ja dzisiaj z bolem serca powystawialam troche ubranek dziewczecych na allegro:( sa naprawde piekne;p od 16 tygodnia troche sie ich nazbieralo... a jeszcze przed ciaza co jakis czas cos kupowalam z nadzieja na core. Ale teraz zeby miec wiecej pieniazkow na przyjemnosci dla Olusia musze je sprzedac;p a sa takie piekne...;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pregg prześlij link :) Ja taz tak odliczam. następna wizyta w 27 tyg więc tez juz będzie bliziutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pregg, a może ja będę miała córcię, to na pewno kupię, bo ja nie mam ani jednego ciuszka dla dziewczynki, same chłopięce... nawet te unisex są takie mało dziewczęce... ja z kolei sprzedaję na chłopca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pregg, jakie śliczne te ubranka. sporo tego nakupowałaś. zobaczysz jak wypełnisz szafę błękitną wyprawką, przejdzie ci zupełnie, bo dla chłopców rzeczy są równie piękne. Jeśli chodzi o twój styl, to na pewno pół portfela zostawisz w H&M baby. Zajrzyj tam. Dla chłopców jest tam raj, dla dziewczynek za to nie bardzo. I cocodrillo ma piękne chłopięce kolekcje. Głowa do góry, tak wystroisz prystojniaka, że będziesz dumną mamą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Preggers ciuszki prześliczne, gdybym chociaż była w ciązy... to bym choć jedną rzecz kupiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczyny powiem Wam ze mam o wiele wiecej tego haha szalalam mocno na punkcie dziewcyznki!:) No na chlopcach juz tez szaleje :) wczoraj troche poszalalam dlatego stweirdzilam ze to warto sprzedac:) w h&m pracowalam przez 2 lata wiec mam jeszcze znizki:D za pomoca kolezanek na pewno sie tam wybiore:D wlasnie dostalam bluze gapa ktora kupilam w zeszlym tyg:) juz dla chlopca:) i jest cudna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Preggers...śliczne ubranka, poszalałaś:) Dla chłopców też są fajne, ja uwielbiam cocodrillo. 90% szafy Ignaca to ciuszki tej firmy. Siluetta...cieszę się, że choc troszkę Ci miło w całym tym "złym samopoczuciu" delikatnie mówiąc. Jestem ciekawa jak reaguje Twoja rodzina, znajome gdy mówisz im, że wymiotujesz, masz mdłości. Czy Cię rozumieją? U mnie to był koszmar, ani mama ani teściowa, żadna z koleżanek, kuzynek nie wymiotowała w ciąży tak jak ja. Wręcz twierdziły, że to moje fanaberie, że jakaś wrażliwa jestem itp. Było mi najzwyczajniej w świecie przykro, że nikt nie rozumiał mojej sytuacji i do tego byłam krytywowana. Może stąd moja troska o Ciebie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dodac, że byłam dzisiaj na USG. Mój pęcherzyk dominujący w 9dc ma 12,5mm. Lekarz powiedział, że prawidłowo więc ulga. Kolejna wizyta w piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pregg śliczne ubranka! Na pewno ktoś się skusi :) Oj nie wiem kochana czy coś się uchowa, bo ostatni seksik był wczoraj, a nawet nie mam jeszcze śluzu płodnego a test owu wczoraj też był negatywny a dziś jeszcze nie robiłam i nie wiem nawet czy robić, no bo w sumie po co? Chyba że mi się przesunie owulka ale wątpię. Z mężem będę się widziała w sobotę wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak...jeszcze niestety nie:) Gin powiedział, że do piątku nie powinny pęknąć. Jeszcze chwilę poczekamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczyny za mile przyjecie :) No oczywiscie nie wytrzymalam i zrobilam test rano... negatywny, ale jeszcze sie nie zalamuje ;) Dzis tez bylam u lekarza i dostalam skierowanie na bete na 17-go, czyli tak jak radzilyscie. Mam nadzije ze do tego czasu nie dostane @, bo jak na razie to cisza :) Pozdrwaiam wszystkie staraczki i trzymam za nas kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pregg ten bezowy sweterek w paski jest prześliczny, chyba go zamówię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziek jasne jeszcze jest szansa! trzymam kciuki:)) Gosiak a kiedy planowo owulka? moze cos sie posieje:D wiesz roznie bywa patrzmy nawet na Silu;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×