Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Ależ się rozpisałyście :) widać, że pogoda za oknem brzydka bo wszystkie przed komputerami siedzimy:) Silu jeśli chodzi o kanapki z serkiem i pomidorem to mam tak samo, że mdłości okropne. ogólnie absolutnie nie mogę jeść żadnych wędlin, pomidorów , sałatek. Zaczynam 15 tydzień a mdłości takie same jak wcześniej :) Gaja u mnie w domu jest tak samo, że nikt nie rozumie jak to możliwe, że mi jest ciągle niedobrze i wmawiają mi, że pewnie zjadłam coś nieświeżego itp ale te dziewczyny które to przeżyły wiedzą, że tak nie jest i niezależnie od tego co zjem i ile zjem mam mdłości, raz mniejsze, raz większe. Lilith tesssstuj! Pregg śliczne te ciuszki:) ja narazie nic nie kupiłam dla mojego szkraba bo nie mam sił chodzić po sklepach narazie... Taka j będzie dobrze, moja kuzynka też cierpi na bielactwo ale udaje się jej to zaleczyć i praktycznie nic nie widać, głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki: nick..................wiek..........cykl starań...............@ iwona1982............30............14(3)................. ..19.06 Misiaczek2507.......20..............5................... ..06.07 Marcysia00...........25..............6................... ..... ? loop87.................25..............3................ ... .14-15.08 magduniaa............25..............7.................. .. 14.08 Nemira.................20..............3................. .......? Muna...................33.............21................. ....27.08 gosiak666 ............26..............9......................30.08 taka j..................31..............30(6)................ 23.08 gaja_86...............26...............4................. ....3-9.09 Lidka33................33.............20................ ......04.09 Ciężarówki : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu wełna....................30 .................3..................7 wrzesień roxikct..................22..................3........... ......21 wrzesień Racuszekkk26.........26..................2............... ..10 listopad preggers ...............23..................4..................5 grudzień loco99...................23..................1........... ......23 grudzień exe.......................33..................1.......... .......2 styczen FasolkaSzparagowa...23..................1................ .10 styczeń teacher26..............26..................5............. ....1 lutego ??? puszeknieokruszek...25..................5................ .. 09 luty Majeczka_83...........29.................8............... ....24luty Słowiki...................26.................2.......... ... .....3 marca prawie_ruda 30.......30..................3...................4 marca Ann8912...............23...................2............. ......14 marzec Siluetta.................29..............2............... .........28marca Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... ..(07)12 sierpień Doti .....................24..................5................ (19)10 sierpień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ ty brzydka czerwona wredoto, jedź sobie w końcu na wakacje. Tak na 9 miesięcy :) Puszek ale mi teraz narobiłaś ochoty na kanapkę z serkiem i pomidorkiem. Aż idę sobie zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, mam do was pytanie, czy mozliwa jest owulacja w drugi dzien po okresie??? Czulam wczoraj klucie jajnika i mialam sluz jak na owulke???? Pojecia nie mam, ale zanim zaczne sie doszukiwac odpowiedzi, postanowilam zapytac Was, moje zrodlo informacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka możliwa jest bardzo szczególnie w cyklach 24-25dniowych jak twoje. Przydziałajcie, przecież to sama przyjemność;) ja ci kochana proponuję co 2 dni przez cały cykl. I musicie wtrafić. nie ma co przestawać po dniach płodnych, bo owulka może być nawet 19dc jak u mnie (szok do dziś...). już bardzo chcę ujrzeć twoje dwie kreseczki. mnie muli. zjadłam na śniadanie kanapkę z pomidorem, tak miałam ochotę i to był błąd. ajjajjjjajjaj buziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silu, dziekuje, wlasnie tak sobie myslalam, ze w krotkich cyklach jest to mozliwe;), wiec wczoraj zadzialalismy z mezulkiem... a pamietasz, jak welna miala problemy z mdlosciami i chyba ona mowila, ze pomagaly jej tic taci, moze powinnas sprobowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka to margotce pomagały tic taki :) mi niestety nie pomagało chyba nic, więc ja nic nie mogę doradzić, ale ja własnie kanapki z serem mogłam jeść kilogramami w przeciwieństwie do silu... moim zdaniem lidka spokojnie możesz mieć owu 2 dni po @ przy Twoich cyklach...działaj! :) i tak jak radzi silu co 2 dni przez cały cykl :D a potem wstawiaj nam swoje II krechy :) ja włąśnie odebrałam wyniki badań, niestety mam leukocyty w moczu 10-20 - nic mi to nie mówi, silu ratuj, Ty na pewno wiesz o co chodzi... ? jutro mam iść na zdjęcie tego krążka, tylko czy on mi go zdejmie jak badania złe? jezu dziewczyny ja jestem dzisiaj tak podirytowana, że już sama ze sobą nie mogę... zaczęłam pakować dzisiaj torbę w końcu i mnie po prostu od tamtej pory telepie :P na wszystkich się dre, opieprzyłam już matkę, męża, do córki nie mam cierpliwości meksyk panie, meksyk... jestem okroooopna!!!!!!!!!!!! ale tak to jest, wyszłam z małą na ROWER! i pędem za nią po chodnikach, Naaaaaaaaaaaaataliaaaa stóójj!!!!!!!!! Naaataliaa jak jedziesz? i z tym ogromnym brzucholem tak przez 2 godziny półbiegiem, wróciłam do domu taka zła że szok :P wzięłam się za gotowanie zupy i drugiego, a ona ciągle mamo to, mamo tamto, mamooooo pobawimy się?? mamo chce pić!! mamo gdzie to jest? mamo! mamo! mamo!! jeszcze mi włączyła takiego psa szczekającego i ten darł mordę chyba przez pół godziny!a jaaaaa już wymiękam, z tym brzuchem nie mam siły! w dodatku wszystko mi z rąk leci i co chwilę mszę się schylać co doprowadza mnie do furii! więc dostało się wszystkim po kolei :P eh ale się wygadałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wełna kochanie przepraszam, ale tak mnie rozbawiła Twoja opowieść, że siedzę w pracy i się cieszę na głos do monitora, bo oczyma wyobraźni już to wszystko widzę :) Odnośnie leukocytów to się nie znam, ale w necie znalazłam coś takiego: Stwierdzenie w polu widzenia 10 i więcej leukocytów przemawia za istnieniem leukocyturii, tj. zwiększonego wydalania krwinek białych. Jest ono wynikiem przenikania krwinek białych do moczu w jakimkolwiek odcinku układu moczowego. Najczęstszą przyczyną są ostre i przewlekłe bakteryjne zakażenia układu moczowego. Zwiększona ilość leukocytów może być spowodowana przez śródmiąższowe zapalenie nerek jako wynik reakcji na leki (np. aminoglikozydy, cefalosporyny, tuberkulostatyki, sulfonamidy, leki diuretyczne, cyklofosfamid, niesterydowe leki przeciwzapalne, fenacetyna, sole litu, azatiopryna), toksyny, jady egzogenne, czynniki fizyczne. Ponadto może być spowodowane przez duży wysiłek fizyczny, stany gorączkowe, odwodnienie, przewlekła niewydolność krążenia, zmiany zapalne narządów sąsiadujących z układem moczowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli u Ciebie kochana to może być przez wysiłek związany z dźwiganiem brzuszka i bieganiem za córcią, ale lekarzem nie jestem. A kiedy się wybierasz z wynikami do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe spoko Gosiak, mi też już się chce z tego śmiać, bo już ręce i cycki opadają normalnie ;) dzięki za info :) a do lekarza jutro idę z wynikami, bo mój prowadzący ten krązek ma mi ściągać...ale oczywiście chciałabym już wiedzieć już o co chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wełna, leukocyty w moczu do 20 jest norma. W ciąży bywa, że jest np. 20,4 i też się lekarze tego nie czepiają. Jakbyś miała 25 to już jakaś infekcja.Więc spokojnie. czytam dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Silu! wiedzialam, że będziesz wiedziała :) dzięki, dzięki :* tylko, że w tym wszystkim (bo się tak zafiksowałam na tych leukocytach) zapomniałam napisać, że jeszcze mam jakieś bakterie a to chyba już kiepsko...pamiętam, że Margotka miała bakterie, ale nie pamiętam czy ona coś w końcu na to brała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wełna, hahahahahha, ale się uśmiałam, a jak doszłam do tego psa szczekającego to już wyłam ze śmiechu:) ja cię doskonale rozumiem...ja mam podobnie, bo te mdłości i rzygi doprowadzają mnie do furii i też mnie wszystko denerwuje, bo ja się po prostu źle czuję. Najlepiej mi jak mąż małego bierze na 3 godziny na plac zabaw...cisza i spokój i mój sedes........ wełna, pewnie będę zamieszczała podobne posty w 8-9mc ciąży. Ja miałam ostatnio leukocyty w moczu 20,3 przy normie do 20. Lekarz mówi, wszystko ok. jeśli nie szczypie cię przy sikaniu ani nic nie boli,to się nie martw. zrób jedynie koniecznie badanie na paciorkowiec w pochwie, bo to ważne. skoro zdejmą ci krążek, to ja bym zrobiła szybko - zapytaj lekarza. na wynik czeka się tydzień...gdyby był pozytywny, muszą ci podac antybiotyk podczas porodu. dodam, że żadnych objawów to nie daje...jest w sumie bezpieczne dla normalnych kobiet, ale w ciąży dla dzidzi niekoniecznie. zadbaj o to. buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bakterie w moczu ma każdy. Ja mam 450 przy normie do 200...i też jest ok. Bakterie mogą być z tego, że źle pobrałaś mocz, np. po podtarciu i takie tam. Jeśli cię nie szczypie przy sikaniu głowa twoja spokojna. ja się na tym znam, bo z synkiem przeszłam gigant infekcję układu moczowego, więc wiem wszystko. poza tym dla spokojności można łykać żurawinkę, która usuwa bakterie z dróg moczowych. jest preparat Prenatal UROCARE - jedna tabletka dziennie dla kobiet w ciąży specjalnie stworzony. ja odpukać w tej ciąży spokojnie z tymi przypadłościami i a kyszzzzzzzzzzzzzzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku dzięki Silu, ale Ty potrafisz podnieść na duchu! :) DZIĘKUJĘ!!!!!!! :) na paciorkowca już zrobiłam, jadę dziś po południu odebrać badanie, bo to w innym miejscu mi ten wymaz robili niż krew i dokładnie jest tak jak piszesz, jak się człowiek źle czuje to przez to są te nerwy, taka niemoc w człowieku jest, bo by chciał dobrze, a tu ruszyć się nie może, albo niedobrze mu i wszystko wtedy jest do bani ja mam to samo, najlepiej mi jak mała idzie z tatusiem na plac zabaw, ja wtedy wyłączam wszystko łącznie z radiem i słucham ciszy! kocham to! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wełna:) rozumiemy się bez słów :) na pewno minie nam jak urodzimy szkraby. Będzie siła i szczęście:) u ciebie lada dzień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie silu, oby do porodów! ;) a ja informuję, że paciorkowców ani innych trichomonas vaginalistytów nie wykryto ;) ;) także trzymajcie za mnie jutro rano kciuki, mam nadzieję że pozbędę się krążka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wełna na pewno będziemy :) Ja się trochę podłamałam dziewczyny. Byłam u gina sprawdzić czy już była owulka, bo w końcu 16dc a ja nic nie czułam, tempka lekko skoczyła i to wszystko więc poszłam. I co się dowiaduję, że owulacji jeszcze nie było, w pierwszej chwili się cieszę, bo z M się widzę w sobotę więc jest szansa ale później słyszę, że największy pęcherzyk ma zaledwie 11mm! Gin mówi, że wszystko w porządku i że urośnie jeszcze, ale coś mi się wydaje, że te cykl będzie bez owulki, bo to trochę za mały pęcherzyk jak na ten dzień cyklu, gdzie ja mam cykle 28-29dni to już powinna być owulka... A licząc, że pęcherzyk przyrasta średnio 2mm na dobę to ja owulkę bym miała dopiero 22-23dc! A inna sprawa, że przy CLO powinny rosnąć więcej, nawet do 4mm na dobę. Także na mnie nie liczcie w tym cyklu, nawet nie mam co się nakręcać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ma piernik do wiatraka gosia? jeśli masz cykle 28-29 dniowe, to uwierz mi jak najbardziej możesz mieć owulkę w 22dc. To nie jest tak, że u każdej kobiety fazy cykle są równe, tzn 14 dni do owulki i potem 14 dni od owulki do okresu. Nie....nic bardziej mylnego. Czasem owulka jest w 20dc, a okres pojawia się normalnie 28 dnia cyklu. Ba, nawet jak nie ma czasem owulki, to okres i tak się pojawia 28 dnia cyklu - i co ty na to??? ja jestem na to dobrym przykładem...cykle regulowane hormonami 28dniowe. A owulacja piękna proszę bardzo trafiona zatopiona 19-20dc. Szok? A jednak możliwe... ile kobiet zachodzi przed samym okresem...dziwne? wełny siostra ma córcię z takiej owulki. Czasem nie idzie tego zmierzyć i zbadać, a nawet zaobserwować. Mnie kłuły jajniki, śluzu masę w 13dc i ja już działałam, bo owulka. Dooopa, a nie owulka...to były bóle poprzedzające, a owulka nastąpiła w ostatni dzień śluzu (kiedy go już wręcz nie było...) wtedy było uwolnienie jajeczka. W sobotę działaj, działaj też w poniedziałek. Zobaczysz, że się uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak666 znam przypadek gdie dziewczyna miała monitorowane cykle również z CLO i w tym cyklu co lekarz powiedział że nie miała owulacji zaszła w ciąże. Więc wszystko jest możliwe :) A u ciebie pęcherzyk jest i rośnie więc kochana tylko się starać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki gosiak :) co do Twojego pęcherzyka to ja zupełnie się na tym nie znam, więc się nie wypowiadam, natomiast wiem, że Silu ma rację i dobrze Ci pisze, działaj w sobotę i w poniedziałek! a jak dla mnie to i w niedzielę! :) ja trzymam kciuki za Waszą fasolindkę i przesyłam ciążowe fluidy z mojego wielgachnego brzucha do Was :) musi się udać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ja się wprawdzie nie znam, ale wszystko jest możliwe tak jak dziewczyny piszą!:D Może bedziesz miala owulke w 22dc ciesz sie maz bedzie !:) dzialajcie !!!:) :* Welna wstaw jeszcze fotke jak wygladacie w dwupaku!:D Przed jutrem bo pozniej to juz wielka niewiadoma!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak...w tym cyklu też brałam CLO (5-9dc). W 9dc największy pęcherzyk miał 12mm (lekarz powiedział, że prawidłowo), jutro będzie 12dc i też mam USG. Jestem ciekawa czy podrósł. Może faktycznie druga faza Twojego cyklu jest krótsza, nie przejmuj się, dowiesz się więcej na kolejnym USG. Najważniejsze aby rosły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję kobitki :) Ja jednak i tak się martwię, bo przecież testy owulacyjne pozytywne dziś i wczoraj, szyjka była otwarta jeszcze wczoraj i wysoko, dziś już zamknięta i niżej, śluz też biały gęsty więc jakaś masakra ogólnie. Jeszcze tam myślę, że to może po wakacjach mi się tak poprzestawiało, zmiana klimatu itd, no zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak, tej owulacji jeszcze nie miałaś, dlatego taka tempka. Jeśli pęcherzyk nie pęknie o czasie, kiedy niby spodziewasz sie owulacji, to kolejne rosną i bija się który lepszy i który największy. Jak się owu nie uda, to wtedy organizm znowu do niej dąży i tak w kółko. To dlatego owulacja się przesuwa (tak się mówi), ale prawda jest taka, że jest to powiedzmy 3 próba organizmu podjęcia owulacji, która następuje później, bo dwie pierwsze się nie udały. Uwolnienie jajka następuje w ostatnim dniu śluzu płodnego. A ty nie masz takiego śluzu. Nie ma jeszcze owu. a testy owu pokazują plus, bo hormony sa gotowe i rośnie LH, ale pęcherzyk za mały i nie pękł i znowu się zaczyna bitwa o kolejną owulację. proszę cię, wyluzuj. Nie licz tylko kochaj się z m. w sobotę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam do was pytanie. Moje syniątko kończy dziś o 17:40 2 latka!!!:) mamy małą imprezkę w domu, ale skromną. Będzie 1 rodzinka z 2 córeczkami i 1 koleżanka z córeczką. Jaki poczęstunek byście zaserwowały? impra zaczyna się o 17:30. ja chcę zrobić kolorowe kanapeczki, rzucic też gorące pierożki z jagodami śmietanką no i tort, który zamówiłam, jest piękny, odbieram o 14tej. i jakieś dostawki typu paluszki, ciasteczka dla dzieciaków. dobry to pomysł, czy lepiej zrobić jakąś sałatkę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sałatka to dobry pomysł, dla dorosłych bo nie wiem czy dzieci będą chętnie jadły. Na pewno wolałyby ciasteczka itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×