Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

lidka to sobie czekamy razem, ale myślę, że dasz radę wcześniej niż ja :) lilith wyobraź sobie, próbowałam wprowadzić te poprzednie cykle i mi się pochrzaniło wszystko, wykasowałam więc to co wprowadziłam ale co gorsze to to, że mi znikła ta kreska, która pokazywała mi gdzie była owulacja!! kurde nie wiem, liczę, że jutro rano jak wprowadzę kolejne dane (temp) to ona się pojawi jednak. to owulacja może być nawet dzień przed podwyższeniem temperatury? wiem, że może o banały pytam ale nigdy jakoś nie byłam w takiej potrzebie :/ aha margotka zdjęcie bomba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyska, jestem za stworzeniem listy krzywych, jest nas trzy...;) Pozostaje sie tylko z tego smiac, inaczej zwariowac mozna, badz sie zalamc, a tego nie chcemy!!!!! Taka j, nie jestem taka pewa, ktora z nas pierwsza!!! zaciazy, to zalezy, ktora z nas bardziej krzywa jest...hahahhaa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka ja to jestem na serio lewa do bólu, jak można 3 lata się starać! a najlepsze, że ciąża by mi się przydała bo w pracy mam niesamowitą atmosferę, mam z zeszłego roku jeszcze 7 dni urlopu do wybrania a z tego roku 26 dni i mi kierowniczka nie chce wydać tego urlopu!! dodam, że nie pracuję w prywatnej firmie tylko w "państwówce" więc powinny mnie chronić jakieś prawa ale jak widać nic z tego, na dodatek dzisiaj się dowiedziałam, że mam przejąć obowiązki innej kobiety, która przyjdzie w listopadzie przyszłego roku (jest w ciąży), naturalnie za darmo, czyli mam odwalać 2 etaty za 1300 złoty. Koszmar. Nie wiem co robić, przeglądam na necie, szukam jakichś ofert ale niestety nic nie znalazłam, nie mogę pracować dalej tu gdzie pracuję bo wyzysk na maksa a przywileju brak, co tam przywileju, nawet urlopu mieć nie mogę. ehhh, sorry, wygadałam się, musiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu też mnie złapało te świńskie przeziębienie. Pij herbatki z cytryną i miodem, herbatki z sokiem malinowym, jedz czosnek (fuj, ale pomaga), mleko z czosnkiem i miodem. Pyałam się dzisiaj gina i powiedział żeby pić wapno musujące i można brać aspirynę ale tylko 1 na dzień. Też idę w pon na usg prenat do mojego drugiego (prywatnego) ginka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dopisalam sie do tabelki, bo korzystam z tableta i nie umiem przekopiowac tabelki nie majac myszki :-D A staralismy sie od listopada 2011, w tym czasie w marcu poronienie w 5 tc i pod koniec maja w 7 tc, mam nadzieje, ze teraz przetrwam. Teraz to ja sie w ogole inaczej czuje, w sensie dobrze. Zadnych plamien, zadnego slinotoku czy cos.. Nie jestescie krzywe, macie juz dzieci. A to bedzie nasze pierwsze :-) W ogole wyglada na to, ze mnie moj zafasolkowal pierwszego dnia, jak przywiozl mi kota :-d wiec mialyscie racje, ze jak dostane kota, to od razu sie uda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, nadal nie mam zadnych objawow z tymi mdlosciami, wszystko normalnie, ani mdlosci, ani zaparć. Z tym napadem sikania z ostatnich dwóch tygodni się uspokoiło. Tylko ze szczęscia na pracy nie mogę się skupić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilith poczekaj jeszcze na mdlosci itd:) ktory masz teraz tydzien? jeszcze nadejda pewnie takie ze bedziesz liczyla godziny do 2 trymestru:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to w przeciagu tygodnia dwoch pewnie nawiedza Cie mdlosci chyba ze jestes taka szczesciara ze nie;p :) u mnie zaczely sie wlasnie tak 6/7 tydzien i to juz takie fest :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
licze, ze moze jakos przystosowana jestem jednak :-) na razie dalej do pracy rowerem jezdze, ale juz nie najkrotsza droga, czyli w wiekszosci przez jezdnie, tylko troche naokolo w calosci sciezka rowerowa i chodnikiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilith ja w ciąży jak byłam to może kilka razy mnie zemdliło troche ale nigdy bardzo, żeby aż zwymiotować także może nie będziesz tego miała. gosiak długo się nie odzywałaś, co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim :) dawno nie pisałam. Przede wszystkim Lilith ogromne gratulacje:) jeśli chodzi o mdłości to u mnie zaczęły się tak jak u pregg w 6 tygodniu a w 7 już wymiotowałam , nie życzę ci tego :) Silu ty idziesz w poniedziałek na usg genetyczne a ja w poniedziałek już mam połówkowe, nie mogę uwierzyć, że to już połowa ciąży za mną :) Taka j, lidka i pyśka jakie krzywe? Przecież wy juz macie dzieci! więc wszystko jest z wami jak najbardziej ok, potrzebujecie tylko czasu i tyle :) Margotka jak ty możesz tak ładnie i szczupło wyglądac miesiąc po porodzie? ślicznaaa twoja córeczka! U mnie leci sobie 19 tydzień i odpukać na szczęscie od dwóch tygodni dokładnie NIE WYMIOTOWAŁAM! Mdłości co rano i co wieczór mnie męczą ale z każdym dniem coraz delikatniejsze, nie jest niestety tak kolorowo bo zgagę mam straszną, jak tylko zbliża się wieczór no i niestety wzdęcia :( ale i tak lepsze jest to od mdłości i wymiotów. W związku z tym, że zaczęłam się normalnie odżywiać powoli przybieram na wadze, miałam 7 kg na minusie, teraz już kilogram przytyłam ale mam nadzieję, że do końca ciąży więcej niz 12 kg nie przytyję bo byłabym baaaardzo gruba! Zaczyna mi się pokazywać taki delikatny brzuszek, ale jeśli ktoś nie wie o ciąży to nic nie zauważy:) Nie czuję jeszcze ruchów maluszka, raz mi się wydawało, że taką jakby rybkę czuję ale nie jestem pewna czy to było to więc czekam z niecierpliwością na jakiegoś konkretnego kopniaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszek bez obaw, jak teraz masz 1kg to na penwno więcej niż 12 nie będzie, myślę, że 10 nie osiągniesz :) zgaga to było jedyne co miałam w ciąży, tylko kilka razy i pomagała mi mięta więc chyba nie była natężona bardzo ale dowiedziałam się wtedy co to jest, faktycznie nic miłego ale wszystko da się przejść dla dziecka prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilith-marlie moje gratulacje! :) super! dbajcie o siebie :) dziewczyny ja znowu mam komputer w naprawie także zaczne pisac pewnie dopiero jak mi go oddadza, bo nie cierpie i nie umiem uzywac cudzego czyli meza komputera całusy dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka j u mnie po staremu wszystko, nie odzywam się bo jakoś nie mam co pisać a i nie chcę się już nakręcać, generalnie to już się pogodziłam że nie zajdę w ciążę normalnie więc mam spokojniejszą głowę teraz i czekam z niecierpliwością na październik, bo wtedy będę miała laparoskopię a później chyba dopiero w listopadzie IUI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszku, super, że napisałaś. ciesze się, że w końcu mdłości i cała reszta delikatniejsze...bo się umęczyłaś okropnie i te 7 kg na minusie mówi samo za siebie. Ja też mam wzdęcia...a teraz się przeziębiłam i od 3 dni faszeruję się naturalnymi medykamentami, które podrażniły mi żołądek i zaczyna mnie on ostro boleć:( więc dziś na śniadanie kawa zbożowa i kleik ryżowy. Mam nadzieję, że mi przejdzie:( Puszku, to już w poniedziałek dowiesz się, czy to Kunegunda czy Eustachy mieszka w brzuszku:):):):):) ale super:) powodzenia! gosiak, b. dobre podejście. Nastawiaj się na ACTION. Za miesiąc laparo a za 2 miesiące już na bank dzidzia będzie z insemi. Jestem tego pewna. I będziesz rodzić tak jak ja synka w lipcu/sierpniu 2013. Super data! głowa do góry, teraz wyluzowanie, zajmij się jakimiś przyjemnymi rzeczami. Ważne, by nigdy się nie poddawać w swoich marzeniach! Lidka, dziękuję za dodanie mi otuchy. Mam nadzieję, że maleństwo moje zdrowe. Nie martwiłabym się tak tym, gdyby nie to, że ciągle mi coś w I trymestrze dolegało i brałam Apap (tak z 5 razy mi się zdarzyło), teraz biorę te wszystkie czosnki, cebule, syropy prawoślazowe i krople homeopatyczne do nosa. Niby wszystko w ciąży dozwolone....wg lekarza...ale nie wszystkie te preparaty są sprawdzone pod tym kątem... dlatego jakoś się martwię:( mam nadzieję, że niepotrzebnie. margotka, cudne zdjęcie, obie jesteście śliczne!!! mi już brzuszek malutki wyskoczył, ale wieczorem mam takie wzdęcie, że wyglądam jak w 6-7mc (nie żartuję). przynajmniej mi ustępują miejsca w autobusie:) heheh buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do mdłości, przeszły mi:) dziś mam 11w4d i mdłości nie mam od 3-4 dni. Za to nieziemski katar, kaszel i czuję się chora, bleee i głowa czasem boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Wyniki odebrane. Glukoza na czczo 67 a po 2 godzinach 149. zobaczyby co powie lekarz, ale pewnie jest ok. Tak mnie zdenerowały babki w tej przychodni, miały takie zamieszanie że nie zrobiły zwykłej morfologi chociaż na skierowaniu napisane było jak byk!!! a widziałam ze specjalnie 2 próbki na czczo pobierała ale zapomniała wpisać! jutro musze isć jeszcze raz, i znowu będą kłuć :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w koncu sie dopisze :-) Staraczki: nick..................wiek..........cykl starań...............@ iwona1982............30............14(3)................. ..19.06 Misiaczek2507.......20..............5................... ..06.07 Marcysia00...........25..............6................... ..... ? loop87.................25..............3................ ... .14-15.08 magduniaa............25..............7.................. .. 14.08 Nemira.................20..............3................. .......? gaja_86...............26...............4................. ....3-9.09 taka j.................31..............31(5)..................21. 09 Muna...................33.............21................. ....22.09 gosiak666 ............26..............9.......................26.09 Lidka33................33.............21................ ......27.09 Ciężarówki : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu roxikct..................22..................3........... ......21 wrzesień Racuszekkk26.........26..................2............... ..10 listopad preggers ...............23..................4..................5 grudzień loco99...................23..................1........... ......23 grudzień exe.......................33..................1.......... .......2 styczen FasolkaSzparagowa...23..................1................ .10 styczeń teacher26..............26..................5............. ....1 lutego ??? puszeknieokruszek...25..................5................ .. 09 luty Majeczka_83...........29.................8............... ....24luty Słowiki...................26.................2.......... ... .....3 marca prawie_ruda 30.......30..................3...................4 marca Ann8912...............23...................2............. ......14 marzec Siluetta.................29..............2............... .........28marca lilith-marlie.............30.................11....................20maja Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... ..(07)12 sierpień Doti .....................24..................5................ (19)10 sierpień wełna....................30 .................3..................(7) 1 września

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak to trzymam kciuki za listopad ale za wcześniejsze miesiące też potrzymam :) może akurat. silu no nie żartuj, że miejsca już ci ustępują, szok! życzę powrotu do zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxi faktycznie poszła chyba rodzić :-) Puszku, a jak Ty to zrobilas, ze schudlas na poczatku 7 kg? ja sie b. boje przytyc duzo, bo nie jestem taka chudzinka (lekko powyzej 63kg przy 167cm) i teraz to sie b. pilnuje z jedzeniem, codziennie waze kilkaset gram mniej i dzis np. 62.5kg. Oj, najchetnie to bym tak do 60kg zjechala, zanim zaczne rosnac. Ale jak to zrobic, zeby bylo zdrowo dla potomka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilith na mój rozum to powinno się jeść po prosty mniejsze posiłki i należy zapewnić wszystkie niezbędne witaminy, białka itd. myślę, że warzywa są najlepsze, np. wieczorem jakby przyszedł głód to zrobić sobie warzywa na parze zamiast zjadać tony kanapek czy nie daj jakieś ciastka. Tak ja uważam, może błędnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ciąży schudłam 9 kg, bez jakichkolwiek wymiotów!! a potem przytyłam 7 kg więc i tak byłam 2 na minusie, choć pewnie gdyby ciąża nie zakończyła się przedwcześnie to było by coś na plusie. Ja mocno krzywa jestem bo dzisiaj wymiotuje od zapachu lakieru do włosów i pieczonego mięsa a w ciąży nie jestem :D I ogólnie to mam śluz płodny a okres powinien być 10 października ;/ Coś się mi tu pomieszało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×