Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Gość Kataa
Witam. Mam pytanie może ktoś coś powie doradzi. Ostatnią miesiączkę miałam 15 sierpnia cykl mam 33 dniowe więc teraz powinnam dostać 17 a dziś 19 i dalej nie ma. Dodam że wcześniej miałam zawroty głowy, omdlenie i troche odrzucało mnie od papierosa na razie wszystko minęło zostaly tylko lekkie zawroty. Robiłam badania na anemie i okazało się że jej nie mam i jest wszystko ok. Teraz zamiast okresu mam śluz wczoraj był mleczny kleisty dziś bardziej wodny. Czy to może być ciąża ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzycielka :)
Pyśka dziękuje za odpowiedź :) w głębi duszy mam nadzieję że może udało się zaciążyć choć to mało prawdopodobne pewnie.Jeśli ktoś z Was był w podobnej sytuacji jak moja podzielcie się swoją historią . Osobiście nie znam żadnej dziewczyny która zaszła by na tabletkach ale może są wśród Was takie przypadki to piszcie będę miała choć cień nadziei że jest szansa na ciąże .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margotka to znowu się to pozmieniało? Jak ja urodziłam małego (4 lata temu), to było mniej przynajmniej tu u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzycielka ja mam dwie koleżanki, które zaszły w ciążę biorąc tabletki także wszystko jest możliwe :) Kataa zrób test to będziesz miała pewność, moim zdaniem jak najbardziej może być ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, od wczoraj wieczorem mam lelkkie brunatne plamienie, moze nawet nie plamienie a brudzenie bielizny. Bylam w szpitalu, zbadali mnie i wyszlo, ze nie ma cech odklejenia zarodka, wiec iby ok, ale dostalam duphaston i mam lezec. Jestem zalamana, bo to plamienie nie ustaje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilith chyba za bardzo zaszalałaś z tą sypialnią i ogrodem! Teraz dużo leż i się nie denerwuj bo stres to nic dobrego w takiej sytuacji! Margotka ja po porodzie leżałam 10 dni, i myślałam że tam bzika dostanę. Dlatego następnym razem będę się broniła rękami i nogami od cesarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj latam siku jak nienormalna :/i piersi się tknąć nie umiem, tak potwornie mnie bolą że wieczorem to już płakałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez przesady, nie robilam nic ciezkiego.. Jak bede miec juz dziecko i bede w ciazy, to tez mam sie nim nie zajmowac???? Masakra jakas... Cos mi sie wydaje, ze po wszystkim juz, bo boli mnie kregoslup jak na okres :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny na wstepie gratuluje dziewczyna ktore zostaly mamami:) welna,roxi,margotka Gratuluje rowniez nowym zaciazonym. Tak na szybkiego u mnie juz 18 tydz,czuje sie pelna energii,dobrego samopoczucia,czuje juz pierwsze ruchy dzidziusia.no i najwazniejsze,ze za tydzien jade na usg poznac plec maluszka.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety w szczególności na początku ciąży trzeba się oszczędzać, nie mówię że nic nie można robić!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilith leż i odpoczywaj korzystaj z czasu który masz do narodzin maleństwa bo po narodzinach to z tym czasem dla siebie różnie bywa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilith odpoczywaj i nie stresuj się! A ja dzisiaj zaszalałam, likwidują u nas sklep z akcesoriami dla dzieci. I chyba pół sklepu wykupiłam, ale kobitka ma na prawdę takie ceny że szkoda przegapić taka okazję! Jestem bardzo zadowolona z zakupów, miałam kupić tylko parę rzeczy ale jak się rozszalałam to latałam jak huragan po tym sklepie, i musiałam wszystko zostawić i później autem to odbiorę bo nie ma mowy żebym się z tym zabrała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam dzis u swojego lekarza. Mam lezec bykiem, zadnych gosci, sprzatania, gotowania.. Chyba cos jest narzeczy, bo strasznie chce mi sie spac.. Lekarz powiedzial, ze duphaston jak nie b ede lezec, to nic nie pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilith to leż bykiem i nie rób nic, moja znajoma tak miała, z tym, że ona już krwawiła wręcz i chyba się jej troche łożysko odklejało więc miała gorzej, leżała 2 tygodnie i potem było już wszystko w porządku!! trzymam kciuki, żeby u ciebie było podobnie i nie trwało to długo! co ja piszę! na bank tak będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woppppplooopp
lilith jesteś strasznie głupia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatni dzień przed weekendem na szczęście do pracy, lilith jak tam? dobrze się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loco no nieźle :D mój mały miał identyczną podkładkę do kąpieli :D a jak rósł to potem paluszkami se ją skubał i się śmiał bo mu kawałki w wodzie pływały hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiepsko spalam w nocy, bo sie w dzien wyspalam :-) Tak sobie mysle, ze to plamienie, to moglo byc od pobrania cytologii, mam slabe naczynka, wiec jak on mnie tam szuruburu tym wyciorkiem, to moglam miec potem takie wlasnie wiorki malutkie podsaczone krwia brunatna ( cytu byla w pn, a to mi w srode leciec zaczelo). Kurde, musze do szefa zadzwonic i mu w koncu powiedziec :-) Poza tym no czuje sie... No metnie... Jak czlowiek, ktory spedzil ostatnie 36h glownie w lozku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie chciałybyście się może przenieść na inne forum? Takie gdzie trzeba się zalogować itd? Zeby nam tutaj zadne pomaranczki nie bruździły... Mogę założyć grupę "staraczki z kafe" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny my jestesmy juz w domu. napisze wiecj jak znajde chwile czasu. dziekuje za gratulacj:) Kornelka jest słodka. prawie w ogóle nie płacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilith no możliwe że to z tego wymazu ale tak czy owak musisz się oszczędzać i byczyć ;) za parę miesięcy już nie będzie tak łatwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×