Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Gość MalwinaKoss
Witam Mam pytanie do kobiet, które miały podobną sytuację a mianowicie, robiłam dzisiaj test o 6 rano- jedna kreska. Spojrzałam na niego po 6h i widzę że jest druga bardzo ale to bardzo blada. Na teście napisano żeby nie odczytywac wyniku po upływie 10 minut. Czy któraś z Was tak miała a jednak była w ciąży? Dziękuję za odpowiedzi. Dodam, że owulację miałam 21 lub 22 sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nemirka, oczywiście że cię pamiętamy...jak miło, że się odezwałaś:) Fajnie, że nowe plany życiowe przed wami. W Norwegii jest fajnie, a jakie super warunki do chowania dzieci, mama dostaje dużo kasy:) Daj znać koniecznie jak zaciążysz, tym razem szczęśliwie. Nie rób testów za wcześnie i pochwal się 2 pięknymi kreseczkami. Zdrówka życzę dla twojej przyszłej dzidzi. wełna, coś za cicho jeseś. czy synusia już rodzisz?????? lidziu, odezwij się kochanie, jak się sprawy mają? jutro wielki dzień? lilith, 30ska to super wiek na 1 dzieciątko. Przecież nikt nie powiedział, że nie będziesz miała od razu dwóch w brzuszku:) więc co się martwisz;) niektóre starają się o 2gie, a ty o swoje pierwsze może dwoje, a może troje na raz:) wszystko jest możliwe. gosiak, kiedy laparoskopia? taka j, powinnaś obejrzeć film "Sekret". wpisz w google i jest online z polskimi napisami. Potrzeba ci nowej wiary kochana. Będzie dobrze! My dziś mieliśmy pierwszy dzień w żłobku. Mój mały bohater był taki dzielny. Byłam z niego taka dumna, jak zobaczyłam jak ładnie je z dziećmi przy tych malutkich stoliczkach:) Jutro idzie na 7godzin, więc trochę będę się stresowała, ale po dzisiejszym dniu jestem z niego b. dumna. Pięknie się adaptował. Oby tak dalej. A ja mam koszmarne bóle głowy. dziś w nocy myślałam, że oszaleję. Skończyło się na Apapie ( i to 2 tabletkach, bo po 1 nie przeszło). Ciągle śpiąca jestem, mały teraz śpi, to i ja z nim 2,5 godz sobie pospałam. Obiad na ogniu, lecę. Buziaki kochane pregg, ja cię proszę odezwij się bo się zaczynam martwić czy wszystko u was ok!!!! dziwne to twoje milczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my też dzisiaj po przedszkolu, troche się bałam bo tak się cieszył, że ma wakacje, że obawiałam się, że nie będzie chciał wrócić do przedszkola ale okazało się, że się fajnie bawił, my puszczamy na 5,5 godziny ale być może od listopada trzeba będzie zapisać na 9 godzin! zobaczymy jak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to widze, ze wiekszosc pociech od dzis do predszkola;), moja corcia dzis tez po raz pierwszy po dwoch tygodniach ferii poszla, wprawdzie rano byla ciut niewyrazna bo niewyspana, troche sie nam czas pojscia spac przesunal, a co za tym idzie i czas wstawania...a dzis trzeba bylo zrobic pobudke o 7 rano, ale dalysmy rade z mala;) Poki co, nie pisane jest nam drugie dziecko, dzis dostalam @... Welna, rodzisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatem zmieniam tabelke... i tak z cyklu 26-dniowego zrobil sie 24-dniowy... Staraczki: nick..................wiek..........cykl starań...............@ iwona1982............30............14(3)................. ..19.06 Misiaczek2507.......20..............5................... ..06.07 Marcysia00...........25..............6................... ..... ? loop87.................25..............3................ ... .14-15.08 magduniaa............25..............7.................. .. 14.08 Nemira.................20..............3................. .......? Muna...................33.............21................. ....27.08 gaja_86...............26...............4................. ....3-9.09 taka j.................31..............31(5)..................21. 09 gosiak666 ............26..............9.......................26.09 Lidka33................33.............21................ ......27.09 Ciężarówki : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu wełna....................30 .................3..................7 wrzesień roxikct..................22..................3........... ......21 wrzesień Racuszekkk26.........26..................2............... ..10 listopad preggers ...............23..................4..................5 grudzień loco99...................23..................1........... ......23 grudzień exe.......................33..................1.......... .......2 styczen FasolkaSzparagowa...23..................1................ .10 styczeń teacher26..............26..................5............. ....1 lutego ??? puszeknieokruszek...25..................5................ .. 09 luty Majeczka_83...........29.................8............... ....24luty Słowiki...................26.................2.......... ... .....3 marca prawie_ruda 30.......30..................3...................4 marca Ann8912...............23...................2............. ......14 marzec Siluetta.................29..............2............... .........28marca Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... ..(07)12 sierpień Doti .....................24..................5................ (19)10 sierpień wyglada na to, ze w tym miesiacu bede miala dwa razy okres...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalwinaKoss
Żadna z Was nie miała takiej sytuacji? Ja już mam dwójkę dzieci, o które bardzo długo się staraliśmy. Testów robiłam chyba z 20 jak nie więcej. Gdy byłam w ciąży po 2-5 minutach pojawiała się druga ale gdy nie byłam nawet na drugi dzień nie było drugiej. I dlatego tak się dziwiłam widząc tą drugą dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sillu ja też miałam takie bóle około 10 tyg. Normalnie nie do zniesienia. Też ratowałam sie APAPem. Ja normalnie płakałam z bólu. Wczoraj dopadł mnie kryzys. Zrobiłam pożądki w szafach. Chciałam odłożyc w jedno miejscoe ubrania w które sie juz nie mieszczę i te bardziej letnie. I większość jest albo za krótka, albo za mała. Mało co zostało. Siedziałam przed szafa i biadoliłam że jestem wielka jak słoń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka, kochanie, coś musi być na rzeczy, na pewno masz wysoką prolaktynę, jeśli nic poza tym ci nie jest. Jestem tego pewna. Ale już na tyle cię znam, że wiem że i tak nie pójdziesz na badania, ty uparciuszku. Więc czekamy dalej na cud. wełna, a ty już doświadczasz cudu narodzin swego synka???????? odezwij się loco, i lekarz powiedział ci, że możesz ten apap łykać? bo ja wzięłam w nocy bo obudził mnie ten ból, że jakikolwiek ruch głową to myślałam, że umrę:( a potem jak wzięłam apap to siedziałam w pionie aż mi przejdzie, bo na leżąco strasznie bolało:( i teraz znowu zaczyna tak boleć. wścieknę się chyba. loco, na pocieszenie powiem ci, że z synkiem w ciąży to ja już w 15tygodniu w nic sie nie mieściłam i musiałam wymienić garderobę;) koleżanki sporo mi dały. Głowa do góry, po porodzie znów je wszystkie zalożysz:) ja teraz przytyłam na razie jakieś 400gram. A to dlatego, że mam e mdłości, niby jem jak człowiek, ale jak mnie zmuli po obiedzie o 15tej, to nic potem nie jem do rana. W ogóle kolacji nie jadam w tej ciąży, bo wieczorami czuję się strasznie źle. Spać mi się chce, niedobrze mi i jedna myśl w głowie: rzygaaaać Ale dla dobra maleństwa wszystko zniosę, tak sobie tylko narzekam:) najlepiej czuję się rano, sprzątam sobie i mam dużo energii. Ale po 18tej to już dla mnie najlepiej noc by się zaczęła. A smaki mam na kwaśne, choć zagryzam je słodkim, więc w sumie nie wiem:) Ale ogóry kiszone, ogórkowa, kapuśniak królują na moim stole, a w międzyczasie pączuś lukrowany lub kawka z dużą ilością mleka skondensowanego słodzonego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w te smaki nie wierzę za bardzo, jadłam wszystko a dziecko jest jednej płci :) ehhh, ja mam czarny okres dziewczyny! dzisiaj pożarłam się z matką, opierdzieliła mnie za darmo, mąż na mnie wyskoczył i ona mnie za to opierdzieliła!!! dajecie wiarę? chyba musiałabym na 2-3 dni się eksmitować gdzieś gdzie nikogo nie ma ale nie mam na to szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz powiedział że Apap mozna łykać, bo jest na paracetamolu. Oczywiście nie nalezy przesadzać. Ja ważyłam się ponad 2 tyg temu i miałam 6,5 na plusie teraz pewnie bedzie koło 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki, krótko, bo godzine temu do domu wróciłam urodziłam Kubę 1.09 o 16.50 :) poród dość krótki - 4 godziny, ale jezusie najświętszy jak booolałooo!!!!!! naszczescie jestesmy juz w domu, cali i zdrowi pozdrawiam Was i odezwę się może jutro to napiszę coś więcej buziaki kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welnaaaaaaaaaa jaka jestem szczesliwa!!!!!!!!!!! dzieki za poprawienie mi humoru!!!! ale sie ciesze, jestem cala podniecona!!! gratuluje serdecznie!! Kubus witamy na swiecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka j. chyba Cie rozumiem, tez ostatnio pozarlam sie z m. i jestem jakas skolowana...ehhhh, kilka dni urlopu od tego wszytskiego by sie przydal...chyba sobie odpuszcze na czas jakis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welna, w sobote porod a ty w poniedzialek juz w domu jestes???? ty to mega szybka jestes;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka to witaj w klubie, może założymy jakiś co? :) wełna gratuluję!!!!!!!!!!!!! z całych sił ściskam, bardzo się cieszę razem z tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WEŁNAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!! Gratulaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaacje!!!!!!!!!!!!! :))))))) Cudownie że tak szybko poszło, masz już za sobą!:) Pochwal się koniecznie Kubusiem!:) Silu kochana Ty moja!!!! :* Nic się nie dzieje u Nas. Mam po prostu ostatnio dołek z powodu mojej pracy lic. :( Chyba bede zmieniała promotora i dziedzinę seminarki i broniła się dopiero w lipcu 2013. Niestety nie jestem w stanie dogadać się z tym promotorem, który naprawdę traktuje mnie strasznie, nie wiem może nie lubi bab w ciąży. Na szczęście dr. ds. kształcenia ode mnie z uczelni chce mi bardzo pomóc i ułatwić to wszystko. Bez donosu na promotora na pewno się nie obędzie. Ale nieważne. Ostatnio wkurzyłam się na kafe bo napisałam dosłownie do każdej! Do każdej z osobna z Was coś napisalam i wszystko się skasowało. Więc był mały foch;p Silu ja też mialam te straszne bóle, po prostu okropieństwo wymiotowałam z bólu na dodatek. I to tak do 20 tc mnie bolało. U Nas wszystko super:) Trochę martwię się tylko o ten stres. W poniedziałek idziemy do Naszego kochanego Ginia:) Powie Nam ile Oluś już waży:) Pewnie koło 1kg:) Dziś zaczynamy 28 tydzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Welna gratulacje ;) :D Lidka bo teraz w niektórych szpitalach zostaje się 2 doby po porodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wełna gratulacje :) Wreszcie synuś wyszedł. I tylko 4h porodu. Nie jedna o tym marzy :) Daj zdjęcie Kubusia. MalwinaKoss ja tak miałam z pierwszym testem w tej ciąży. Spieszyłam się i zaraz po zrobieniu wrzuciłam do szafki (niby widziałam jedną kreskę) kilka godzin później spojrzałam na test i była drugi bladzioch widoczny pod światło. Piszą, że nie wolno odczytywać wyników po 5-10 minutach po zrobieniu testu. Zrób jutro lub pojutrze nowy test i zobaczysz. Jeśli to ciąża to druga kreseczka będzie już bardziej widoczna. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalwinaKoss
Dziękuję bardzo za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny :) szybko mi poszło bo dostałam masę przyspieszaczy już na porodówce, oxy, czopki, zastrzyk w dupę ;) więc mi rozwarcie szło szybko strasznie, a właśnie takie szybkie rozwieranie strasznie boli niestety, no i niestety darłam się niemiłosiernie przez ostatnie 1,5 :P no i dobrze, mam to gdzieś ;) ale ogólnie jestem zadowolona z przebiegu akcji, że tak szybko... Kubuś narazie, podkreślam narazie ;) spokojny, mało płacze, właściwie to raczej tylko postękuje czasami, śpi dobrze Nati narazie chyba troszkę w szoku, ale nie odstępuje brata na krok...zobaczymy jak bedzie nie powiem...fajnie mi bez brzucha ;) a w synku zakochałam się od 1 wejrzenia :) roxi a Ty jak się czujesz?? termin cesarki to już na pewno 10? będę starała się zaglądać, ale muszę trochę dojść do siebie, dupsko mnie boli :P no i ogólnie zakręcona jeszcze jestem aaa zdjęcie wstawię...napstrykam dzisiaj jakieś i wstawię, obiecuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wiecie co, tak w ogóle to szok...pamiętam jak pisałam tu o swoich dwóch kreskach a już po wszystkim...nieźle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wełna kochana moja GRATULACJE! Masz rację, pamiętam jaj jeszcze niedawno namawiałyśmy Cię do zrobienia testu, później gratulowałyśmy Ci tych dwóch kreseczek a już Kubuś jest na świecie :) Pokaż nam swojego kawalera :) A jak Natalka? Zachwycona braciszkiem? Ciesze się, że miałaś szybko poród i że masz to już za sobą :) Silu kiedyś pytałaś kiedy laparoskopia więc jeszcze nie wiem, miała być w paździrniku ale chyba dam sobie jeszcze jeden miesiąc i pójdę w listopadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki: nick..................wiek..........cykl starań...............@ iwona1982............30............14(3)................. ..19.06 Misiaczek2507.......20..............5................... ..06.07 Marcysia00...........25..............6................... ..... ? loop87.................25..............3................ ... .14-15.08 magduniaa............25..............7.................. .. 14.08 Nemira.................20..............3................. .......? Muna...................33.............21................. ....27.08 gaja_86...............26...............4................. ....3-9.09 taka j.................31..............31(5)..................21. 09 gosiak666 ............26..............9.......................26.09 Lidka33................33.............21................ ......27.09 Ciężarówki : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu roxikct..................22..................3........... ......21 wrzesień Racuszekkk26.........26..................2............... ..10 listopad preggers ...............23..................4..................5 grudzień loco99...................23..................1........... ......23 grudzień exe.......................33..................1.......... .......2 styczen FasolkaSzparagowa...23..................1................ .10 styczeń teacher26..............26..................5............. ....1 lutego ??? puszeknieokruszek...25..................5................ .. 09 luty Majeczka_83...........29.................8............... ....24luty Słowiki...................26.................2.......... ... .....3 marca prawie_ruda 30.......30..................3...................4 marca Ann8912...............23...................2............. ......14 marzec Siluetta.................29..............2............... .........28marca Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... ..(07)12 sierpień Doti .....................24..................5................ (19)10 sierpień wełna....................30 .................3..................(7) 1 września

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wełna, wielkie gratulacje. Wycałuj Kubunia od nas, te jego malunie rączunie i stopki. Musi być przeuroczy. Do kogo podobny? Włoski ma? zazdroszczę ci porodu. gdzie rodziłaś???? napisz koniecznie, bo ty też z wawy i ja też. Kóry szpital polecasz? jak z dojazdem było? zostawiłaś Natę w domu? taxą pojechałaś czy karetką? Jak to się zaczęło? wody odeszły? pregg, dobrze, że sie odezwałaś. gosiak, dawaj w październiku na laparo. proszę cię. im szybciej tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Dziewczyny! Wełna super że masz już poród za sobą, wielkie gratulacje synia:* córcia zaakceptowała braciszka bez problemu? ja już mam na plusie 10 kg i już trochę mi się ciężko robi, mała strasznie się wierci w brzuchu, szczególnie w nocy tak kopie że spać nie mogę :) tydzień temu na usg ważyła 1,5kg. Zostało mi jeszcze 2 miesiące do porodu, ale pewnie szybko zleci, muszę powoli zacząć szykować rzeczy dla małej, bo narazie nic jeszcze nie mam przygotowane. Mój synio też poszedł do przedszkola i jak narazie jest ok, marudzi tylko chwile jak go zostawiam, a potem super się bawi z dziećmi i zawsze jak po niego przychodzę to jest mega zadowolony. poszedł już w połowie sierpnia.. ehh najbardziej boję się tylko chorób bo jesień idzie.. chodzi tak na ok 5 godzin. Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welna w piatek dostane skierowanie to sie dowiem kiedy dokladnie bede miec termin. a może sie odwróciła:) hehe a Kubuś jaki duży? i napisz koniecznie jak sie zaczeło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×