Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

hej dziewczynki faktycznie emocje rosną :) Majka moje gratulacje :) Isia ja zatestuje jak mi się @ spóźni ,nie chce sie rozczarować buziole dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka,,,,,
jeszcze nie dziekuje...... podziekuje po wizycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isia nie wiem czy jestem twardzielką czy tylku udaje :P ja za ciebie też oczywiscie trzymam WIELKIE kciukasy Majka a kiedy masz wizyte??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka,,,,,
WIESZ CO W SUMIE DZISIAJ DIOPIERO ZROBILAM TEST,,,,,:) WIEC DOPIERO SIE MUSZE UMOWIC....ALE PEWNIE TAK ZA 3TYG JESLI SIE NIC NIE ZMIENI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka na pewno ciąża. gratulki. gosiak, no ale nas wyprzedziłaś;) szkoda, że nie ma domowego BETA:) np. z krwi z palca;) to byśmy wszystkie wiedziały choćby tydzień po stosunku:) może kiedyś wymyślą taki teścik. mógłby być w sumie podobny do sikanego tylko zamiast moczu krew, a kreski mogłyby by być białe;) hmmm, chyba sama zajmę się ich produkcją. Wy będziecie miały gratis:) bo ciągle zastanawiam się nad własnym biznesem a to dobry pomysł jest:):):) tak ja testuję a co!! 15tego lutego. mnie bolą same sutki, pokłuwają jajniki i tyle. Mnie nigdy sutki nie bolą przed okresem więc jest to dla mnie zastanawiające, ale nadziei nie robi ze względu na małe prawdopodobieństwo zajścia. ale test zrobię, bo chcę mieć jasną sytuację. gosiak czekam z niecierpliwością. a powiedz co ci jest? że musisz brać leki? jeszcze godzina i mam nadzieję, ze nam się tu pochwalisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isia, u mnie wręcz przeciwnie zero ochoty na seks, libido = 0... nie wiem ostatnio jakaś rozbita jestem, nic mi się nie chce, tylko bym spała i jadła :/ mam nadzieję że to przejściowy stan i wkrótce spowrotem nabiorę ochoty na staranka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racuszku na pewno stan przejściowy!! .... nic dziwnego że jesteś rozbita -wystarczy popatrzeć za okno i sobie przypomnieć ile na minusie i już człowiek łapie doła.... robisz testy owu w tym cyklu? nie martw się czasem człowieka łapie jakaś melancholia, ale niebawem starania więc i libido wzrośnie pewnie :-) i nastrój się poprawi :-) Majeczka,Misiak? robicie? Silu no no no, może jednak to coś znaczy? :P ja jż obczaiłam chyba wszytskie sygnały organizmu i musiałoby to yć coś super nowego żeby mnie zaskoczyło przed terminem... Lidka twardziel i jak Magdunia :-) z resztą dla mnie wszystkie jesteście twardzielki, tylko ja jak ten filip z konopi wyskakuję z testowaniem przed terminem @... heh Gosiak wciąż czekamy :-) jeszcze pół godziny? a idziesz po wyniki? czy przez neta czy tel? w sumie nieistotne byleby pozytyw był! i właśnie coś się tak pochorowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam dodac, ze mi sie okres nie spoznal jeszcze, mam raczej jak w zegarku, wiec jak nie dostane 14 to juz bede sie zaczynala cieszyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu mam początki zapalenia płuc więc muszę brać silny antybiotyk. Ja już nie mogę wytrzymać... Jeszcze 20 min.. Boże to jak cała wieczność! Cieszę się w sumie, że życie mnie "zmusiło" do wykonania tej betki bo tak to bym się nie zdecydowała a tak już będę wiedziała. Mam takie motylki w brzuchu, że szok. Trzymajcie kciuki, bo ja nie wierzę, że się udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu a z tym domowym testem beta to czadowy pomysł! Dorobiła byś się fortuny na tym! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak, fanie, że przez tel. jeszcze 13 min! dasz radę. a powiedz w tzw. międzyczasie który dziś masz dzien cyklu i ile to po seksiku? kiedy takie beta wychodzi najszybciej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak a co do zapalenia płuc, o boże, ale cię wzięło na ostro... ale antybiotyki na bazie penicyliny nie zaszkodzą dzidzi, nie martw się. ja brałam 3 razy w ciąży (niestety całą przechorowałam i to ostro - czyt. miesięczna angina) i mój synek zdrowiuśki do dziś;) więc luzik guzik! isia a jakie ty masz te objawy wszystkie możliwe przed okresem co by również wskazywały na ciaże, a u ciebie jej nie wskazywały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka, a ostatnio ci się okres spóźnił nie gadaj!! ja myślę, że jak zrobimy testy w dniu spodziewanej, to będzie jasna sprawa. Bo nawet dzień przed spodziewaną może wyjść negatyw mimo ciaży,więc nie kombinujmy!!! mnie też bierze przeziębienie, kurna! mnie nigdy cyce nie bolały przed okresem, a tym bardziej sutki. a teraz tak, kłują, ciągną, na dole też ciągnie. nic z tego nie rozumiem. może nagle przy regulacji cykli tak już będę miała? zobaczymy na razie oczywiście biorę luteinkę na wywołanie okresu. ostatnią tabletkę biorę w sobotę i czekam na okres...lub jego brak (oooohhh yeah)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silu, cos ci sie pomieszalo chyba;), okres dostalam jakw mial byc po 25 dniach;) ale nic to, nie obraze sie jak go teraz nie dostane;) Gosiak, 6 min...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak kurna dzwoń teraz!!! 14ta czy za pięć 14ta to to samo. na pewno już mają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka no ja pamiętam, że mówiłaś, że dziwisz się strasznie tą obsuwą, ale ze 3 dni ci się spóźnił. no może mi się coś pomajtało, nie ważne. stare dzieje, nieważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak, 3 minuty. idę siku, jak wrócę, siadam i widzę na ekranie - beta ponad 100!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia czekamy jak na szpilkach. czy to oznacza, że skaczesz aż do sufitu? pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racuszku ja chyba 10/11 dc zacznę :-) a Ty co tak późno w 14? Silu- powiększone bolesne piersi, kłucia jajników, "podejrzane" bóle podbrzusza, senność, niesamowita chęć na słodkie albo słone,raz mokro raz sucho raz taki śluz raz taki itd..... rzeczy które u niektórych kobiet mogłyby świadczyć o ciąży i czasem u nich są zapowiedzią a u mnie to pms .... Lidka oby się spoznil zatem! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ................ ????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×