Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

nadia, chyba jesteś pierwszą osobą która tak wcześnie wie o ciąży. w życiu nie słyszałam o tak wspaniałym zmyśle obserwacji własnego ciała. wow, zazdroszczę. test pozytywny tylko 9 dni po owu - super. no ale beta pewnie cię bardziej ucieszyła, choć niska, ale wiadomo, że pozytywna. bardzo wczesna ciąża. zazdroszczę, że wiesz praktycznie od razu!!!!! nic tylko o siebie dbać. Jesteś ze swoim dzieckiem w świadomości od naprawdę pierwszych chwil:) ja tam nie czuję momentu zapłodnienia ani implanatcji. Tak owszem po owu bolał mnie brzuch, ale gdzie ja bym się dopatrywała w tym implantacji. eeee test 9 dni po owu, odważna też nie jestem na tyle:P ale oczy mi na wierzch wyjdą jak za parę dni zobaczę 2 kreski, mówię wam. czekam na teściki od Margotki czułość 10 to może zrobię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadia, ehhhhhhhhh, zazdroszcze;;) i gratuluje naturalnie. Bedzie dobrze, to, ze masz obawy to jak najbardziej zdrowy odruch, ale one niebawem mina;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek2507
Gosiak następnym razem się uda :) , Nadia Gratulacje :) Majeczka nie długo płodniaki ciekawe co z tego wyjdzie :D Silu już nie moge się doczekać aż zrobisz test , a nóż sie uda :) Wełna jak się czujesz psychicznie i fizycznie ? wszystko już w porządku ? Lidka a ty to już chyba się starasz co ? :) Preg ty chyba podobnie do Lidki ? Magdunia chyba też na dniach płodniaki ? Isa Racuszek Muna jak tam ? Doti , Maragotka Roxi a jak u was samopoczucie i dzidzie ? Ja się coś rozchorowałam wczoraj , Katar taki że ledwo żyje :) ale pociesza mnie myśl że już nie długo staranki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek2507
oo jak czekanko teraz to i za Ciebie trzymam kciuki żeby sie udało :) coś mam przeczucie że ten miesiąc będzie szczęśliwy . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ok 20 dostałam @. Jednak organizm nie kłamie, bo tak mi się wydawało, że owu mam wcześniej,bo miałam bóle i się zastanawiałam jeszcze 25 stycznia czy @ nie przyjdzie wcześniej skoro czuję, że mam owu ale później o tym zapomniałam. A owu przyspieszyła o 4 dni i tym samym termin @ się przesunął o 4 dni wprzód. Jakbym robiła testy owu w tym mcu to bym wiedziała, a tak staranka były za późno co celowałam wg kalendarzyka na 29 stycznia. Jakbym posluchała tego co ma mi do przekazania mój organizm to by bylo wszystko ok. No nic, dopisuję się na koniec tabelki. Staraczki: nick..................wiek..........cykl starań..............termin @ lidka32..............32 ..............11............................14.02 preggers ............23...............3...........................20. 02 magduniaa..........25...............1.................... .......25/26.02 Isia...................28...............8................ ............01.03 Racuszekkk26.......26...............2.................... . .......01.03 Muna.................33...............16................. ..........01.03 Misiaczek2507......20................1................... ........02.03 Majeczka_83........28................5.................. .........02.03 gosiak1986..........26...............5.............................09.03 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... ..... . 9 sierpień Doti .....................24..................5.................. .19 sierpień wełna....................30 .................3....................7 wrzesień roxikct.................21..................3............ ... ....22 wrzesień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roxi, czekamy na ciebie po usg. Napisz koniecznie, czy z dzidziusiem wszystko dobrze. o której masz usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak a teraz planujesz robić testy owu??? buziak co tam u reszty? Lidka, Preg ,Silu jak tam przed ? reszta dziewczyn piszcie :-) teraz u kilku z nas czekanie na owu..dłuży Wam się? :P bo mi troszkę... buziaki dla Mamusiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, ja jestem okropnie śpiąca. śpię po 10 godzin i dalej bym spała. To ten mróz;/ poza tym niedobrze mi dziś rano było a w pociągu jeszcze tak faje czuć było od jednego gościa że myślałam,że go wykopię z pociągu. a fuj, nie znoszę. idę teraz na kawusię. Testów z allegro nadal brak - dzwoniłam do gościa to powiedział że wysłał na 100%, no cóż...ja ich nie mam i pewnie ich już nie dostanę. W pracy jak to w pracy..już nie mogę się doczekać powrotu do mojego skarbunia synunia. Jest taki cudowny. Powiem wam, że cudownie jest być mamą. Nie ma chyba większej miłości niż ta do dziecka..miłość do faceta to jakiś pikuś w porównaniu z miłością do dziecka. Życzę wam, żebyście szybko zaciążyły. gosiak, kiedy masz badanie prolaktyny? fajnie by było, żebyś szybko to zbadała i jeśli wykaże ci nadmiar PRL to wtedy rozpocząć cykl z lekiem. wówczas szybko zajdziesz. I ten lek można brać przez całą ciążę, także bez obaw. Myślę, że u ciebie tu tkwi problem, skoro lekarz sam wpadł, żeby ci to badanie zrobić. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu a może TY zaciążyłaś :D skoro tak Cię zapachy drażnią. Do Twojego terminu @ jeszcze 6 dni i wszystko będzie jasne :) Trzymam kciuki. Silu najpierw to wyśle mojego M w końcu na te badania, bo są one mniej kosztowne. Jeśli u niego będzie ok to wtedy będę robiła sobie badania - tak zresztą polecił mi mój ginekolog. Dziś umieram przez @. Isiu nie wiem czy teraz będę robiła bo mój M wyjeżdża akurat jak mam mieć płodniaki więc nie ma sensu żebym robiła bo po co :) Pozdrawiam dziewuszki i miłego dzionka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam wszytskim, u mnie normalne objawy jak przed @, pobolewanie podbrzusza, bolace cycochy, i podobnie jak Silu, tez mnie cos dzis mdli... Silu, podzielam Twoje zdanie, odnoscie milosci do dziecka, nie ma nic silniejszego, nic goretszego oraz nic bardziej zwiazujacego, poniewz bez faceta moglabym zyc, natomiast bez mojego dziecka NIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka, dokładnie...nie mogłabym żyć bez mojego synka. Jest dla mnie nr 1. A po nim dopiero mąż. Taka chyba natura:) męża oczywiście również bardzo kocham, bardzo. Ale synek to mój skarb, nie oddam nikomu, będę strzegła jak lwica do końca moich dni. jeszcze dużo czasu do testu. Obiecałam sobie, że nie zrobię go do 15 lutego. Nie i koniec. 15tego będzie po prostu super pewny! spaaaać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja corcia poszla do swojej ulubionej przyszywanej cioci-babci, dwa domy dalej, nie ma jej 1,5 godz. a juz za nia tesknie;), paranoja jakas...hihihiih Moje sloneczko kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welna, co Cie tak ostatnio malo? Muna, jak u Ciebie, staranka kolejne podjete? Roxi, zamelduj co u Ciebie. Isia zbieraj sily na kolejne przytulanka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu, skoro gostek z allegro mowil, ze wyslal testy to niech poda nr przesylki!!!! Niech udowodni, ze wyslal towar!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka, to była przesyłka pocztowa priorytetowa, on to zanosi na pocztę - mnóstwo tego wysyła i potem to idzie w świat. on tego nie spisuje, jakie numery, nie wiem czy poczta nadaje numery przes.zwykłym priorytetowym. kurier był strasznie drogi, więc wzięłam pocztę. niestety... ty mi nic lepiej nie mów lidka o tęsknocie przez 1,5 godziny... ja cierpię katusze codziennie w robocie wychodząc o 8ej rano a wracając o 17tej. 9 bitych godzin bez mojego skarbunia. :( ja tak bardzo pragnę być w tej ciąży, tak strasznie między innymi dlatego, że chciałabym po prostu być z moim synuniem i czekać sobie spokojnie na drugą dzidzię. Mam swietną umowę, wszystko cacy, tylko kwa mąż nie cacy!!!!!!!! :( i znowu mnie na łzy zbiera. aj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margotka bardzo bardzo dziękuję. czekam z niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silu, w takim razie gostek musi miec dowod nadania przesylki!! zarzadaj go od niego! Nie smuc sie, niebawem zaczniesz porzadne staranka i w mig bedzie kolejna dzidzia, no chyba ze juz tam cos u Ciebie w brzusiu rosnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze dziś zaczął mi się mega apetyt. nie długo się w drzwiach nie zmieszczę. od rana wtrąbiłam podwójne śniadanie, ciasto i o 12tej zjadłam obiad. mało z tym - chcę mi się znowu jeść! o 16teh wychodzę z roboty, jeszcze 3 godziny. bleeeeeee a mój synuś śpi,ma drzemkę. wstanie po 15tej i już niedługo potem wytulę go i uslyszę ten cudowny głos jego chichotu. Jezu chyba nie ma nic piękniejszego dla matki niż śmiech jej dziecka. ja się dosłownie rozpływam - balsam dla duszy. mój synunio najukochańszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedobrze mi po tym obiedzie. to była chyba wątróbka????;/ mam ochotę sobie rzygnąć. posmak w buzi nieciekawy. albo zajem jakimś ciachem. na dole mam coffee heaven. chyba idę. niech już będzie 16ta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu, takie mdlosci to chyba podejrzana sprawa co nie;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja mam trpeoretycznie mieć @za 10 dni. Mówię teoretycznie bo ostatnio to różnie bywa. A dzisiaj od samego rana chce mi sie wymiotoeac i to tak mocno. Nie mogłam nawet kanapki zjeść i teraz będę jadła pierwszy posiłek. Chociaż nie mam ochoty. Nie wiem czy sie zatrulam, czy to jakaś grypa zoladkowa. Mam oczywiście ze to c innego. Zobaczymy. Jeszcze tyle czasu do mojej @ ze mało prawdopodobne. Chyba ze owy faktycznie była koło 10/11 dc tak jak miałam bóle. Silu ja czuje ze los zadecydował za was i jednak wpadliście ;) ja w ciebie wierze! Gosiak oczywiście jest mi przykro ze @ nadszedł ale przynajmniej zaraz będzie z głowy i szybko plodne. Roxi jak tam po wizycie pisz nam szybko. Dziewczyny które teraz sie bedą starały okres do owulacji szybko zleci gorzej z tym po... Cieszcie sie ze staranek bo to jest najprzyjemniejsze w całym cyklu, no poza 2 krechami jak już sie pojawia. Ja już nie będę korzystała z testów owy bo w tym cyklu mi nie pokazały i tak owulki chociaż jestem pewna ze była. Ja właśnie zjadlam swoje ulubione danie makaron ze szpinakiem i dalej chce mi sie wymiotowac także ńie była to kwestia głodu. Nie wiem co o tym myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pregg, powiem ci kiedy u mnie zaczęły się pierwsze objawy ciąży z synusiem - równo tydzień po owulacji. Owulkę miałam na bank 14 dnia cyklu, wtedy też seks, tydzień po tym zdarzeniu zaczęły mi się dziwne schizy - a to zapachy, a to niedobrze, a to śmierdzi, a to nie smakuje, a to coś tam....poczekałam 5 dni od początku tych sensacji, czyli 7+5 = 12 dni po owu i zrobiłam test. Oczywiście pozytywny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc policz sobie ile dni minęło od owu, jeśli conajmniej tydzień to możesz mieć już te naprawdę pierwsze objawy, które czują tylko te bardzo wrażliwe kobiety. niektóre nic nie czują. a teraz to ja nie wiem naprawdę. po prostu przyjdzie 15 luty i robię test, choćby nie wiem co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Silu za wsparcie! Mam nadzieje ze tak jest bo mam teraz 23 dc myśle ze tydzień temu conajmniej miałam owulke. Nie wiem naprawdę. Nie chce zapeszac ale może i sie udalo;) w zeszłym miesiącu czułam ze przyjdzie @ i ze sie nie udało, a teraz sama nie wiem. Mam wielkie nadzieje ze sie udało. No to sama widzisz ty tez możesz mieć objawy pierwsze. Ale byłoby cudownie jakby sie nam obu udało!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pregg, czasem intuicja po prostu nie kłamie. Jeśli czujesz się inaczej to bardzo możliwe, choć ja nie wypowiadam tych pięknych słów, żeby nie było później smutku. :) słuchaj pregg, ja też mam dziś 22 dzień cyklu:) idziemy łeb w łeb - lidka też, tylko, że lidka ma krótsze cykle. ja mam 28dniowe.czyli testujesz wtedy co i ja? 14ty, 15ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fb g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. ja juz po wizycie. widziałam serduszko. fasolka ma 1,61 cm. jestem w 8 tydodniu i 2 dniu:) jestem szcześliwa. założył mi karte ciąży. mam skierowanie na te wszystkie badania. wszystkie płatne! przytyłam już 3 kilo!!! zła wiadomośc ze chyba mam przepuklinę pępkową. kłuje mnie nie raz tak w pępku ze sie ruszyć nie mogę. po porodzie czeka mnie operacja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×