Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Gość Majka,,,,,
W TYM ROKU BEDE MIALA 24LATA... W SUMIE WEDLUG MOICH WYLICZEN BYLBY TO DRUGI TRZECI TYDZIEN... MAM TYLKO NADZIEJE ZE NIE BEDE MIALA OKRESU... BOJE SIE TERAZ:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka,,,,,
JA TEZ OD MIESIACA MYSLALEMA NAD ZAJSCIEM W CIAZE,,,, JESLI POTWERDZI SIE CIAZA TO FAJNIE BY BYLO.... ALE TA NIE PEWNOSC I TE @OBJAWY MNIE PRZERAZAJA TERAZ,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka ale tak jest zawsze ze czlowiek jak jest juz w ciazy mysli ze w kazdej chwili dostanie @:) niec sie nie martw. Do lekarza miozesz isc w 6tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka - pozytywny test pierwszy wyrzuciaś ? to pamiątka jest! ja mam test ciążowy wklejony do albumu córki - jako pierwszy znak jej istnienia. Pogrzeb lepiej w tym koszu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
objawy bedziesz miala takie same jak na @:) wiec niczym sie nie martw. jak juz w 8tc uslyszysz serduszko bedziesz pewna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka,,,,,
W SUMIE MACIE RACJE!! LECE DO KOSZA SZUKAC TESTU!!!!:)ALE I TAK ZA PARE DNI ZROBIE KOLEJNY.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka,,,,,
MOJA ZNAJOMA BYLA W 5 TYG U LEKARZA I BYLO SLYCHAC SERDUSZKO:) POWINNAM SIE UMOWIC NA WIZYTE ALE TO ZA JAKIS CZAS:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka, ja jeszcze czekam z wizytą. Moim zdaniem nie ma sensu lecieć za wcześnie. I też mnie brzuch pobolewa jak na @ ale to normalne. W pierwszej ciąży też tak miałam sorry dziewczyny, że wam tak tu wlazłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka w 5tyg nie mozliwe ze slychac serduszko bo czasem w 5tc u dze=iewczyn nie widac pecherzyka ciazowego poczytaj sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka tu kazda dziewczyna przyjmnie cie z calym serduszkiem takie one tu kochane sa:) wiec super ze nasz grono sie powieksza:) a co wizyty masz racje ale ja polecialam w 6tc bo pierwsza ciaze poronilam i dlatego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka,,,,,
TEZ MI SIE TAK WYDAJE NIE MA CO ZA WCZESNIE LECIEC....TO MOJA PIERWSZA CIAZA WIEC WIADOME SA MOJE PODEJRZENIA I LEKKA NIE WIEDZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka,,,,,
POWZNIE BYLA U LEKARZA IPOIWDZIAL ZE TO 5TYDZIEN JEST... I SLYSZALA SERDUSZKO......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majak to super miala kurcze tak szybko no:) ja dopiero w 8tc zobaczylam serduszko:) a teraz juz jakos leci jestem po badanach genetycznych widzialam nozki raczki kregoslup wszytsko no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak !!!!!!!!! emocje też mnie się udzieliły Twoje, czekam z Tobą do 14 i pisz szybko co i jak :-) trzymam kciuki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka,,,,,
BARDZO FAJNIE:) CHYBA TO SWIETNE UCZUCIE PRAWDA???DO MNIE JKOAS JESZCZE TO NIE DOCIERA.... CZYLI PO JAKIM CZASIE POWINNAM UDAC SIE DO LEKARZA JESLI OCZYWISCIE OKRESU NIE BEDZIE??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka,,,,,
LIDKA,,, NA PEWNO UDA WAM SIE!! CIERPILIWOSCI:) WSZYSTKO BEDZIE OKI:) ZOBACZYSZ BEDZIE TO DLA CIEBIE NIESPODZIANKA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka, ja w pierwszej ciazy poszlam po 4 tyg, jak sie dowiedzialam ze jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka,,,,,
A CZY W CZWARTYM TYGODNIU LEKARZ COZ JUZ ZOBACZYL??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka,,,,,
LIDKA NA PEWNO SIE UDA:) MUSISZ BYC DOBREJ MYSLI....WIERZE W CIEBIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluję świeżo zaciążonym :D także teraz czekamy na resztę, niedługo testujących,ale będą emocje :-) oby same pozytywne :-) :-) coś czujecie dziewczyny czy raczej dużo za wcześnie? ja mam taką ochotę na seks że szok, libido maksymalnie wzrosło, byleby mi tak codziennie zostało chęci do płodnych jak już teraz tak szalejemy :P :-) jak tam Mamusie? Staraczki: nick..................wiek..........cykl starań..............termin @ gosiak1986..........26...............4................... ........12.02 lidka32..............32 ..............11............................14.02 preggers ............23...............3...........................20. 02 magduniaa..........25...............1.................... .......25/26.02 Isia...................28...............8................ ............01.03 Racuszekkk26.......26...............2.................... . .......01.03 Muna.................33...............16................. ..........01.03 Misiaczek2507......20................1................... ........02.03 Majeczka_83........28................5.................. .........02.03 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... ..... . 9 sierpień Doti .....................24..................5.................. .19 sierpień wełna....................30 .................3....................7 wrzesień roxikct.................21..................3............ ... ....22 wrzesień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak poszlam do gin. to byl moj 5 tydz. i zobil mi usg dopochwowe, naturalnie potwierdzil ciaze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak majka swietne uczucie:) sama sie przekonasz nie dlugo:) wyslij mi swojego e-malila cos wysle ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isia, ja nic nie czuje, poza bolacymi cycochami, ale to normalne przed @...poza tym nic a nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka jak Ty w końcu bo się pogubiłam testujesz 14 czy dopiero jak się spóźni??????? Silu a Ty? Preg ? Magdunia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka,,,,,
majka.1988@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pewnie 29 lutego zatestuję..... niecierpliwiec... Lidka pamiętaj że brak objawów to też dobry znak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak trzymam kciuki :D strasznie jestem ciekawa i oby była pozytywna beta :-) rozpoczęłabyś ( chciałabym i mam nadzieję) wysyp kreseczek na tym topiku :D:D:D !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×