Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

pre no koniecznie muszą nadejść chęci starankowe! chciałabym żebyś jak najszybciej zobaczyła swoje II kreseczki :) daj koniecznie znać co lekarz Ci powiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pregg kochana Ty się bierz za staranka! Ale wiesz, na luzie :) Nie wierzę, że przez cały czas nie będziesz miała ochoty na przytulanka, a poza tym w dniach płodnych to jest naturalne, że ma się większą ochotę na seksik :) Także głowa do góry i do działania :) Dziewczyny oby Wasze przeczucia się sprawdziły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane Moje, dzis nic nie czuje z objawow, choc lekkie klucie podbrzusza owszem, ja robilam tak jak wy, natestowalam sie tyle wczesniej zeby zobaczyc I kreske....buuuu, wiec a razie nie testuje ;) Jak znam zycie, jutro zegarkowo przyjdzie malpa...bleeee Preggers a Ty sie nie ociagaj tylko do boju kochana!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D Ja jeszcze @ nie dostałam, ale dziwnie mnie muli tam na dole :/ więc wszystko się może zdarzyć.. mam nadzieje, że nie przyjdzie. Kurczak.. myślałam, że tu wejdę i kolejne dobre nowiny będą a dziewczyny testów nie zrobiły :) Ja jutro chyba zrobię.. tak już dla jaj.. o ile @ nie przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Witam. Tez mialam nadzieje zobaczyć szczesliwe nastepne mamusie. Gosiak, Lidka trzymam kciuki! Wierze ze teraz wszystkim nam sie uda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muna, kochana jestes ;) Ja wlasnie spadam do ogrodka, sadzic dzis swiezo co nadeslane roze i maliny ;), ot tak coby nie myslec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Muna :) U mnie jak do tej pory nic się nie dzieje, czasami mnie tylko jajnik kłuje ale @ brak. Ja poczekam przynajmniej do 33dc i jeśli małpy nie będzie to zrobię teściora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak a Ty masz regularne @? Bo jesli tak to rozumiem ze ten test w 33dc to bedzie tylko formalnosc?! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pregg u mnie ostatnio to tak różnie właśnie, ale najdłuższy cykl jaki miałam w przeciągu minionego roku trwał 32dni więc jeśli do tego czasu nie będzie @ to zrobię test. Średnia moich cykli to 29dni więc wg tego @ powinnam była dostać 8 marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie mi lekarz odwołał wizyte, wiec dalej niczego sie nie dowiem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pregg a dlaczego odwołał? I to tak całkiem odwołał czy przesunął na inny termin? Dla mnie to jest przesada żeby trzeba było tyle czekać na wizytę u gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak Wy ale ja trzymam za Was kciuki żeby @ nie przyszła :) u mnie dalej tempa podwyższona.. dzisiaj rano byłam już pewna że @ przyjdzie bo brzuch mnie tak mulił i jajnik kuł jak na @.. ale póki co cisza, pobolało do 15 i teraz znowu spokój. Jedynie co jeszcze zaobserwowałam to to, że zawsze przed @ wydzielina była biała z grudkami, a teraz jest kleista i jednolita bez grudek.. jest tego więcej.. zapalenia itp są już przez gina wykluczone. Żadne tam objawy ciążowe... wiem.. :/ myślę czy robić jutro czy czekać na @ i jak za tydzień nie będzie to wtedy iść na betę i już się nie męczyć.. chociaż łatwo tak powiedzieć .. "zaczekaj tydzień i sie nie denerwuj" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacher26, my z mężem kochaliśmy się mniej więcej co 2 dzień, bez wyliczania dni płodnych, tzn od ostatniej @ do potencjalnego pierwszego dnia @. pewnie dużo zależy jakie nasienie ma mężczyzna, jeśli nie pali, pije, prowadzi zdrowy tryb życia, to plemniki regenerują się szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak narazie odwolal musze sie jeszcze raz umowic, na szczescie u niego nie trzeba jakos strasznie dlugo czekac ale pewnie jak sie z nim umowie to juz bedzie koniec cyklu i bede miala kolejny z glowy. A tak sie wkurzylam, ze kupilam sobie olejek z wiesiolka testy owu i bede dzialac!!! Na szczescie u mnie wkurzenie sie dziala motywujaco! ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki, ja dzis nie testowalam, boje sie, @ jeszcze nie ma, ale moze najdejsc w kazdej chwili (oby nie) ;) Gosiak jak u Ciebie? zxcasd trzymam kciuki, aby @ nie przyszedl, daj znac jak zetestujesz! Preggers dzialaj kochana, dzialaj. Muna co Ciebie? Welenka moja, jak tam brzusio, rosnie? I w ogole co u reszty????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka ja od wczoraj oficjalnie zaczelam staranka! :) Wyszlo spontanicznie, bo nawet nie planowalam zaczynac, ale wyszlo samo z siebie! :) Dzisiaj zobaczylam w kalendarzyku, ze mam plodne od wczoraj przy cyklu 30 dniowym, ale biore pod uwage ze tym razem moze spoznic sie nawet bardziej, wiec licze nawet 44 dni, wiec ostatnie dni plodne beda pod koniec marca, wiec dzialam dzialam ostro! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogole cudownie by bylo zajsc w tym cyklu, dzidzia by sie urodzila w okolicy moich urodzin! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja staram się o dzidziusia :) a z tymi testami to róznie. ale w moim przypadku najlepiej jest robić w dniu spodziewanej @ . ale znam przypadki, że dziewczyny robiły wcześniej i pojawiły się 2 kreseczki. Myślę jednak, że najwazniejszy jest zdrowy rozsądek - chociaż sama wiem, że cięśko jest utrzymać emocje na wodzy. Trzymam kciuki za "staraczki" :) oby się wreszcie nam udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka a czujesz ze nadejdzie w najblizszych dniach? A Tobie sie czasem spoznia czy zawsze na czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusesita100, jak dlugo sie staracie juz o baby? Preggers, zycze owocnych przyytuanek w tym cyklu!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Preggers, mnie sie nie spoznia nigdy, zawsze mam zegarkowo, ale dzien @ jest dzis, wiec wszytsko moze sie zdarzyc. Nie mam specjalnych objawow, choc czasami zaboli podbrzusze jak na @, czuje sie wzdeta, no i piersi jakby mniej juz bola....buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Dziewczyny oby ta cholera @ nie przyszła. Życzę wam tego bardzo bardzo mocno. Z moim M mamy ciche dni :-( a u mnie plodniaki,:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muna dzisiaj dzien mezczyzn, wiec odpusc mu i pogodzcie sie w lozku!:) Dziewczyny mam nadzieje ze u Was nic sie nie zjawilo! :) I trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny , ostatnio mało się odzywałam bo jakoś musiałam uporządkować swoje sprawy . :) Dziś zaczęły się mi się dni płodne , start już był , także teraz będziemy działać do końca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam u Was? :) u mnie @ ani widu ani slychu.. I oby tak zostało na 9 miesięcy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobitki :) Przepraszam, że tak późno piszę, ale M wczoraj wrócił i nie miałam nawet kiedy zasiąść żeby coś napisać :) Więc u mnie brak @ :), brzuch mnie nie boli, czasami mnie tylko jajnik kłuje ale nie wiem czego to objaw, temp. dzisiejsza tam na dole to 37,8 (!) co biorę za dobry objaw :) W grudniu miałam cykl 32dniowy więc nie spieszę się z testowaniem, dziś mam 32dc akurat i jak jutro @ nie przyjdzie to będę testowała w poniedziałek :) Lidka a jak u Ciebie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×