Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Lidka ja chyba jednak nie zrobię tego testu jutro... Chyba wolę poczekać ewentualnie na to czy @ przyjdzie czy nie. Jeśli nie przyjdzie to w poniedziałek zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie w zasadzie nic, mam 10dc a czuje sie jakbym miala dostac @ .Cycki bola, pryszczy pelno i czasami mnie brzuch zaczyna pobolewac jak na @ ale nic sie nie dzieje, i tak od 3 dni, jutro ide do lekarza moze on mi powie cos pocieszajacego. Gosiak zrobcie jutro, najwyzej powtorzycie! Wiem ze przed @ czlowiekowi zaczyna brakowac odwagi, ale zrob! Bedzie czarno na bialym. A raczej rozowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do testu to jutro może przyjść @, zrobię test rano a za chwilę małpa przybędzie albo znając życie rano jak wstanę to już będzie więc problem sam się rozwiąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem, chyba zrobie jutro, zreszta sama nie wiem, skoro nie ma sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam betę za free, tylko potrzebuję skierowanie. Chodzę do prywatnej przychodni :) Dlatego może ostatnio nie chciała mi dać skierowania bo było przed terminem @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki wszystkiego najlepszego!!!! Dziewczyny powiedzcie co Wy o tym sądzicie... Dostałam okres który pierwszego dnia był obfity,drugiego już mniej a trzeciego tylko plamienie. Zawsze to mam obfity @ przez trzy dni a teraz tylko dzień i trochę drugiego dnia. Jakoś tak źle się czuje,mdli mnie,słabo mi i co raz to jajnik mnie zakuje...Co myślicie o tym??? Proszę powiedzcie mi coś na to :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka ale o co chodzi? Dostałaś okres ok, był bardziej skąpy niż zwykle tyle... Jeśli podejrzewasz ciąże mimo wszystko to zrób test. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh... daj Boże żeby były wreszcie dwie kreski a nie homoniewiadomo co.. była koleżanka u mnie i spoglądała na ten pierwszy test.. stwierdziła że gdybym nie powiedziała jej że po czasie wyszła druga kreska to by powiedziała że wskazuje ciąże.. faktycznie spojrzałam na zdjęcie i inaczej to wygląda troszkę.. cóż.. kiepski aparat w telefonie ;) Ale powiem Wam że przez to że tak wcześniej się nakręcałam jak mi się @ spóźniała.. to teraz nawet jakbym te dwie kreski zobaczyła to by do mnie nie docierało że jestem w ciąży.. jak się na coś tak długo czeka.. niby się bardzo teraz przejmuje.. ale raczej tym że nic nie zobaczę i znowu będzie rozczarowanie. I przysięgam sobie że jak znowu cos dziwnego będzie się ze mną dziać.. to nie kupie ani jednego testu, jak @ nie będzie się zjawiać miesiąc to dopiero pójdę.. bo mam dosyć tych nerwów :( Trzymajcie dziewczynki kciuki.. mimo że wiem że to dużo nie da.. jakby od kciuków zależała ciąża to chyba byśmy wszystkie w tej ciaży były i to wielodzietnej :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margotka pannica będzie zobaczysz;) zxcasd rób testy, bo to nigdy nie wiadomo. Najlepiej zaopatrz się w tanie z allegro:) mam nadzieję, ze to dzidziuś. dobranoc kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja dzis nie testowalam, boje sie rozczarowania, termin @ jutro, wiec jak nie przyjdzie do jutro zatestuje ;) Gosiak, a jak u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja też nie robiłam testu :( Mam nadzieję, że mnie nie zabijecie :) Poczekam jeszcze do poniedziałku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak oby nie przyszla w ogole! :) Ach rozumiem Was dziewczyny, tez sama zawsze przeciagam w nieskonczonosc!;p Lidka a jak Ty sie czujesz? Myslisz ze bedzie czy nie!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pregg ja zawsze szybko robiłam testy, ale już mi przeszło bo za każdym razem jak zrobiłam test to zaraz była @ więc teraz przechytrzę małpę i nie zrobię tak wcześnie :D No właśnie Lidziu, jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak moim skromnym wełnianym zdaniem Ty jesteś zaciążona :) a z tymi testami to tak chyba jakoś jest, ja też zawsze robiłam wcześniej, a jak już zaciążyłam to zrobiłam chyba z 4 dni po terminie @ dopiero... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nono to moze byc mamine przeczucie!:) Dziewczyny za to jak sie czuje jakbym mialam dostac @ wiec ja dostane nadprogramowy za Was dwie a Wy nei! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co w ogole nie mam ochoty na staranka w tym cyklu:( wiec narazie slabo z dzialaniem, ale owu mam miec dopiero 24.03 wiec jeszcze duzo czasu moze checi sie znajda! :P Do lekarza na 17 dopiero!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×