Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Gość kogutikio
przepraszam ze sie wam wtrace w rozmowe ale mam problem i pytanie, a nie znam nikogo kto moglby mi cos podpowiedziec. 22 kochalam sie z mezem, pozniej 27 mialam minimalne plamienie a 1 mam dostac okres, ale tego 27 piersi okropnie mnie bolaly, i kuje mnie lewy jajnik, do tego wybadalm sobie szyjke macicy i jest ona wysoko uniesiona, tarda i zamknieta, i w srodku jakby to powiedziec jast bardzo malo miejsca , macice od srodka jakby spuchla, przepraszam za tak glupie okreslenia ale chce jak najlepiej to opisac, czy to moze byc objaw ciazy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kogutikio
gdyby ktoras z pan mi odpowiedziala byla bym bardzo wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może być to jeden z objawów ciąży, ale to tylko gdybanie, najlepiej zrób test 1 i będzie odpowiedź :) Maleństwo będę trzymać, aby ta wstrętna @ wreszcie do ciebie nie przyszła. Dziewczyny, a wy się kochacie tylko w dni płodne? My się kochaliśmy mniej więcej co 2 dni i tak przez 3 tygodnie :P bo nigdy nie wiadomo kiedy się trafi. Co do mnie :) rosnę, w ten czwartek minie połowa ciąży, czas strasznie szybko biegnie. Byłam w środę na usg połówkowym, mój chłopczyk dalej jest chłopcem, jest zdrowy i śliczny. Cieszę się, że podoba wam sie imię jakie wybrałam, jest ono najodpowiedniejsze do starań, modlenia sie o niego, to prawdziwy dar od Boga. Dziewczyny na pewno się uda, niestety nie wiadomo kiedy, ale się uda na pewno, a to dla was na zachętę i z buziakami za kciuki trzymane dla cioć http://img441.imageshack.us/img441/6484/zrzut 1.jpg http://img217.imageshack.us/img217/240/zrzut2 h.jpg teraz Ja za was trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorciaw
kogutikio, ja bym ci bardzo chętnie odpowiedziała, ale nie mam pojęcia. Ja za pierwszym podejściem nawkręcałam sobie tyle objawów, że to nie do pomyślenia :) Tak jak Soulen ci napisała, też myślę, że test wyjaśni sprawę. A już jak kupisz ten o najwyższej czułości, to nie będzie żadnych wątpliwości co do wyniku :) Soulen, jaki cuuudny ! :) i to już półmetek, wow. dzięki za fotki, to takie, hmm, inspirujące:D ;) no i dodaje nadziei:) eee, nie no nie tylko w płodne, ale wtedy uważemy, żeby niczego nie uronić :D:P. ale powiem ci, że pracujemy oboje bardzo dużo i na co drugi dzień, tak ciągle to nie mielibyśmy siły, ani ochoty :D:D, wiem, okropne :P Maleństwo, no to trzymam kciuki, będziesz czekała do spodziewanej @ z testem, czy sprawdzisz wcześniej? Może ty będziesz tym razem "gwiazdą miesiąca" ;), z całego serca życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zdjęcie to tylko na motywacje jest dane!! oraz za trzymane kciuki i wspieranie mnie. To, która teraz testuje pierwsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen, ale on jest uroczy!!! :) mnie wy motywujecie jak nikt inny, bo niestety mężczyźni nigdy nie zrozumieją do końca, co dzieje się w naszych głowach... Choc mąż wspiera mnie najmocniej jak umie, to jednak wy dajecie mi najskuteczniejszego kopa. :D Dorcia, mam nadzieję, że masz coś z wróżki, może faktycznie zrobimy tu zawody na gwiazdę miesiąca hehehe :);):) Dziś mam 24 dc i szczerze powiem, że bóle niby owulacyjne miałam w 12 dc, więc teoretycznie dziś powinnam dostać... ale troche krótki ten cykl by był , szczególnie w porównaniu do ostatniego - 32-dniowego. Dziś zakupię test i poczekam do 26-28 dc i zrobię go. Co do Twojego pytanie Suelen, odnośnie częstotliwości, to kochamy się jak mamy ochotę, a że ja mam nawiekszą ochotę w czasie owu, to wtedy tak wychodzi, że co 2-3 dni, a w pozostałe dni cyklu to tak 1-2 razy w tygodniu. Częściej też się nie da, bo mąż często wyjeżdża :( Może tu tez leży problem... Kogutikio, za Ciebie również 3mam kciuki, daj znać co test wykazał. Miłego dnia Dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleństwo czyli jesteś pierwsza w kolejce do testowania? w taki razie czekam, trzymam kciuki no i zobaczymy co przyniesie listopad. Może traficie w ten dzień :) ja to cuda na kiju robiłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Maleństwo 3mam mocno paluchy!!! W końcu musi się udać!! My działamy ale wiem, że mi jajko nie urosło...chociaż to działanie jest przyjemne. My powiedzmy w dniach mojej owulacji tak co 2, 3 dni się kochamy. W pozostałym czasie to też tak Mleństwo wychodzi 2 razy w tygodniu czasem częściej. Wiecie tak sobie myślę jaki to człowiek w młodości był przewrażliwiony!!!Gdybym tylko wiedziała, że będe miała kiedyś problem to bym z moim obecym mężem szalała od dawna!!!!Jak sobie pomyślę....o tym zabezpieczeniach i testach i jak się z ulgą patrzyło na tą I krechę....:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka, masz całkowitą rację! po cholerę ja brałam przez 8 lat tabletki antykoncepcyjne??? ale kiedyś człowiek był niegotowy na dziecko, więc lepiej było się zabezpieczać...ale wtedy to myślałam, że to tak hop-siup i już :) a tu niespodzianka, bo wcale nie :p Kupiłam juz Acon-teścik, ale jestem dzielna i czekam :D dziś mam 25 dc, więc jeszcze spokojnie. Miśka, teraz się bawcie na całego, nie masz ciśnienia póki co, więc szalej :D;) w następnych m-cach, gdy Clo zacznie działać juz podświadomie będziesz sobie robiła presję i już nie będzie to samo. Dziewczyny, co tam, jak tam u was. Odzywajcie się!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MALEŃSTWO no i jak z testowaniem? dziś wypada 29dc... trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorciaw
ja też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja kochalam sie w dni plodne z mezem i czekam teraz 13.11.powinnam miec okres zrobilam dzisiaj w poludnie test i niestety negatyw,zalamana jestem staramy sie 2 miesiac.pomozcie czy to znaczy ze nie jestem czy za wczesnie zrobilam dzisiaj jest okolo 9-10 dzien od zaplodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula na spokojnie zrób test po spodziewanej miesiączce bo przed to za szybko. Życzę powodzenia!!!Wejdz sobie na kalendarz owulacyjny str netmama.pl tam będziesz miała podane dni kiedy możesz wykonać test moczu i test krwi. I głowa do góry to dopiero 2-gi m-c strań. My tu wszystkie już ok kliku m-cy się staramy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MALEŃSTWO proszę mi sie tu szybko odezwać!! PAULA poczekaj do 14.11 i wtedy zrób test. Mam nadzieję, że wam się uda, ale dwa miesiące starań to naprawdę mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, przepraszam, ale ostatnio jestem tak zapracowana, że nie ogarniam wszystkiego... Oczywiście , jak co miesiąc @ pojawiła się w 26 dc. Nie mam pojęcia o co chodzi! ale nie łamię się, choć już nie mam siły i chęci robić kolejnego testu i znowu się wkurzać. @ juz mi się kończy... postanowiliśmy, że całkowicie wyluzujemy, żadnych liczeń, testów, itp, bo ja niedługo zwariuję. Planujemy co miesiąc jakiś wyjazd na weekend, na narty, z przyjaciółmi, żeby odwrócić naszą uwagę od dziecka.Zaczynamy od jutra-w końcu przed nami długi weekend :D Fajnie, kiedyś nie będziemy mieli na to czasu hehehe ;) A co tam u Was??? Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Maleństwo bardzo dobre podejście!!!! Wyluzować trzeba (chociaż ciężko jest:)) nie liczyć dni i nie robić testów. Ja już 2 m-ce z rzędu nie robiłam testu chociaż miałam świadomość z tym moim pęcherzykiem no ale przecież cuda się zdarzają:) Ja mam dziś 30dc i jak dostnę miesiączkę to zaczynam Clo brać. Wiecie moja kuzynka jest w 3 m-cu ciąży ma 36 lat (a to 1-sze dziecko). Nie wiem ile się starali ale w sumie m-c po ślubie zaszła. To pocieszające dla mnie bo ja już uważałam, że za stara jestem i w tym jest problem:) Maleństwo a Twoja lekarka sprawdziła w końcu czy twoje pęcherzyki pękają? i czy robiłaś TSH? Ja się zastanwiam czy nie poprosić lekarza żeby mnie skierował na badania.....W sumie sama mogę zrobić ale LH robi się w określonym dniu cyklu nie? Bo prolaktynę i TSH można w dowolnym? Pozdrawiam Was gorąco Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Miśka, jeśli chodzi o badania hormonalne to zrobiłam wszystkie i wszystkie są super dobre. A co do pęcherzyka to nic jej nie mówiłam, bo odpuściłam sobie póki co. Jak na razie po śluzie wiem, że mam już dni płodne, ale ich nie liczę! ;) Będzie co ma być :) 3mam kciuki mocno, że Clo zadziała i będą widoczne efekty :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyza myzaaa
WITAM MAM PYTANIE!!! staramy sie z męzem o dzidzie wczoraj nad ranem obudzil mnnie ból w okolicahc tak jakby wątroby przez 3 h nie umilam zasnąc ale jakos minelo i do tego co prawda torche wymusialm wymioty ale ni e przeszlo dopiero po 2 godzinach zasnelam dzis mam 8 dzien cyklu a moj tem wynosi 37 ,00i od owulacji jest wysoka spadla tylko nie znacznie mam metaliczny smak w ustach pobolewaja mnie jajniki miesaczke mialam 10 pazdzernika niby milam bo nie byla taka jak zawsze w srode miam norlanie okres ,w czwartek byla ae juz nie taka po poludnia nie bylo jej wclae az do piatku gdy rano znow pojawily sie plamienia i w sobote juz nie bylo zawsze mam 4 dni dni okres i zawsze pierwszy dzien to sa tylko plamienia i rozkreca sie dopiero na drugi dzien a tu bylo inaczej i moja tem nie spada nadal jestem jaks ospala i zmeczona robilma test w tatym tygodniu w czwartek ale wyszled negatywny niewem co myslec poczekac pare dni i zrobic kolejny test czy isc na bete???????dodalm ze jestem zdorwa ani nie jestem przezioebiona ani nic mi nie dolega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyza myzaaaaa
pomylilam sie dostlam rzekoma miesaczke bo nie byla taka jak zawsze 10 listopada a dzis 7 dzien cyklu i tempka 37od owualcji nieznacznie spadla i jest nie niezej niz 37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorciaw
hej dziewczynki, i jak dzieje się coś?? u nas nic... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej ooo ja widzę, że nie tylko mnie tu dawno nie było..... Maleństwo pewnie chciało zapomnieć i wyluzować. Dorciaw u mnie nic się nie zmieniło bbb się boję po jestem 1 cykl po Clo i w poniedziałek idę sprawdzić, czy rośnie mi ten pęcherzyk po Clo, jak nie to ja nie wiem:((( bbb się boję!!!!! W ogóle zauważyłam, że od okresu i w sumie już z 2 tyg przed okresem miałam takie obfite wodniste upławy, bezbarwne, bezzapachowe jak woda:( nie wiem co mogą one oznaczać. W ogóle mam teraz bbb dużo stresu, wiec to na pewno też się jakoś odbija.... W poniedziałek zapytam lekarza no i poproszę o to aby mnie skierował na prolaktynę, LH . Zyza a jak u Ciebie? co z testem? udało się????? Pozdrawiam Was gorąco!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorciaw
Halo, to trzymam kciuki moooocno, i czekam na wieś(ci w poniedziałek :) nie bój się, co ma być to będzie, grunt ,że wiadomo co jest grane i działacie :) co do tych upławów, to nie znam się wcale, ale skoro bezbarwne i bezwonne, to chyba nie może być nic złego :) a na stres herbatka z melisą i masażyk stóp ;) działają zbawiennie ;) pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dorciaw pojechałam wczoraj do ginekologa a on przez cały tydzień na urlopie. Dzis poszłam do 2-go ale się sporo spóźnił więc zrezygnowałam z wizyty bo bym się do pracy spóźniła. Poczekam już do poniedziałku na swojego lekarza. Kuurde tylko przy tym Clo konieczne jest USG a moje będzie w 18 dc:( no ale teraz będziemy działać:):):) ale czuję, że nie pomogły nic leki bo zrobiłam test owulacyjny i nie wyszedł:( no ale próbować będziemy a jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Halo-Miśko, co Ci powiedział ginekolog? Tak mocno 3małam kciuki że Clo pomoże wam... może to trzeba kilka m-cy pobrać, żeby zadziałało? U mnie bez zmian, właśnie kończy mi się @, już nawet się nie wkurzam, tylko chyba nie obędzie się bez zbadania męża, bo ja wszystko co możliwe zrobiłam (nooo oprócz sprawdzenia własnie czy piękne duże jajeczka pękają)... poczekamy jeszcze kilka m-cy i zbadamy męża. Cykl miałam książkowy - 28 dni, czułam środek cyklu, bzykaliśmy się i nic. Po co ja się kiedyś zabezpieczałam??? hehehe gdybym tylko wiedziała, że to nie taki proste to i bym kasy nie wydawała i się nie truła :p ;)Ciekawe co u Suelen.... odezwij się jeśli czasem nas odwiedzasz. Dorcia, a ty jakieś badania robiłaś, czy na razie po prostu staracie się. Kolorowych snów :*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Miśka, nie zauważyłam, że Twój wpis jest z dzisiaj, myślałam, że już wczoraj-w pn - byłaś u ginia. Sorki, ale koniecznie daj znać co powiedział. 3mam paluchy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Maleństwo ale mnie ucieszyłaś:) mysłam, że o nas zapomniałaś kochana!!!!Tzn rozumiem bo miałaś wyluzować i zapomnieć o wszystkim. Miło jednak, że nas odwiedziłaś:) Wiesz wydaje mi się, że się uodparniamy. Ja nie trace nadziei!!! ale już z rezerwą do tego podchodzę, chociaż i tak każda miesiączka to rozczarowanie- nie ukrywam!! Ja mam dziś 13dc ale idę dopiero do ginekologa w poniedziałek. Wiem, że Clo nie pomogło bo nie mam śluzu płodnego. Wiecie wczoraj poczytałam jak wygląda ten niepłodny i się okazuje, że chyba zawsze taki miałam (chociaż pewności nie mam). Bo on też jest jak jako kurze ale nie jest rozciągliwy. Ja myslałam, że to to. Co do Twojego pytania Maleństwo to Clo bierze się maź 6 m-cy Już po 1-szym razie może pomóc, jak nie zadziała to się dawki zwieksza. Ja powiem żeby mnie skierował na badania. Bo czuję że mam problem z zawysoką prolaktyną. A przy wysokim jej stężeniu nie ma szans na zajście.....niech mi porobi badania. A Suelen chyba się już mocno turla;) i pewnie ją przygotowania na pociechę pochłonęło!!!!! Gorąco Was pozdrawiam na pewno odezwę się w poniedziałek!!!!Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny wiecie od wczoraj mam w końcu śluz płodny:) rozciągliwy i przezroczysty. Faktycznie nie pamiętam takiego u siebie!!!!Mam nadzieję, że lekarz mnie ucieszy w poniedziałek. Mam starcha ogromnego Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorciaw
Halo, WSPANIALE!!!! trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×