Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Gość rozsan
witajcie kobietki, ja rownież staram sie z moim misiem o dzidzie 10 wypada dzień @..ale nie wytrzymałam i zrobiłam test kilka godzin temu-negatywny:( następny zrobie z rana,a trzeci niech lezy w spokoju do 10...ale mam motylki w brzuchu...co do objawów mam nabrzmiałe i bolace piersi....trzymajcie kciuki...ps strasznie chce mi sie siusiu ale trzymam do rana zeby stężenie hcg było wyższe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsan
ps...adres e-mail jest nieprawidłowy:( pomyłka z góry przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsan
witajcie z rana:) u mnie druga próba zakończona niepowodzeniem:(:(:( ale ostatniego słowo czy jestem z motylkami w brzuszku czy nie, będzie jednak musiało poczekać na termin @-ki, czyli do 10-go...jeszcze malutka nadzieja sie we mnie pali...a póki co mocno trzymam kciuki za wasze dwie kreseczki...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość steal25
Cześć kobietki :) Przeczytałam wszystkie wpisy...Jej...było co czytać ;D U mnie to jest tak...Mamy już synka-Kacper,5,5 roku,już w klasie "0" bohater ;) Jakoś do tej pory nie śpieszyło mi się do drugiego dziecka... Przez ostatnie prawie 2 lata przyjmowałam bez żadnych przerw Diane35-w celach zdrowotnych. Odstawiłam ponad 2 miesiące temu. Pierwszą @ miałam w terminie,i taką jakąś słabą...A po tak długim czasie bez menstruacji spodziewałam się "powodzi" hahaha! Druga @ przyszła w terminie,z silnym bólem brzucha przez 3 dni. Teraz konkretnie 30.12 byłam u swojego lekarza,bo bardzo zaniepokoiły mnie jakieś plamienia-choć do @ jaszcze trochę.Pamiętam jak siedzieliśmy z moim na korytarzu,z nami siedziała ciężarna. I uświadamiałam mojego Pana,że ja jeszcze dłuuugo na drugie dziecko się nie zdecyduję-jeżeli w ogóle... Po wejściu do mojego lekarza,i dokładnym badaniu -usg itp- okazało się że w moim lewym jajniku mam 3 jajeczka czekające ochoczo na zapłodnienie...;D A w prawym 2 :) Od ręki zapytał czy chcę już dziecko. Na co ja że absolutnie nie-więc dał mi jeszcze na 3 miesiące tabletki,i zaznaczył że jak nie chcę ciąży,to naprawdę radzi te kolejne 2-3 dni bez seksu,i na tabletach. Po wyjściu z gabinetu,od razu zaznaczyłam mojemu że ma celibat do nowego roku.Ale..odmieniło mi się.Po powrocie do domu spytałam czy jest zdecydowany na pewno,bo jak tak,to nie biorę tabletek tylko szalejemy. Tak na próbę-co ma być,to będzie. I powiem Wam tak...W chwili obecnej na dzień dzisiejszy czuję się paskudnie.Mam okropne zawroty głowy. Brzuch od czasu do czasu przeszywa dziwny,promieniujący ból. Od 01 stycznia NIE PALĘ- byłam nałogowcem,ale przygotowywałam się dosyć długo do tego psychicznie,dojrzałam do decyzji-i od 7 dni nie ruszyłam papierosa. A bałam się że 1 dnia nie wytrzymam :) Wracając do tematu...Tłumaczyłam sobie,że pewnie rzucenie papierosów tak dziwnie na mnie wpływa. Ale zawroty głowy,czy ból brzucha-to raczej nie ma z tym nic wspólnego... Apetyt mi wzrósł okropnie-ale to już z braku nikotyny. I super! Może wreszcie przytyję! ;D Co mnie jeszcze niepokoi i to naprawdę bardzo...Od 3 dni nie piję w ogóle kawy. Ja,kawosz,który pija 3-4 kawy dziennie?!? Nie mogę pić kawy. Jej zapach i smak mnie odrzuca,i to naprawdę konkretnie. Ostatnim razem jak kawy pić nie mogłam,to później okazało się,że w ciąży jestem. Jak sądzicie-test kupić? W sumie,to ucieszyły by mnie te 2 kreseczki... Ale jak okaże się,że męczy mnie tak z zupełnie innych powodów,i 2 kresek nie będzie-to znów zrezygnuję,i nie będę się więcej starała... Czuję że coś jest ze mną nie tak. W ogóle to chyba jestem osłabiona strasznie,bo ciągle bym spała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj uważam że jeszcze za wczesnie na test poczekaj jeszcze 7 dni żeby mineło co najmniej 2 tyg od zaplodnienia , a z drugiej strony zrob sobie test ,tylko zebys potem nie miala rozczarowania bo mozesz byc w ciazy a test jeszcze tego nie ukaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsanwita
witajcie..jeśli chcesz już zrobić test poczekaj do rana bedzie pewniejszy:) ja sie pospieszyłam o kilka dni przed @-ką,i rozczarowanie ogromne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam...I oczywiście negatyw...Ale nie zmartwiło mnie to jakoś,bo byłam przekonana że będzie negatywny :) Czułam wewnętrznie że jest za wcześnie,ale tak strasznie mnie kusiło,że musiałam. Choć od razu kupiłam 2 testy (PRE-TEST czy jakoś tak). Kolejny zrobię za kilka dni. Moje samopoczucie nie zmieniło się oczywiście...Brzuch dalej pobolewa,zawroty głowy z dnia na dzień coraz gorsze,kawy nie piję bo nie mogę nawet jej powąchać,a co dopiero przełknąć. No cóż,pozostało mi to okrutne czekanie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozstan - to razem czekamy do 10-go na zrobienie testu... Mam jeden i mam nadzieję cierpliwie dotrzymać do 10go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsan
moniczka27- ja test dałam mojemu misiowi na przechowanie, ale żeby mnie nie kusiło pójść do apteki to jeszcze oddałam mu wszystkie karty i pieniądze...test robiła bym najchętniej przy każdej wizycie w toalecie...:))a jaki masz test??ja na 10-go zostawiłam sobie elektroniczny, dwa poprzednie były strumieniowe...:)pozdrawiam i życzę wytrwałości do 10-go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale o coooooo
ja robiłam 4 dni po zapłodnieniu i wyszedł pozytywny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsan
no tak cuda istnieją, gdzieś czytałam że komuś test wyszedł 2 dni od zapłodnienia, niestety ja jestem idealnym przykładem że przed@-ka nie ma co robić testu bo będzie jedna kreseczka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejpowtorzylam test jest juz dwa dni po spodziewanej @ a tu nadal bardzo blada ledwo widoczna druga kreska, juz nie zniose tej niepewnosci....pojde na bete ale to pn co o tym dziweczyny myslec ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka- nie przyszła @ ,na teście masz 2 kreski (i nie ważne że druga jest blada). Jesteś w ciąży. Skonsultuj się z ginekologiem. Gratuluję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze rozczulam sie nad soba ale jest strasznie niecierpliwa , martwie bo ta wredna kreska jest naprawde bardzo slabiutko widoczna a to juz 2 dni po spodziewanej i nic nie czuje zadnych objawów ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka - to że nie masz objawów,to nic nie znaczy.Każda kobieta jest inna,inaczej jej organizm reaguje. A odnośnie tej bardzo bladej kreseczki...Może stężenie hormonu jest jeszcze niskie,i dlatego taka blada. Im dłużej jesteś w ciąży,tym jest go więcej. Zrób sobie jeszcze jeden test,np jutro rano,albo w poniedziałek. Tak,wiem-ciężko się tak czeka. Ale tylko tyle możesz tak naprawdę :) Powiem Ci tak...Ja pamiętam robiłam test dzień po spodziewanej @,bo żadnych objawów nie miałam,tylko po prostu @ nie było. No może jeden objaw-kawa z dnia na dzień strasznie mi zbrzydła :) Na teście wyszła taka strasznie mocno słaba druga kreska. Trzeba było się dobrze przyjrzeć żeby ją zobaczyć. I wiesz co?? W chwili obecnej ta jasna mega kreska z dnia na dzień coraz bardziej pyskuje,mądruje się,i kłóci.. A 21 lipca skończy już 6 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsan
justynko85, na każdym teście jest napisane że cień cienia to również wynik pozytywny na niektórych jest nawet narysowane kilka obrazków z mocniejszą kreska, z bledszą i ledwo widoczną:) + twój brak @-ki ...hmmm gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsan
kochane mam pytanie, odnośnie temperatury zaczełam ją niedawno mierzyć...(w oczekiwaniu na dzidzie) rano wynosi 37,1-37,5 dziś teoretycznie powinnam dostać @-kę...testy wykonane pare dni temu były negatywne czy jest jednak szansa na dzidzie ??? i tu moje pytanie jaka powinna być temperaturka w dni niepłodne??(które teraz mam) ps. normalna temperatura mojego ciała mierzona pod pachą to zawsze 35,9-do 36,5..nigdy wyższa chyba ze jestem chora... paplanina słów, tak wiem, ale prosze o odpowiedz:).............................................................zaczyna mnie dopadać schiza z czekaniem na@-ke, ech stara a pytania jak u nastolatki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsan
ps..dodam ze temperatura mierzona rano jest w pochwie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wytrzymalam i zrobilam sobie test innej firmy i wyszla wyrazna druga krecha mimo iz rano byla oj slabiutenka... cesze sie i jestem ogromnie szczesliwa choc jeszcze niepewna i przerazona :) ROZSAN- zrob test teraz musi cos wyjsc , ja nie patrzylam na moja temeprature bo nie mam porowania z innymi okresami wiec nie bede sie nakrecac ale podobna podwyzszona temperatura powyzej 37 utrzymujaca sie przez 2 tyg moze swiadczyc o ciazy, wiem napewno ze jesli ma przyjsc okres to tempka spada Pozdrawiam i trzymam kciuki za wasze krechy uciechy)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsan
justynka 85...SERDECZNIE GRATULACJE....ja jednak poczekam do poniedziałku już nie daleko a w razie ,,w,, hcg zdąży bardziej wzrosnąc...chociaż już sie nie nastawiam na pozytywny wynik, w końcu dwa dni temu robiłam testy i były negatywne, zero cienia-cienia,i.t.p:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka - GRATULACJE!!! A ja chyba zaczynam mieć jakieś schizy...Boli mnie brzuch. Promieniuje po całym dole,i od czasu do czasu ściśnie bardziej po lewej,lub prawej. Kurde,ja mam wyliczoną @ niby na 15go,więc te bóle za wcześnie jeszcze. Poza tym,ja nie mam żadnych objawów dużo wcześniej przed @,tylko ewentualnie dzień przed brzuch delikatnie mnie pobolewa... Nadal mam zawroty głowy. I zaczął mnie pobolewać krzyż-nie wiem dlaczego...Temperaturę chciałam zmierzyć,ale padł mi termometr elektryczny,a nie wiem gdzie jest stary...Może to i lepiej:) Nadal nie piję kawy,bo nie mogę. Nawet herbata z czarnej porzeczki mi "śmierdzi". Samopoczucie mam straszne - czuję się jak by mnie ktoś przeżuł i wypluł... Naprawdę... I coś jeszcze. Dzisiaj zauważyłam że pojawił mi się jakiś taki gęsty,niby biały "śluz".Bezwonny. Boję się,że zamiast drugiej wyczekiwanej kreski,to będzie @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj znac jak wyszedl test:) mi sie strasznie ostanio w glowie krecilo ale nie wiem czy to przez ciaze , a co do innych objawów nadal brak chyba:)bo kazdy organizm jest inny i inaczej sie zachowuje trzymam kciuki ja jutro rano lece na beta a w wt do lekarza moze uda mi sie dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. jestem tu nowa... staramy się z mężem o dzidzię 4 miesiąc.. I na razie nic.robiłam już kilka testów niestety negatywne:(. aktualnie czekam na @, która za 4 dni pewnie się pojawi :( Dodam że swędzą mnie sutki i boli brzuch. ale to pewnie na @ ... Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i życzę dzidzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becikowebecikowe
W dzień spodziewanej miesiączki wyszły 2 kreski. Jedna była bledsza ale była:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka85 - Serdeczne gratulacje!!!! Rozstan- test nazywa sie Accu Test, pierwszy lepszy kupiony w aptece. Jutro ważny dzień. Ojej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×